PROMOCJE

Czy masz też tak jak my, że kiedy wchodzisz do sklepu to promocje, przyciągają Twoją całą uwagę? Ile razy zdarzyło się tak, że wchodząc do sklepu po proste przedmioty codziennego użytku, kończysz z koszykiem pełnym produktów z promocji. Jeżeli działasz właśnie w ten sposób, to dobrze trafiłeś lub trafiłaś 🙂 Promocje, jakie przygotowaliśmy w eroprezent.pl, są podzielone na kilka kategorii i w każdej znajdziesz coś ciekawego. Nic tylko kupować zabawki erotyczne i wszystkie inne przydatne produkty.

Promocje w których każdy znajdzie coś dla siebie
Promocje w których każdy znajdzie coś dla siebie

Czym są promocje w eroprezent.pl?

Jako promocje traktujemy wszystko, co pozwala naszym klientom, kupić produkty erotyczne w cenie specjalnej. To znaczy, że cena na wybrane produkty jest niższa od ceny regularnej i jest to okazja do kupienia sobie odrobiny przyjemności w niewielkich pieniądzach.

Liczymy na to, że poza produktami, które są w promocji, kupicie też coś w cenie regularnej — wszak musimy zarobić na utrzymanie sklepu 🙂

Dodatkowo jako promocję oznaczamy produkty, które wyróżniają się czymś specjalnym. Są objęte kampanią producenta zabawek erotycznych, są często wybierane lub mają jakąś cechę specjalną.

Jak odnaleźć się w wielu promocjach sklepu erotycznego eroprezent.pl
Jak odnaleźć się w wielu promocjach sklepu erotycznego eroprezent.pl

Jakie promocje są w eroprezent.pl?

Jest kilka rodzajów promocji, nazwijmy je stałymi. Każda z nich dla Waszej wygody oznaczona została innym kolorem i działa odrobinę inaczej.

  • WYPRZEDAŻ zabawek erotycznych — oznaczona jest kolorem czerwonym. Na wyprzedaży możecie kupić pełnowartościowe nowe produkty, które są z nami odrobinę zbyt długo i czas by znalazły nowy dom.
  • SUPER OFERA w eroprezent.pl — to starannie wybrane produkty, które wzbudziły zainteresowanie naszych klientów i aby zachęcić do zakupu, okresowo obniżyliśmy ich cenę.
  • NAJLEPSZA CENA w nacie — sprawdzone info o najlepszej cenie w internecie, macie dostęp do produktów erotycznych, które zostały zweryfikowane i nadaliśmy im najlepszą cenę.
  • BESTSELLERY erotyczne — najczęściej kupowane produkty erotyczne, możesz znaleźć w tej promocji. Sprawdź co wybierają inni wielbiciele niegrzecznych zabawek.

Ponadto są promocje mocno okresowe lub aktywowane dzięki uprzejmości najlepszych producentów zabawek dla dorosłych. O takich działaniach dowiecie się z naszego facebooka lub instagrama a dodatkowo wpis pojawi się na blogu sklepu eroprezent.pl

Jak znaleźć produkty erotyczne w promocji?

Produkty znajdujące się w promocji zostały oznaczone przez kolorowe etykietki. Jeżeli produkt znajduje się w więcej niż jednej promocji, to będzie miał widoczne tyle etykiet, w ilu promocjach się znajduje. Na pewno tego nie przegapicie. A jeżeli zechcecie dowiedzieć się jakie inne produkty znajdują się w konkretnej promocji, wystarczy, że klikniecie w etykietkę i otworzy się lista zabawek objętych promocją.

Dodatkowo na widoku listy produktów, po lewej stronie znajdziecie filtry prowadzące do odpowiednich promocji.

Kupujcie to, co jest wam potrzebne i tylko czasem dajcie się ponieść urokowi czarujących promocji i okazji.