Opublikowano Dodaj komentarz

Co to jest Primal BDSM?

blog sklepu erotycznego eroprezent.pl - Co to jest Primal BDSM

O czym myślisz, kiedy słyszysz słowa „pierwotny” i „seks”? Czy robi Ci się gorąco?  Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci odkryć Twoją dziką stronę, wyjaśnić, czym jest pierwotne BDSM i pokazać Ci, jak Ty i Twój partner możecie wykorzystać pierwotną grę z narzędziami BDSM, aby stać się dzikim, gdy nastrój uderzy.

Gotowy, aby dowiedzieć się, jak można włączyć tę animalistyczną stronę ciebie bezpiecznie do swojej sypialni? Wskoczmy prosto do naszej pierwotnej natury!

CO TO ZNACZY PIERWOTNA GRA?

blog sklepu erotycznego eroprezent.pl - Co to jest Primal BDSM - CO TO ZNACZY PIERWOTNA GRA

Zasadniczo, pierwotna gra oznacza, że ludzie sięgają do swoich pierwotnych instynktów i zachowują się jak zwierzęta lub ludzie pierwotni. Prymitywne znaczenie BDSM często obejmuje wiele przykładów chrząkania, komunikacji niewerbalnej, bardziej szorstkich ruchów i bardziej forsownego seksu. Należy pamiętać, że prymitywna gra kink nie jest tym samym, co fantazja o gwałcie; szorstki seks nie równa się seksowi bez zgody, nawet jeśli jest to tylko udawanie.

DLACZEGO LUDZIE LUBIĄ PRYMITYWNE BDSM?

blog sklepu erotycznego eroprezent.pl - Co to jest Primal BDSM - DLACZEGO LUDZIE LUBIĄ PRYMITYWNE BDSM

Pierwotna gra jest dla ludzi sposobem na pozbycie się zahamowań i całkowite poleganie na swoich zmysłach i instynktach. Wielu ludzi może to osiągnąć poprzez bycie uległym, ale gra pierwotna nie jest tylko dla uległych. Dominujący są często uważani za całkowicie kontrolujących, i nadal mogą nimi być, ale kontrola nad sceną różni się od kontroli nad samym sobą.

Silniejsze więzi poprzez działania

Ludzie, którzy angażują się w pierwotną grę mogą mieć wrażenie, że mogą rozwinąć silniejsze więzi, ponieważ ich komunikacja odbywa się poprzez działania, a nie słowa. Zawsze mówi się, że czyny przemawiają głośniej, prawda? Cóż, jest to szczególnie prawdziwe w przypadku ludzi, którzy wolą pozwolić, aby kierowały nimi zwierzęce instynkty.

Dreszczyk emocji

Czysto hedonistyczna przyjemność może wynikać z rzucenia partnera na  łóżko i swoboda brania co chcesz. Być może partner może odwrócić role i również wziąć to, co chce! Niektórzy ludzie angażują się w taką grę, gdzie nie przyjmują roli indywidualnego zwierzęcia i zamiast tego po prostu cieszą się swoją dziką stroną. Inni decydują się zachowywać jak konkretne zwierzę. Wszystko sprowadza się do osobistego wyboru i komfortu, o czym piszemy w następnym rozdziale.

ZWIERZĘTA PIERWOTNE VS. PARTNERZY NIEPRYMITYWNI

blog sklepu erotycznego eroprezent.pl - Co to jest Primal BDSM - ZWIERZĘTA PIERWOTNE VS. PARTNERZY NIEPRYMITYWNI

Istnieje wiele sposobów na odgrywanie pierwotnej gry i na identyfikację pierwotnych i nieprymitywnych partnerów. Co więcej, w związkach nie musi być tak, że obaj członkowie są prymitywnymi graczami. W przypadku związków z jednym partnerem pierwotnym, najlepszy scenariusz często zakłada, że partner pierwotny przyjmuje rolę konkretnego zwierzęcia, z którym może się dobrze związać.

