BDSM

Szpicruta i kajdanki opowiadają sex historię.
Dziś moi kochani opowiemy wam bajeczkę. O niegrzecznych zabaweczkach z kategorii fetyszu dominacji i przygodzie świątecznej pewnej niegrzecznej panienki.
Za głębokim gardełkiem, za cycuszkami, za pępuszkiem, koło tyłeczka była dolina rozkoszy. Mieszkała tam Pani Waginka. Bardzo zazdrościła sutkom, bo te już miały swoje zaciski na sutki.
– A kto zadba o moje przyjemności? – Pytała koleżankę łechtaczkę. Marząc, że dostanie zestaw BDSM.
Kiedy przyszły święta Waginka napisała list do Mikołaja. „Cały rok byłam niegrzeczna i zasługuję na klapsa, rózgę albo przynajmniej na jakieś słowne upomnienie. Przyjedź do mnie i daj mi, to na co zasługuję!”. Może Mikołaj zahaczy o sklep erotyczny?
Co było robić po takim liście „worek” Mikołaja był tak nabrzmiały, że trzeba było wypakować, to co się w nim zebrało. Kajdanki dla rączek i nóżek, packa do bicia niegrzecznej pupki, sznur do krępowania dla przyjemności wszystkich mieszkańców królestwa!
No a Waginka? Waginka dostała klapsa i coś więcej, bo była tego roku bardzo niegrzeczna i zasłużyła na takie traktowanie. Niestety nikt tego nie widział, bo dla lepszej zabawy wszyscy mieli maski na oczach.
Sponsorem bajki są akcesoria do seksu dla odważnych.

Wyświetlanie 1–12 z 1826 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 1826 wyników

AKCESORIA DO BDSM W OFERCIE EROPREZENT.PL

Akcesoria BDSM

Odwiedzając sklep erotyczny, masz już w głowie jakieś swoje fantazje erotyczne. Dobrze się składa, bo właśnie takie erotyczne marzenia można, spełnić mając zabawki dla dorosłych. Oferta sklepu erotycznego jest szeroka. Wybranie tego, co będzie potrzebne do dobrej zabawy, jest proste. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę produktu. Reszta zadzieje się sama. Wyświetlona zostanie lista produktów i jedyne co trzeba to wybrać. Można wybrać gotowy zestaw zabawek dla początkujących. Można też kompletować akcesoria BDSM na własną rękę – oczywiście, jeżeli takiego rodzaju seksu oczekujesz. Więc co? Poznaj ofertę sklepu dla dorosłych i znajdź swoje zabawki erotyczne.

GADŻETY BDSM

Gadżety BDSM

Od czego zacząć, jeżeli chce się spróbować innego seksu? Dobrze jest mieć

jakieś gadżety. Zestaw gadżetów do takiego seksu nie musi być na początku bardzo okazały. Wystarczy kilka podstawowych zabawek erotycznych i można zaczynać. Proponuję rozpocząć przygodę od zasłonięcia oczu !

Dalej też będzie niewinnie i (nie) grzecznie. Kolejne jakie polecam, znajdziesz w kategorii krępowanie. Związana ofiara… znaczy się partnerka, będzie bardziej posłuszna. Na początek to wystarcz. Zobaczcie, jak oboje się będziecie z tym czuli. Pamiętajcie, mocniejszy seks musi być za zgodą obojga partnerów (bądź grupy).

Osoby bardziej doświadczone, znające akcesoria do seksu, znajdą ciekawe zabawki w naszym sex shopie. Zależnie od tego, jakie przygody i doświadczenia macie już za sobą. Możecie wybrać zestaw do dominacji z serii „bij, aż będzie różowe”. Możecie wiązać. Możecie ubrać maskę konia i zaskoczyć partnera dziką jazdą bez trzymanki.

Cała zabawa polega na tym, by odgrywane rolę były dla was przyjemnością. Gadżety BDSM są tylko miłym dodatkiem ze sklepu z sex zabawkami. Czy są konieczne? By wejść na wyższy poziom, przyda się cały zestaw. Moim zdaniem odpowiedni komplet jest konieczny do ostrej, pikantnej sex zabawy!

ZABAWKI BDSM – KULKI GEJSZY, KAJDANKI, OPASKI, PEJCZE

Sklep erotyczny ma w ofercie ciekawe sex zabawki dla tego fetyszu. Najczęściej wybierane gadżety to: kajdanki. Dzięki kajdankom można odkrywać zakamarki mrocznego seksu z wiązaniami. Chwyć mocno za nadgarstki, obróć ofiarę… znowu przejęzyczenie, chodziło o partnerkę i odczytaj jej, jej prawa! Masz prawo mieć opaskę na oczach. Przysługuje Ci prawo do zabawy kulkami gejszy. Jeżeli cokolwiek powiesz, dostaniesz lanie pejczem!

Brzmi miło i przyjemnie. Czy ktoś coś powiedział? Idę znaleźć mój pejcz i inne akcesoria do wiązania lub dominacji.

Akcesoria do seksu BDSM

ZESTAW BDSM – JAKI WYBRAĆ?

Zestawy zabawek, przelatują przed oczami, kiedy oglądasz sex shopNic dziwnego, cała kategoria poświęcona jest takim akcesoriom. Jeżeli znajdziecie się w sytuacji gdzie ciężko wam podjąć decyzję jaką grupę produktów wybrać. Zapytajcie się nas o zdanie, przecież nasz trener seksu może wam podać na tacy odpowiedzi.

Po takim wstępnym poznaniu, jakie zestawy ma sklep sklep erotyczny, koniecznie trzeba wybrać coś dla siebie. Pasuje zadać sobie pytania, co mnie kręci? Czego oczekuje od seksu? Co na to mój lub moi partnerzy? Jaki scenariusz i co będzie nam potrzebne?

Zabawki BDSM

Wiele pytań i wiele możliwych odpowiedzi. Są jednak konieczne, jeżeli chcecie czerpać z seksu pełnymi garściami. Początek jest zawsze ciekawy. Pierwszy zakup produktów erotycznych zostaje głęboko w pamięci. Nutka strachu, trochę niepewności jak będzie. Mnóstwo chęci i setki filmików instruktażowych za nami. Pilnie się do tego wszystkiego przygotowaliśmy. Teraz czas na odebranie nagrody za cały ten nasz trud. W przeglądarce sex shop, gadżety erotyczne dodane, pozostaje jedynie kliknąć „kupuję i płacę” i powiedzieć partnerce co właśnie do nas jedzie. Dobrze, że lubi niespodzianki!