Opublikowano Dodaj komentarz

Czy seks analny boli?

blog w sex shop eroprezent.pl - Czy seks analny boli

Kiedy ludzie pytają „Czy seks analny boli?„, nie chcielibyśmy niczego bardziej niż odpowiedzieć „Nie! Idźcie mieć trochę podniecającej, przyprawiającej o szybsze bicie serca, erotycznej zabawy!„. Prawda jest taka, że seks analny nie powinien boleć, ale czasami może. Teraz, zanim wyskoczysz z wnioskami i wykreślisz seks analny ze swojej listy, wysłuchaj nas. Uzbrojona w kilka dobrych informacji, świetne techniki relaksacyjne i dużo, dużo (i dużo) dobrej jakości lubrykantu, bolesny seks analny jest zazwyczaj możliwy do uniknięcia.

Zwróć uwagę na słowo zazwyczaj? Nawet jeśli oboje partnerzy są chętni i chętni do seksu analnego, i zrobili wszystko dobrze, niewielka ilość bólu lub dyskomfortu może nadal się zdarzyć, od czasu do czasu. Więc jak możesz być zapobiegawczy, jeśli chodzi o unikanie bólu?

Jesteśmy tutaj, aby pomóc!  Wgłębimy się teraz we wszystkie powody, z powodu których możesz doświadczyć bólu podczas seksu analnego i co możesz zrobić, aby go zminimalizować, zamieniając ten ból na jakąś słodką przyjemność.

CO POWODUJE BÓL?

blog w sex shop eroprezent.pl - CO POWODUJE BÓL

Rozłóżmy to na czynniki pierwsze, ponieważ nikt nie lubi bolesnego seksu jakiegokolwiek rodzaju. Zakładając, że wszyscy zaangażowani wyrażają zgodę na seks analny i czują się w nim komfortowo, istnieje kilka powodów, dla których nadal możesz odczuwać ból. Są one często spowodowane brakiem doświadczenia w seksie analnym i, na szczęście, zwykle ustępują, gdy ty i twój partner uczycie się tego rodzaju technik. Znamy odpowiedzi na pytanie, dlaczego seks analny boli? Odkryjmy więc razem bezpieczne zabawy tylnymi drzwiami!

Pomijasz grę wstępną

To powinno być przestępstwem bez względu na to, jaki rodzaj seksu uprawiacie. Dlaczego miałbyś pomijać najlepszą część? Jasne, główne wydarzenie jest przyjemne, ale gra wstępna to miejsce, gdzie wszystko się łączy. Ustawiasz scenę, stawiasz na swój najseksowniejszy uśmiech, rozbierasz się powoli, a pożądanie się potęguje. Gra wstępna jest wtedy, gdy poświęcasz czas na relaks i zaczynasz przygotowywać się na to, co ma nadejść.

Nie używasz lubrykantu

Lube, lube, lube – naprawdę nie możemy powiedzieć tego wystarczająco dużo. Brak odpowiedniego środka nawilżającego jest jedną z najczęstszych przyczyn bólu i obrażeń podczas seksu analnego. Twój odbyt, w przeciwieństwie do ust czy kanału pochwy, nie dostarcza własnego środka nawilżającego, więc lubrykant jest tym, co musisz przynieść na imprezę. Świetne są zarówno lubrykanty na bazie wody, jak i silikonu, a także wszelkie lubrykanty stworzone specjalnie do seksu analnego. Najważniejsze – NIE skąp na lubrykant. To zdecydowanie twój przyjaciel, jeśli chodzi o urozmaicenie zabawy tylnymi drzwiami!

Nie jesteś zrelaksowana

Hej, rozumiemy to; trudno jest się zrelaksować, kiedy coś idzie w złą stronę w twoim tylnym wejściu. Wracamy więc do tego, dlaczego gra wstępna jest tak ważna. Musisz brać głębokie oddechy i powoli pracować nad swoją drogą do penisa lub dildo. Oprócz pamiętania o oddychaniu, można zacząć od jednego palca, a następnie przejść do dwóch, potem trzech, a nawet czterech, jak powoli rozciągniesz mięśnie. Idź powoli i ciesz się. To nie jest wyścig!

Nie zmieniasz kątów

Podczas gdy większość ludzi preferuje styl na pieska do seksu analnego, istnieje wiele różnych kątów dostępnych. Czy twój partner powinien pchać w dół? W górę? Może przesuwać się w jedną lub drugą stronę? A może jesteś jedną z tych osób, które wolą podczepić nogi do klatki piersiowej i położyć się na plecach podczas penetracji.

Cokolwiek zdecydujesz, będziesz chciała wypróbować różne pozycje i kąty ze swoim partnerem, aby zobaczyć, co jest odpowiednie dla was obojga. Dodatkowo, zmiana pozycji może pomóc ci wytrzymać dłużej, a przedłużenie przyjemności to zawsze dobra rzecz.

Nie wchodzisz w to łagodnie

W przeciwieństwie do seksu waginalnego lub oralnego, seks analny nie jest czymś, co może być pospiesznie wykonane. Nie ma czegoś takiego, jak seks analny w ostatniej chwili. Oboje musicie być przygotowani, psychicznie i fizycznie. Jasne, zawsze znajdą się ludzie, którzy będą narzekać, że zbyt wiele planowania jest zabójcą nastroju, ale istnieje mnóstwo seksownych sposobów, aby dostać się do rowka bez narażania swojego bezpieczeństwa i komfortu.

Nie robiłaś tego wcześniej

Dla wielu ludzi, ich pierwsze kilka razy doświadczając seksu analnego może być trochę bolesne. Możesz zauważyć lekki ból lub małe krople krwi po zakończeniu. Są to rzeczy, które należy monitorować przez kilka godzin po zakończeniu, ale nie musisz się tym zbytnio stresować.

