Opublikowano Dodaj komentarz

4 sposoby na naturalne wydłużenie penisa

Po pierwsze, twój penis jest w porządku! Jest wspaniały. Następnie ponownie, Twoja opinia jest to to, co liczy się najbardziej (chyba że partnerka ma inne zdanie to jej liczy się bardziej!), więc jeśli czujesz się jak to jest zbyt małe w czasach, mamy kilka prostych, naturalnych rozwiązań, aby pomóc. Może masz swoje oko na jakieś dodatkowe długości prącia, a może więcej grubości lub obwód jest to, co jesteś po. W obu przypadkach, prawdopodobnie chciałbyś wiedzieć, jak przedłużyć penisa do rozmiaru, z którym jesteś zadowolony, prawda?

Co następuje są pewne sugestie, które mają wielkie osiągnięcia w pracy, aby pomóc naturalnie powiększyć penisa. Istnieje wiele różnych sposobów, od rękawów penisa i rozciąganie, aby pomóc w erekcji długości i obwodu penisa do ogólnego powiększenia prącia.

Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek problemy medyczne lub poważne obawy dotyczące penisa, proszę porozmawiać z lekarzem. Jeśli nie, można spojrzeć na niektóre naturalne opcje.

1) ZRÓB TROCHĘ ROZCIĄGANIA

blog sklepu erotycznego eroprezent.pl ZRÓB TROCHĘ ROZCIĄGANIA

Rozciąganie nie jest tylko dla siłowni! To może być możliwe, aby zwiększyć rozmiar prącia za pomocą odcinków wydłużających prącie? Jeśli chcesz wiedzieć, jak wydłużyć penisa bez konieczności wizyty u lekarza lub podjąć wszelkiego rodzaju leki, a następnie niektóre ćwiczenia rozciągające może być warto spróbować. Tak, mówimy poważnie. Rozciąganie penisa może pomóc w długości prącia! Istnieje wiele odcinków, które można zrobić (ostrożnie, oczywiście), aby powoli, ale pewnie dodać kilka kluczowych cali w długości i obwodzie do swojego penisa.

Jeśli jesteś zainteresowany w tej metodzie powiększania penisa, oto kilka sugerowanych odcinków, z których wszystkie muszą być wykonane, gdy penis jest wiotki:

Proste rozciąganie: Chwyć swojego penisa od głowy i powoli pociągnij go do góry, trzymając go w miejscu przez dziesięć sekund. Następnie pociągnij go w prawo i przytrzymaj przez kolejne dziesięć sekund, a następnie w lewo, ponownie przytrzymując przez dziesięć sekund. Zrelaksuj się przez 30 sekund przed powtórzeniem ruchów jeszcze raz.

Jelq-ing penisa: To rozciąganie nazywane jest jelq. Chwyć penisa od podstawy kciukiem i palcem wskazującym, tak jakbyś miał zacząć się masturbować (jeżeli nie wiesz, jak się masturbować przejdź do bloga sklepu erotycznego eroprezent.pl – kategoria masturbatory). Zamiast głaskać w górę i w dół, ściśnij podstawę penisa między palcami i przytrzymaj przez dziesięć sekund. Następnie przesuń kciuk i palec wskazujący w górę, utrzymując ten sam nacisk bardzo powoli, aż do główki. Zrelaksuj się przez minutę, a następnie powtórz te ruchy.

Chwyć i pociągnij za jądra: Inną opcją jest umieszczenie jednej ręki u podstawy penisa, a drugiej przy głowie. Pociągnij w dół za jaja, jednocześnie ciągnąc w górę za główkę lub żołądź, aż poczujesz lekkie rozciągnięcie. Utrzymaj tę pozycję przez dziesięć sekund. Następnie pociągnij penisa w lewą stronę i wykonaj to samo rozciąganie, ponownie utrzymując je przez dziesięć sekund, a następnie powtórz je w prawą stronę. Podobnie jak w przypadku innych odcinków, zrelaksuj się przez 30 sekund przed powtórzeniem ruchów rozciągających.

2) TWORZENIE ILUZJI OPTYCZNEJ

blog sklepu erotycznego eroprezent.pl TWORZENIE ILUZJI OPTYCZNEJ

Czy rozciąganie penisa lub ćwiczenia penisa nie jest tym, co miałeś na myśli, aby zwiększyć rozmiar penisa? Czy zastanawiasz się, jak przedłużyć penisa bez robienia odcinków lub przyjmowania leków? Nie jesteś sam, ale na szczęście istnieje przydatna sztuczka, która tworzy złudzenie optyczne, które rzeczywiście sprawia, że penis wygląda na większy. Musisz tylko ostrożnie usunąć wszystkie włosy z okolic genitaliów, zwłaszcza te, które rosną na jądrach.

