Opublikowano Dodaj komentarz

Jaki jest smak nasienia?

Jak smakuje sperma

Jest taka stara anegdota, w której nauczyciel biologii tłumaczy klasie, że nasienie mężczyzny zawiera 80% cukru w postaci glukozy. Bez zastanowienia jeden z uczniów pyta: „To dlaczego smak nasienia jest słony?”. Tak właśnie dociekliwy umysł młodego, ale już najwyraźniej doświadczonego ucznia, może wprawić w osłupienie nawet najbardziej doświadczonego nauczyciela)! Jaki jest więc smak męskiej spermy? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w tym artykule.

Jak smakuje nasienie?

Oczywiście, student z dowcipu nie jest daleki od prawdy. Często nasienie ma naprawdę słony smak. Niektóre kobiety twierdzą, że ma on kwaśny, gorzki lub „metaliczny” smak. Dzieje się tak dlatego, że nasienie zawiera dużo cynku, a nie „80% cukru”! A tak na marginesie, może być też słodki. W rzeczywistości nasienie składa się w ponad 95% z płynu nasiennego! Inne składniki soku dla mężczyzn to witaminy, hormony, minerały, fruktoza i białka.

Przeczytaj więcej o płynie nasiennym, aby dowiedzieć się skąd pochodzi, jakie funkcje spełnia i z czego się składa.

Czy lubisz słone jedzenie, czy nie, nie powinno to wpływać na twoje preferencje dotyczące seksu. I to jest jak najbardziej w porządku. Ale czy można zmienić smak nasienia? Odpowiedź brzmi: tak… oczywiście! Porozmawiamy o tym nieco niżej.

Każdy mężczyzna ma inny smak spermy.

Nie drastycznie, ale różnice są. U jednych może być bardziej przyjemny, u innych bardziej słony, gorzki lub nawet kwaśny. Nawet sperma tego samego mężczyzny może mieć różny smak w zależności od pewnych czynników, o których teraz porozmawiamy.

Co wpływa na smak nasienia i od czego to zależy

Ponieważ męski ejakulat jest produktem naszego organizmu, jego jakość i stan będzie w pełni zależał od stanu naszego organizmu. Dlatego możemy rozważyć następujące czynniki, które mogą mieć wpływ na smak męskiego nasienia.

Indywidualne cechy fizjologiczne. Jak wiadomo, wszyscy jesteśmy różni i płyny w naszych ciałach również są różne. To tak jak z potem, u jednych jest neutralny, a u innych wyrazisty.

Odżywianie. Być może jest to jeden z najbardziej wpływowych czynników, który ma największy wpływ na smak męskiego nasienia. Przeczytaj więcej o pokarmach, które wpływają na smak nasienia.

Aktywność życiowa. Im bardziej jesteś aktywny, tym lepszy masz metabolizm, a im lepszy metabolizm, tym lepsze zdrowie.

Złe nawyki. Alkohol i palenie papierosów mają zazwyczaj negatywny wpływ nie tylko na jakość nasienia, ale także na jego smak i zapach.

Palenie a smak spermy

Bilans wodny. Bilans wodny w organizmie mężczyzny wpływa również na właściwości jego nasienia. Im bardziej obfite picie, tym mniej wyrazisty smak.

Jak zmienić smak nasienia i poprawić jego jakość

Jak już wspomnieliśmy, odżywianie odgrywa tu główną rolę. Stare zalecenie mówi, że zjedzenie ananasa lub wypicie soku ananasowego zmieni smak nasienia, czyniąc je słodszym i bardziej smakowitym lub przynajmniej mniej „obrzydliwym”. Jest to prawda, nie dlatego, że ananas jest jakimś cudownym produktem, ale dlatego, że dieta może zdecydowanie zmienić smak męskiego ejakulatu, co również wyjaśnia, dlaczego nasienie tego samego mężczyzny smakuje inaczej, jeśli ciągle zmienia on swoją dietę.

Jeśli on woli melony, to jego nasienie również będzie smakować jak melon, ponieważ jest słodkie i wodniste. Zielenina o wysokiej zawartości chlorofilu nadaje nasieniu słodkawy smak. Należą do nich seler, pietruszka, trawa pszeniczna i szpinak. Są one również bardzo zdrowe! Im zdrowsze nawyki Twojego partnera, tym przyjemniejszy będzie smak jego ejakulatu. Niektóre badania pokazują, że wegetarianom nasienie smakuje lepiej niż tym, którzy preferują mięso!

Możesz dodać do swojej diety soki owocowe. Niektórzy polecają sok żurawinowy, który pomaga w leczeniu infekcji dróg moczowych. Jednak soki owocowe są zazwyczaj kwaśne i zbyt częste ich picie może uszkodzić zęby. Musimy więc być ostrożni!

