PŁATNOŚCI ONLINE PRZELEWY24.PL

NAD BEZPIECZEŃSTWEM PŁATNOŚCI CZUWAJĄ PRZELEWY24

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo dlatego strona eroprezent.pl zabezpieczona jest kluczem szyfrującym SSL, tak jak strona płatności Przelewy24. Daje Ci to pewność, że dane zamówienia, osobowe, płatności są bezpieczne i ich odczytanie przez osoby postronne jest niemożliwe.

Wybierając płatność przelewami online Przelewy24 płacisz za zamówienie dokładnie tyle samo co zapłaciłbyś przelewem tradycyjnym. Dlaczego jest to wygodniejsza forma płatności niż tradycyjne wysłanie pieniędzy z konta? Ponieważ produkty zostaną do Ciebie wysłane dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie! W przypadku przelewu tradycyjnego najczęściej jest to na następny dzień, w przelewach online wiemy o płatności natychmiast opłaceniu zamówienia. Znacząco przyspiesza to realizację zamówienia i szybciej otrzymasz zamówienie.

Płać za zamówienia onlien szybko, bezpiecznie i wygodnie:

Płatności online przelewy24

SZYBKOŚĆ PŁATNOŚCI WPŁYWA NA CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA W SKLEPIE EROTYCZNYM

W internecie szybkość ma znaczenie, jeżeli dla was jest podobnie to jesteście w właściwym sex shop-ie, dla nas czas i szybkość działanie jest bardzo ważna. Dokładamy starań aby zamówienia przez was składane w naszym sklepie były realizowane sprawnie i bez opóźnień. W bardzo istotny sposób wpływa na to wybranie sposobu płatności. W prostych słowach jeżeli płacicie online wiemy o tym zaraz po tym jak skończycie płatność. Czyli zaraz po tym jak zapłacicie, dowiadujemy się o tym fakcie i możemy pakować zamówienie z cenną zawartością.

Płatność online w sklepie erotycznym ułatwia realizację zamówienia na gadżety erotyczne

Płać online w sklepie erotycznym i ciesz się gadżetami erotycznymi.