Opublikowano Dodaj komentarz

15 niezwykłych miejsc do uprawiania seksu

Niezwykłe miejsca do uprawiania seksu

Uprawianie seksu w sypialni jest elementarnie proste. Chcesz seksu – idziesz do sypialni. Jest wygodnie, jest romantycznie, a drzwi są zamknięte…Ale „wygodny” seks w sypialni na łóżku w końcu się znudzi, zwłaszcza jeśli to jedyny rodzaj seksu, jaki kiedykolwiek praktykowaliście. Podobnie jak nowe pozycje seksualne, nowe niezwykłe miejsca do uprawiania seksu mogą pomóc ci urozmaicić intymne chwile. Jest to tak samo ekscytujące, jak szukanie nowych miejsc na randki we wczesnych latach nastoletnich. W tym celu przygotowaliśmy dla Was 15 niezwykłych miejsc, w których można uprawiać seks. I niezależnie od tego, czy chcesz przywołać miłe wspomnienia, czy po prostu odświeżyć swoje relacje seksualne, powinieneś przynajmniej raz doświadczyć niektórych (lub wszystkich) z tych wspaniałych miejsc opisanych w tym artykule.

Ale uwaga… seks w miejscach publicznych jest zabroniony w większości krajów. W najlepszym wypadku możesz zostać ukarany grzywną lub mandatem, a nawet otrzymać karę więzienia. Wysokość i forma kary zależy od kraju i okoliczności, w jakich zostałeś „złapany”. Więc radzę CI, aby upewnić się, że nikogo nie ma w pobliżu (aby uniknąć bycia widzianym!), jeśli seks w miejscach publicznych Cię kusi.

1. W samochodzie

Mężczyźni kochają samochody. Niektórzy nawet nazywają swoje auta imionami kobiet, co wymownie świadczy o tym, jak silny jest ich związek z samochodem. Widzisz do czego zmierzam? Połącz swoją „kochankę” (siebie i swój samochód) uprawiając seks w samochodzie. Tylko nie parkuj go w centrum miasta w godzinach szczytu – to nawet nie jest sexy, najlepiej zrobić to w nocnym zaułku, gdzie mało kto Cię zauważy.

Lepiej, aby partnerka nie miała bielizny i zamieniła dżinsy na sukienkę. Zabawnie jest obserwować niezręczne próby zdejmowania obcisłych ubrań lub ich dużej ilości w ciasnej przestrzeni samochodu. Dla większego komfortu usiądźcie na tylnym siedzeniu, aby nie zahaczyć o klakson i nie przyciągnąć niepotrzebnej uwagi przypadkowych przechodniów.

Seks w samochodzie

2. Pokój w motelu

Co sądzisz o pomyśle odgrywania ról w pokoju motelowym? To bardzo proste. Jak myślisz, kto uprawia seks w motelach? Jeśli myślisz, że to ludzie, którzy zarabiają na tym pieniądze lub ludzie, którzy nie chcą zostać złapani za cudzołóstwo, to masz całkowitą rację. Granie w grę fabularną zwaną „randką” to po prostu uprawianie seksu z ładną dziewczyną w dobrym do tego miejscu. A może by tak zmienić swój wygląd, założyć perukę, udawać „obcego” i flirtować jako „obcy” gdzieś w przydrożnym motelu?

3. W parku lub na plaży

Parki i plaże to najczęstsze miejsca uprawiania seksu. Jest nawet drink nazwany na cześć seksu na plaży. Oczywiście, seks na plaży musi być starannie zaplanowany. Nie chcesz wiedzieć, co się czuje, gdy piasek nagle dostaje się na jego koguta lub do jej pochwy, prawda? Zaopatrz się w odpowiednią  do okoliczności pościel, wino i świece dla romantyków, ponieważ „impreza” odbędzie się w nocy, i oczywiście wybierz odpowiednie miejsce na plaży.

 4. W kinie

Pomysł uprawiania seksu w kinie nie jest nowy. Wybierz seans, na którym zazwyczaj nie ma zbyt wielu widzów, np. wybierz film zagraniczny bez dubbingu, który gwarantuje niską frekwencję. Przygotuj podniecające słowa w języku filmu.

Wskazówka: najlepszy jest film francuski lub hiszpański z tradycyjnym „seksownym” akcentem. Najwygodniej będzie gdy ona będzie w spódniczce, nie spodnie. Kiedy film się zacznie i któreś z Was zaczyna zabawę wsuwając rękę między uda partnerki. A dalej… jak tylko fantazja i okoliczności pozwolą! Najważniejsze, zachowajcie ciszę!

Seks w kinie

5. Przymierzalnia .

To miejsce jest ściśle związane z tym, co wiele kobiet uwielbia – z zakupami. Wybierz sklep, w którym przymierzalnia jest bezobsługowa. „Kochanie, wejdź tu, spójrz jak wyglądam.” Kiedy oboje wejdziecie do środka, będzie okazja wykorzystać przymierzalnię jako miejsce do uprawiania seksu tuż przed lustrami.