Koń (Pony Play)

Ponyplay odnosi się do partnera, który podszywa się pod konia. To może obejmować użycie głośnego lub cichego rżenia do umownej komunikacji. Ponyplay może być tak intensywne lub proste, jak tylko zechcą przyjąć uczestnicy. Istnieje wiele urządzeń, takich jak siodła, uzdy, lejcei inne podobne rzeczy można kupić dla fantazyjnego kucyka. Ale można, bez zakupów nowych akcesoriów, udawać umownie lejce i uzdę ( z odrobiną BDSM), przy pomocy takich rzeczy jak liny i knebel. Fantazja to podstawa!

Należy pamiętać, że podczas gdy animalistyczny partner jest często uległą stroną w związku, nie musi jednak tak być. Na przykład, jeśli angażujesz się w grę kucyki i dominujący jest koń, uległy będzie trenować je i pielęgnować, dbając o wygodę i pełny komfort. W tej scenie kucyk ma być piękny i zadowolony. Jednakże, jeśli dominujący jest koń, może wziąć na siebie rolę dzikiego konia. Uległy ma go oswoić, a czasem staje się konieczne złamanie jego krnąbrnego charakteru.

Pies (Puppy Play)

Zabawa szczeniaków zazwyczaj obejmuje więcej miłości i uczucia niż zabawa kucyków. Psy są super czułe i zabawne. Gracz szczeniak jest prawdopodobnie uległy, chętny do pieszczot i będzie siedzieć nieruchomo, aby być pielęgnowane i pieszczone. To może łatwo przełożyć się na seksualny scenariusz. Możesz prowadzić swojego partnera wokół na smyczy i dając mu smakołyki, gdy jest grzeczny.

IDEALNE DOPASOWANIE: PIERWOTNY DOM I SUB

blog sklepu erotycznego eroprezent.pl - Co to jest Primal BDSM - IDEALNE DOPASOWANIE PIERWOTNY DOM I SUB

Kiedy dwie podobnie myślące osoby odnajdują się w grze pierwotnej, sceny często wyglądają zupełnie inaczej, niż gdyby jedna osoba wolała wybrać się na spacer po dzikiej stronie. W poprzedniej części przyjrzeliśmy się przede wszystkim scenom, w których jedna osoba jest praktykującym prymitywem, ale w tej części przyjrzymy się temu, jak łączą się ze sobą prymitywni dominanci i uległe.

Scena z dwoma prymitywnymi graczami może wyglądać jak animalistyczny rytuał godowy lub polowanie, w zależności od osobistych preferencji i tego, jak ostro ty i twój partner chcecie się zabawić. Rytuał godowy będzie oczywiście nieco łagodniejszy niż polowanie i nie będzie symulował „zabijania”. Pierwotni gracze lubią polegać na swoich zmysłach, takich jak węch i słuch, aby wytropić swoją pierwotną ofiarę.

Primal Dominant

Wśród praktykujących, pierwotni dominanci są zazwyczaj znani jako łowcy. Pierwotni dominanci często lubią używać swojej siły fizycznej lub zręcznych ruchów, aby ujarzmić swoją ofiarę. Mogą angażować się w rytuały godowe lub polowania, aby pokonać uległego i mieć z nim do czynienia, czasami brutalnie. Niektórzy dominanci wolą współpracować z innymi pierwotnymi domami zamiast z uległą.

Primal Submissive

W tym scenariuszu prymitywne uległe są zazwyczaj znane jako ofiary. Jako ofiara, jesteś tym, kto ostatecznie inicjuje polowanie, sygnalizując swojemu domowi, że chce się zabawić uciekając. Uciekanie i ukrywanie się jest grą wstępną dla prymitywnych graczy, a osoby uległe podniecają się próbując oszukać swojego łowcę i sprawić, by stracił „zapach”.

 W końcu łowca dopada swoją ofiarę i demonstruje swoją wyższość poprzez pozowanie lub walkę. Uległy decyduje, kiedy jest pod odpowiednim wrażeniem i w końcu poddaje się swojemu łowcy.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PIERWOTNEJ GRZE

blog sklepu erotycznego eroprezent.pl - Co to jest Primal BDSM - JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PIERWOTNEJ GRZE

Teraz część rozrywkowa! Czas zabawy! To całkowicie normalne, że na początku czujesz się trochę głupio, zwłaszcza jeśli gra pierwotna nie jest czymś, czego Ty lub Twój partner kiedykolwiek wcześniej próbowaliście. Zalecamy, abyś robić to powoli i włączać rzeczy stopniowo, w miarę jak oboje będziecie czuć się bardziej komfortowo ze swoim wewnętrznym zwierzęciem.