Tylko jeśli ból staje się intensywny, trwa dłużej niż godzinę lub jeśli krwawisz więcej niż kropla tu i tam, jest to powód do niepokoju. Jeśli zauważysz którykolwiek z tych objawów, powinnaś natychmiast zgłosić się do lekarza.

Możesz czuć się niezręcznie, wyjaśniając lekarzowi, że właśnie uprawiałaś seks analny, ale obiecujemy, że będziesz się czuła o wiele bardziej niezręcznie, jeśli coś jest naprawdę nie tak, a ty to zignorowałaś. Lekarze mogą sprawdzić, czy nie doszło do rozerwania lub perforacji – oba te przypadki są możliwe ze względu na delikatną naturę kanału odbytu. Lepiej być bezpiecznym niż żałować!

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

blog w sex shop eroprezent.pl - JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Jak już wiesz, aby coś mogło przejść przez Ciebie bez bólu, Twój zwieracz odbytu musi się rozluźnić. Poświęć trochę czasu na delikatne masowanie tego obszaru opuszkami palców, ustami lub językiem. Musisz być ostrożna i starać się rozluźnić tak bardzo, jak to tylko możliwe, więc utrzymuj kontakt z partnerem i nie spiesz się. Gwarantujemy, że erotyczne igraszki pójdą o wiele sprawniej, jeśli obie strony będą zadowolone, zrelaksowane i będą poruszać się powoli.

Zacznij od pocierania okolicy, aby pomóc mięśniom się rozluźnić. Kiedy już dodasz trochę lubrykantu, spróbuj delikatnie wsunąć palec, tylko do pierwszego paliczka. Gdy przyzwyczaisz się do tego uczucia, możesz go wsuwać i wysuwać, aż będziesz gotowa wziąć go głębiej. Zalecamy, aby przed wypróbowaniem penisa lub zabawki móc wygodnie pomieścić co najmniej trzy palce.

CO ROBIĆ PODCZAS SEKSU ANALNEGO

blog w sex shop eroprezent.pl - CO ROBIĆ PODCZAS SEKSU ANALNEGO

Seks analny, jak każdy inny rodzaj seksu, wymaga stałej komunikacji. Ponieważ niektóre pozycje seksu analnego oznaczają partnerów odwróconych od siebie, twój partner nie będzie w stanie odczytać twoich wyrazów twarzy ani usłyszeć tych westchnień przyjemności, które tłumisz w łóżko. Jednak zgadzasz się na taką pozycję, trzeba uzgodnić sposób przekazywania wiadomości -niech twój partner wie, co sprawia ci przyjemność, co nie, a kiedy zaczniesz czuć,że jest problem.

WSKAZÓWKI BEZPIECZEŃSTWA

blog w sex shop eroprezent.pl - WSKAZÓWKI BEZPIECZEŃSTWA

Jak wspomnieliśmy w naszym innym artykule (Link do bezpieczeństwa seksu analnego: wszystko, co musisz wiedzieć), istnieją pewne kluczowe wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, o których powinnaś pamiętać, jeśli twój partner chce spróbować seksu analnego.

Stosuj ochronę

Nie możemy polecić używania ochrony w wystarczającym stopniu. Tak, jest bardzo mało prawdopodobne, abyście, Ty lub Twoja partnerka, mogli zajść w ciążę w wyniku seksu analnego, ale zaufaj nam, prezerwatywy są naprawdę najlepszym rozwiązaniem. Nie tylko chronią one przed ciążą, ale także pomagają powstrzymać rozprzestrzenianie się chorób przenoszonych drogą płciową.

Zmień prezerwatywy

Jeśli zdecydujesz się przejść z seksu analnego na pochwowy lub oralny, konieczne jest, aby zmienić prezerwatywy lub umyć swoje zabawki przed zmianą. Powód jest trochę obrzydliwy, ale wytrzymaj z nami. W odchodach znajduje się wiele szkodliwych bakterii, które mogą wywoływać choroby i infekcje. Samo spłukanie zwykłą wodą nie wystarczy; do tego potrzebne jest mydło.

Nawet jeśli wcześniej było płukanie się lewatywą, nie jesteś w stanie usunąć wszystkiego. Mikroskopijne bakterie są praktycznie niemożliwe do całkowitego zmycia z siebie, a lepiej być bezpiecznym niż żałować, jeśli chodzi o twoje zdrowie. Czy zajmuje to kilka dodatkowych chwil? Tak! I pewnie, może to trochę popsuć nastrój, ale uważamy, że to niewielka cena za to.

Przycinaj paznokcie

Długie paznokcie skrobiące po tak delikatnej skórze to ostatnia rzecz, jakiej byś sobie życzyła. To nie jest przyjemne uczucie, uwierz nam. Co więcej, kiedy zaczynasz przesuwać palec do środka? Auć!  Ostre przedmioty, takie jak ludzkie paznokcie, to po prostu zbyt wiele dla Twojego kanału odbytu. Upewnij się, że nikt nie ma wystrzępionego paznokcia lub nie potrzebuje przycięcia, zanim zaczniesz rozgrzewać się do dzieła.

PODSUMOWUJĄC

Teraz, gdy już wiesz, co powoduje ból podczas seksu analnego, możesz podjąć kroki, aby temu zapobiec i zapewnić sobie i partnerowi przyjemne doznania. W końcu seks analny ma być ekscytujący, seksowny i całkowicie gorący, a nie bolesny. Przygotuj więc odpowiednio swoje tylne drzwi i przygotuj się na erotyczną zabawę, jakiej jeszcze nie było!

eroprezent.pl
Dodaj komentarz