6. Spiżarnia

Zakladam, że masz spiżarnię. Jeśli Twoja spiżarnia ma wystarczająco dużo miejsca dla dwojga, może być używana nie tylko do przechowywania rzeczy. Może stać się miejscem waszych seksualnych uciech. Poczekaj, aż Twój partner/partnerka wyjdzie z domu, wytnij ślady stóp z papieru i ułóż je od drzwi wejściowych do spiżarni. Kiedy wróci do domu, na pewno pójdzie po śladach. W końcu ścieżka zaprowadzi wprost do Ciebie…

7. Miłość w windzie.

Jeden z największych zespołów rockowych w historii (Aerosmith) ma piosenkę o seksie w windzie… Cóż… gwiazdy rocka zawsze wiedzą rzeczy, których my nie wiemy. Więc winda jest zdecydowanie warta wypróbowania jako miejsce do uprawiania seksu. Weźcie jednak pod uwagę, że ta piosenka powstała, zanim zaczęto instalować w windach kamery. Należy więc szukać starszych budynków, gdzie windy nie są wyposażone w takie urządzenia, A gdy znajdziesz taką, można rozpocząć długą podróż w górę – w dół, w górę – w dół … mam nadzieję, że wiesz, co mam na myśli.

Seks w windzie

8. Pralnia

Przestaniesz nienawidzić prania, gdy pralka ukaże ci się w nowym świetle. Jak zwykle, zbierz swoje brudy i zabierz ze sobą do pralni swojego mężczyznę/kobietę. „ Aha, więc ty też nosisz brudne ubrania! Uważam, że trzeba je wrzucić do pralki!”  A sama pralka, szczególnie gdy pracuje na wirowaniu, doda Twojemu aktowi odrobinę stymulacji, czyniąc miejsce „prania” miejscem „figlowania”!

9. Na kanapie.

Kanapa – „stara dobra kanapa”, przyjaciel i kompan nastolatków – może być super seksowna, gdy nie ma nic innego pod ręką poza nią. Plus, można użyć poduszek kanapowych, jak umieszczenie ich pod pupą dziewczyny. To podniesie miednicę, dzięki czemu penetracja penisa w pozycji misjonarskiej będzie jeszcze głębsza. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule Postawa misjonarska – 3 zaawansowane techniki.

10. Na wprost okna

Seks przed oknem kryje w sobie pewną tajemnicę, ponieważ kiedy wyglądasz przez okno, nikt z zewnątrz nie wie, co dzieje się w środku. Pani stoi przed oknem i rękami na parapecie. W ten sposób będzie w pozycji „kołyski” z pośladkami wysuniętymi do tyłu. Jest to świetna pozycja do seksu.

11. W kuchni.

Spójrzmy prawdzie w oczy: wielu mężczyzn nie widzi nic erotycznego w stereotypach dotyczących płci, nawet jeśli się z nimi absolutnie nie zgadzają. Widok kobiety gotującej w kuchni w erotycznej bieliźnie z pewnością sprawi, że partner nabierze ochoty na seks. W kuchni jest tak wiele twardych i gładkich powierzchni, na których można siedzieć lub leżeć. Postaw garnek na małym ogniu i zaostrz apetyt!

Seks pod prysznicem

12. Pod prysznicem.

Prysznic jest bardzo popularnym miejscem dla seksu. Co może być bardziej erotycznego niż dwa nagie, namydlone ciała! Ta odżywka nie jest przeznaczona tylko do włosów, z powodzeniem może być stosowana podczas masażu penisa! Jeśli masz ławkę pod prysznicem, dziewczyna może postawić na niej jedną stopę. Jeśli nie, możesz uprawiać seks na stojąco. Jeśli masz wannę, ona może pochylić się i położyć ręce na jej krawędzi, dając partnerowi możliwość wejścia w siebie od tyłu. Jest tak wiele możliwości, że tylko wybierz pozycję i… do dzieła.

13. W biurze.

Aby połączyć przyjemne z koniecznym, spróbuj uprawiać seks w swoim biurze lub biurze partnera. Ale rób to tylko po dniu pracy, chyba że chcesz, aby Ciebie lub Twojego partnera zwolnili!

14. W limuzynie.

Zamknij okno pomiędzy kierowcą a pasażerami, które zazwyczaj posiadają wszystkie limuzyny. Ich przyciemniane szyby pozwalają dostać się do serca każdego dużego miasta bez ryzyka bycia zauważonym z zewnątrz.

15. W samolocie.

Tak, seks w samolocie może być już oklepanym tematem – kto jeszcze chce uprawiać seks 9-12 km nad ziemią? Jednak wiele osób nadal uważa samolot za świetne miejsce do uprawiania seksu.

Kiedy wprowadzasz „twist” do swoich codziennych gier seksualnych, nadaje to twojemu związkowi tajemniczości i przygody. Oprócz różnych rodzajów seksu, istnieje możliwość wyboru różnych miejsc do uprawiania seksu, które zapewnią Ci „gorące” wspomnienia na długie lata.

Kochanie się w nietypowych miejscach do seksu to świetny sposób na urozmaicenie życia seksualnego. Ale tu, jak we wszystkim, trzeba mieć wyczucie proporcji, żeby nie stało się to rodzajem rywalizacji czy wręcz pospolitości. Używaj oryginalnych miejsc do uprawiania seksu tylko wtedy, gdy jest to właściwe. Poszukiwanie nowych miejsc do uprawiania seksu powinno rozpocząć się dopiero wtedy, gdy zdecydujesz się spróbować czegoś innego.

Dodaj komentarz