DOSTAWA

KOSZT DOSTAWY ZE SKLEPU EROTYCZNEGO

dobre zakupy w sklepie erotycznym eroprezent.pl

Wszystkie paczki jakie wysyłamy są zapakowane z zachowaniem pełnej dyskrecji. Dzięki temu można być pewnym, że akcesoria erotyczne zostaną tajemnicą bezpiecznie ukrytą za dyskretnym pudełkiem. Wszystko to z zachowaniem rozsądnych cen transportu. W jasny sposób oznaczamy dostępność produktów dla dorosłych, możesz łatwo określić kiedy paczka do Ciebie dotrze.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 18:00 w tym czasie jesteśmy do dyspozycji i możemy doradzić  jakie zabawki dla dorosłych będą sprawiały radość i przyjemność.

Termin wysyłki przypisany jest na wszystkich produktach znajdujących się w naszym sklepie erotycznym. 

Produkty oznaczone jako „Wysyłka jeszcze dziś” są wysyłane w dniu złożenia zamówienia, o ile zamówienie zostało złożone i opłacone przed godziną 13:00.

Produkty oznaczone jako „Wysyłka w najbliższym dniu roboczym” zostaną wysłane następnego dnia (pon-pt, nie dotyczy świąt i weekendów)

Produkty oznaczone jako „Produkt sprowadzana z zagranicy” to towary sprowadzane na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę do sklepu to zazwyczaj 7-10 dni i towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po tym terminie.

godziny pracy w eroprezent.pl
dostawa w eroprezent.pl

Produkty wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich DPD, DHL oraz Inpost Paczkomaty.

Firmy kurierskie DPD i DHL doręczają paczki zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysyłki.

Paczki nadane do paczkomatów są doręczane zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysyłki.

W żadnym wypadku nie otrzymasz paczki później niż 30 dni od daty zamówienia.

KOSZT DOSTAWY TABELA OPŁAT

SPOSÓB WYSYŁKICENA BRUTTO
Kurier (DPD, DHL) Płatność online lub przelew na konto, czas dostawy zazwyczaj 1-2 dni robocze od daty wysyłki, maksymalnie 30 dni15,99 PLN
InPost Paczkomat Płatność online lub przelew na konto, czas dostawy zazwyczaj 1-2 dni robocze od daty wysyłki, maksymalnie 30 dni11,99 PLN