KONTAKT

KONTAKT DO SKLEPU EROTYCZNEGO EROPREZENT.PL

Na tej stronie możesz znaleźć kontakt do naszego sklepu erotycznego. Zależnie od wybranej przez Ciebie formy kontaktu z naszym sex shopem masz do dyspozycji, formularz kontaktowy, adres email, numer telefonu. Wybierz wygodną dla Ciebie drogę do skontaktowania się z nami w sprawie, która jest dla Ciebie ważna. Szybki kontakt do sklepu erotycznego pozwala wyjaśnić i rozwiać wątpliwości. Zarówno wątpliwości związane z obsługą zamówienia, jak i z samym wybranym przez Ciebie produktem.

Mamy wieloletnie doświadczenie związane z gadżetami erotycznymi. Potrafimy doradzić nawet w bardzo „ciekawych” przypadkach. Powiedzcie nam, czego oczekujecie i jaki cel ma zostać osiągnięty. My wybierzemy odpowiednie zabawki erotyczne i odpowiemy na wasz kontakt ze sklepem erotycznym eroprezent.pl

kontakt sklep erotyczny eroprezent.pl jesteśmy by pomóc

KONTAKT DO SKLEPU EROTYCZNEGO NA FACEBOOK?

Tak, możecie zadać nam pytanie również na facebooku, nasz profil firmowy dostępny jest pod adresem https://www.facebook.com/eroprezent. Kiedy już tam będziecie, możecie nam zostawić łapkę w górę tak, by fanpage eroprezent rosła w siłę a zasięg profilu był większy 🙂

kontakt sklep erotyczny eroprezent.pl facebook
kontakt sklep erotyczny eroprezent.pl instagram

Prowadzimy też profil na Instagram i widzimy wasze zainteresowanie tym medium. Cyklicznie dodajemy informacje o promocjach i o nowych produktach. Za wszystkie aktywności dziękujemy i z tym większym zaangażowaniem podchodzimy do prowadzenia profilu. Dziękujemy!

kontakt sklep erotyczny eroprezent.pl ważne informacje

PRZYDATNE DANE SKLEPU EROTYCZNEGO EROPREZENT.PL

Jeżeli wybrałeś płatność bezpośrednio na konto sex shopu. To zamówienie będzie realizowane po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie bankowym. Aby ułatwić przypisanie Twojej płatności do zamówienia, prosimy o podanie numeru zamówienia w tytule płatności.

Bank dla płatności tradycyjnej: ING

Odbiorca płatności: sklep online eroprezent.pl

Numer konta bankowego sklepu: 05 1050 1445 1000 0092 6223 1195

Tytuł płatności za zamówienie: IMIĘ NAZWISKO zamówienie NUMER ZAMÓWIENIA

KONTAKT DO NASZEGO SKLEPU EROTYCZNEGO

Wiemy jak  istotna jest komunikacja, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jeżeli z jakiegoś powodu chcesz złożyć zamówienie drogą mailową lub telefonicznie jest to jak najbardziej możliwe, jednak wygodniej będzie złożyć zamówienie przez nasz sklep erotyczny online. Gadżety erotyczne są gotowe do działania wystarczy złożyć na nie zamówienie 🙂

Sklep prowadzi:

„Tanie Dranie” Marcin Lorek, Szymon Zimowski s.c., ul. Barbackiego 46/14 33-300 Nowy Sącz, numer NIP 734-35-65-662, numer REGON 381800001.

Ze Sprzedawcą można skontaktować się pod numerem telefonu +48 788 111 809 lub za pomocą wiadomości mailowej na adres sklep@eroprezent.pl.

kontakt sklep erotyczny eroprezent.pl telefon mail