ZESTAWY PREZENTOWE

Walentynki są świętem zakochanych i ani w głowie nikomu upraszczanie tego święta do seksu … taaa. No to jak już wiemy, że jednak w całej tej zabawie chodzi finalnie o seks to odpowiedzmy sobie na proste pytanie co na te walentynki dać drugiej połówce.
Prezent od kobiety dla mężczyzny
.
Kobieta mężczyźnie powinna zawsze dać drugą połówkę taką około 40% i do tego zabawkę erotyczną ze sklepu erotycznego, jedną z tych co to on będzie myślał, że jest królem seksu przykładowo dobrze w tej roli sprawdzają się kajdanki na prezent.
Prezent erotyczny od mężczyzny dla kobiety.
Mężczyzna kobiecie powinien kupić bukiet kwiatów, jeżeli chcesz zaszaleć warto zaszaleć, niech to będzie bukiet złożony z więcej niż 3 róż 😉 Do tego kup prezent, który sprawi, że będzie czuła się wyjątkowa i doceniona, jednocześnie upominek powinien ułatwić Ci otwarcie bramy do jej … no tak miłości. Olejek do masażu da pretekst do „Podoba Ci się prezent? Chciałbym pomasować Twoje cudowne ciało…” reszta pójdzie już sama. Olejki na prezent znajdziesz pod linkiem prezent olejek do masażu.
Upominek z sklepu erotycznego dla przyjaciółek.
Kobieta kobiecie może dać dowód miłości kupując fajne feromony z perfumami. Czy coś jeszcze ? Oczywiście kwiaty ucieszą obydwie Panie a naprawdę miło robi się jak od kocham przechodzimy do miłości łóżkowej. W łóżku znacznie lepiej od kwiatów sprawdzają się wibratory lub dildo zależnie od tego kto co woli.
Sex prezent dla mężczyzn.
Mężczyzna mężczyźnie powinien dać … no oczywiście, że 40% w tej kwestii tradycję trzeba honorować 🙂 Kolejnym prezentem powinno być coś co sprawi, że wieczory będą długie i pełne przyjemności, prezent powinien być wyjątkowi jak wasza miłość a więc polecam zabawki analne na prezent.

Wyświetlanie 1–12 z 299 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 299 wyników