W końcu nie ma nic gorszego niż wczucie się w rolę, a potem zobaczenie, jak twój partner tłumi parsknięcie śmiechu, prawda? Prawdopodobnie nie śmieją się z ciebie, tylko z sytuacji. To może jednak wydawać się trochę śmieszne, aby zacząć warczeć lub skradać się wokół łóżka na czworakach. To może nie być seksowna rzecz, którą chcesz na początku, ale bądź cierpliwy.

Zamiast szaleć i kupować tony sprzętu do tego celu, prowadź powoli i z wyczuciem do pierwotnej gry. Zacznijcie uprawiać seks jak zwykle, a potem wsuńcie do niego kilka bardziej szorstkich aspektów, aby sprawdzić i przekonać się, czy jest to coś, co ty i twój partner chcecie dalej badać. Niektóre przykłady BDSM pierwotnej gry obejmują:

  • Gryzienie
  • Drapanie
  • Warczenie
  • Zapasy lub używanie siły fizycznej na swoim partnerze (w granicach rozsądku)
  • Zaznaczanie swojego terytorium poprzez orgazm na partnerze
  • Uprawianie seksu w innym pomieszczeniu w domu lub wypróbowanie nowej pozycji
  • Uprawianie seksu na stojąco lub pochylanie partnera nad ladą
  • Lizanie

Gdy Ty i Twój partner zaczniecie włączać te zachowania do waszego życia seksualnego, może nie poczujecie się tak nie na miejscu, jeśli zechcecie się w nie zagłębić i przybrać zwierzęcą postać. Po prostu sprawdzaj się z partnerem(ami), aby upewnić się, że wszyscy są na tej samej stronie przez cały czas.

Bezpieczny gest

Ogólnie rzecz biorąc, w BDSM ludzie polegają na bezpiecznym słowie lub zwrocie, który zasygnalizuje ich partnerowi, że przekroczyli swoje granice i muszą przerwać scenę. Jednak w zabawach pierwotnych słowa nie są werbalizowane, a niektórzy ludzie tak głęboko wchodzą w rolę lub używają fizycznych knebli, aby stłumić słowa, że Ty i Twój partner możecie potrzebować stworzyć gest, który oznacza STOP. Podczas uczestnictwa w grze zwierząt lub pierwotnego stylu życia w scenie BDSM, to jest koniecznością.

Gest może być czymkolwiek chcesz, ale oboje musicie go potwierdzić, a następnie zwrócić szczególną uwagę podczas sceny. Łatwo jest zatracić się w roli, zwłaszcza w pierwotnym BDSM, ale wiąże się z tym duża ilość zaufania i to zaufanie musi być zawsze szanowane. Nie ma wyjątków.

Oczyść teren

Kolejną ważną rzeczą jest oczyszczenie terenu, na którym odbędzie się polowanie lub rytuał godowy. Ponieważ pierwotna gra często nie ogranicza się do łóżka, lub sypialni, będziesz chciał się upewnić, że nie ma żadnych ostrych przedmiotów lub małych mebli, o które możesz się potknąć w swoim entuzjazmie.

Trochę bólu może być sexy, ale nie ma nic sexy kiedy staniesz na klocku Lego lub potykając się o stolik skręcisz kostkę. Po prostu oczyść swoją ścieżkę przed gorącą i ciężką szaloną zabawą, przed jej rozpoczęciem!

PODSUMUJMY TO!

W zależności od rodzaju pierwotnych zabaw, które lubisz, istnieje wiele specjalistycznego sprzętu i wyposażenia, które może wzmocnić doznania. Z naszym szerokim wyborem fetyszowego sprzętu, już nigdy nie będziesz musiał się martwić, że nie masz odpowiedniego knebla, aby stłumić ludzkie słowa, i możesz wrócić do koncentrowania się na tym, aby pozwolić swojej dzikiej stronie swobodnie się poruszać, a Twojemu pierwotnemu instynktowi przejąć kontrolę!

eroprezent.pl
Dodaj komentarz