Jak to sprawia, że twój penis wygląda na większego? Cóż, włoski, które naturalnie rosną w tym obszarze, zakrywają podstawę penisa, przesłaniając jego prawdziwą długość. Kiedy te włoski są usuwane, nie pozostaje nic, co mogłoby zakryć podstawę, dzięki czemu penis wygląda na większego, a przynajmniej na swoją naturalną długość.

Jedyną rzeczą, którą należy się martwić jest fakt, że golenie tego obszaru wymaga trochę czasu i ostrożności, aby nie skończyć z bardzo bolesnym oparzeniem maszynką lub serią małych zacięć. Używanie dobrego kremu do golenia i ostrej, bezpiecznej żyletki bardzo pomaga w wysiłkach związanych z manscapingiem.

3) PRAWIDŁOWE KORZYSTANIE Z POMPKI DO PENISA

Austin Powers zdecydowanie spopularyzował pompkę do penisa! Nawet jeśli to urządzenie jest używane do śmiechu w filmie, pompki do penisa naprawdę działa, jeśli chodzi o powiększanie penisa.

Pompki do penisa mogą pomóc w zaburzeniach erekcji i sprawić, że penis będzie większy tymczasowo. Trzeba tylko włożyć rurkę nad penisa, stworzyć próżnię wewnątrz rury za pomocą urządzenia pompującego (to zwiększa przepływ krwi w penisa, dzięki czemu jest twardszy i dłuższy), a następnie umieszczenie pierścienia koguta lub specjalne restrykcyjne gumki nad podstawą penisa, aby utrzymać dodatkowy przepływ krwi w miejscu. I voila, teraz, jesteś gotowy na seks!

4) PRZYNIEŚ SEKS ZABAWKI

blog sklepu erotycznego eroprezent.pl pierścień na penisa

Sex zabawki są zawsze mile widziane. A jeszcze lepszą wiadomością jest to, że istnieje wiele różnych zabawek seksualnych dla dorosłych, które mogą wydłużyć penisa lub przynajmniej sprawić, że będzie wyglądał na większy, zmuszając krew, aby go objąć. Na przykład, rękawy penisa i przedłużacze, jak również pierścienie koguta, wszystkie mogą wykonać zadanie. Musisz tylko wiedzieć, jak korzystać z rękawa penisa i innych zabawek seksualnych prawidłowo.

Przedłużacze i rękawy penisa – Więc co to jest rękaw penisa dokładnie? Rękaw penisa sprawia, że naturalny penis dłużej poprzez pokrycie go w całości, dodając długość do końca i trochę szerokości. Istnieją dwa główne rodzaje rękawów penisa – pełne, które obejmują całego penisa, w tym żołądź lub głowę, a także częściowe, które pozwalają żołądź do peek out. Oba mogą rozciągnąć penisa, czyniąc go dłuższym, i zapinają się wokół jąder, utrzymując zabawkę w miejscu podczas seksu. Tuleja przedłużacz prącia jest doskonałym wyborem dla kogoś, kto chce zwiększyć długość penisa w stanie wzwodu dla iluzji większego penisa.

Cock RingPierścień na penisa może tymczasowo uczynić penisa większym i grubszym. Kiedy pierścień jest umieszczony ciasno nad jądrami i podstawą penisa, to angażuje go z dodatkowej krwi. W rezultacie, penis będzie szerszy, dłuższy i twardszy. Oczywiście, jak tylko pierścień zostanie zdjęty (a nie jest dobrze zostawiać je na zbyt długo), przepływ krwi powróci do normy, a penis powróci do swojego naturalnego rozmiaru.

Widzisz, jak powiedzieliśmy, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej długości lub obwodu penisa, masz opcje. Korzystając z jednej lub więcej z tych czterech metod, nie będziesz musiał się zastanawiać ani martwić o to, jak przedłużyć penisa. Jeśli zastanawiasz się „Czy rękawy penisa działają?”, upewnij się, że eksperymentujesz, ponieważ coś, co działa dla kogoś innego, może nie działać dla ciebie! Zastanów się, jaka opcja najlepiej pasuje do twoich potrzeb i przygotuj się na niektóre z najgorętszych, najprzyjemniejszych seksów, jakie kiedykolwiek miałeś! Bo bądźmy szczerzy, kiedy czujesz się większy, to jest po prostu lepiej.

Dodaj komentarz