Czosnek, cebula, szparagi, kapusta, mięso, kawa, czekolada, tytoń i alkohol sprawiają, że sperma ma gorzki smak, dlatego należy ich unikać na dzień przed seksem.

Ananas na lepszy smak nasienia

Koktajl poprawiający smak nasienia

Możesz spróbować koktajlu. Nie tylko jest pyszny, ale również będzie miał najlepszy wpływ na smak Twojego wytrysku. Wypróbuj poniższy przepis:

1/4 świeżego ananasa, pokrojonego w kostkę;

1 banan pokrojony w plasterki;

4 kostki lodu;

1 szklanka soku ananasowego lub jabłkowego.

Zmiksuj to wszystko w blenderze (możesz dodać kiełki pszenicy lub białko w proszku) i po kilku godzinach będzie można poczuć różnicę! Możesz zrobić smoothie na śniadanie.

Niektóre pokarmy sprawiają, że nasienie ma bardziej kwaśny lub nawet gorzki smak. Należą do nich mięso, czosnek i cebula. Palenie tytoniu, picie alkoholu i kawy również sprawiają, że nasienie ma kwaśny smak. Szparagi mogą sprawić, że nasienie stanie się gorzkie, jak również zmienić zapach moczu. Podobnie działa na kobiety, sprawiając, że pachną mniej atrakcyjnie.

Te wskazówki mogą pomóc zmienić smak nasienia mężczyzny, jeśli hamulcem przed blow job jest nieprzyjemny smak ejakulatu. Z reguły zwiększenie ilości spożywanej wody pomaga również „zmiękczyć” smak nasienia.

7 porad dla dziewczyn, które nie lubią smaku nasienia

Jeśli nie możesz kontrolować diety partnera lub przyjmowania przez niego leków, jedynym sposobem na pozbycie się nieprzyjemnego smaku nasienia podczas robienia mu loda jest zasłonięcie go. A poniższe małe sztuczki mogą w tym pomóc.

Lubrykanty smakowe. Mogą one wzmocnić całą „aktywność”, sprawiając, że członek będzie bardziej śliski. Istnieje wiele różnych smaków lubrykantów zapachowych. Aromaty owocowe i jagodowe są szczególnie często używane do tłumienia specyficznego smaku nasienia i preejakulatu.

Więcej o środkach smarnych i ich rodzajach można przeczytać w artykule „Rodzaje środków smarnych”.

Prezerwatywy smakowe

Prezerwatywy smakowe. Inną opcją jest prezerwatywa smakowa, która sprawi, że blowjob będzie nie tylko przyjemniejszy w zapachu, ale i w smaku. Stosowanie prezerwatyw może również pomóc w zapobieganiu chorobom przenoszonym drogą płciową. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule o higienie jamy ustnej. Oczywiście doznania mężczyzny będą zupełnie inne, ale mimo wszystko jest to opcja, którą postanowiliśmy również rozważyć.

Jedz lub pij. Możesz również trzymać szklankę wody lub napoju smakowego w pogotowiu, aby „przepić” połknięte nasienie i obezwładnić jego smak w ustach. Możesz też possać słodkiego lizaka.

Miętowe talerze. Miętowe talerze również mogą „uratować dzień”. Jest jedna firma, która produkuje takie płytki, które rozpuszczają się na języku i są przeznaczone specjalnie do seksu oralnego. Takie wafelki mogą mieć również smak truskawkowy, czekoladowy, arbuzowy lub mango. Są trochę drogie, ale warto spróbować, jeśli ma się awersję do smaku nasienia.

Mięta ratunkiem na smak spermy

Cukierki i jedzenie? To nie jest takie proste! Niektórzy zalecają „przejadanie” seksu oralnego za pomocą pokarmów takich jak popcorn, bita śmietana, a nawet lody. Chociaż te pomysły mogą wydawać się odpowiednie, wszystkie te pokarmy zawierają cukier, który jest świetnym środowiskiem do zakażenia candidą, którą mogą następnie partner przekazać Tobie poprzez seks waginalny. Dlatego nie zalecamy zabawy z jedzeniem w pobliżu genitaliów!

Technika „przechylania kieliszka” – istota tej techniki polega na tym, że przed spermą mężczyzny kobieta bierze członka jak najgłębiej do ust, tak aby sperma podczas orgazmu mężczyzny nie wpadła do ust, ale prosto do samego gardła – u nasady języka. Po pierwsze, język ma tam mniej receptorów smakowych, po drugie, nasienie jest łatwo i szybko połykane, i praktycznie nie pozostawia żadnego posmaku w ustach.

Oczywiście, nie wszystkie dziewczyny będą w stanie na początku wziąć mężczyznę wystarczająco głęboko do ust, ponieważ często powoduje to odruch wymiotny. Dlatego przydatne będzie opanowanie kilku technik głębokiego blowjob.

Ejakulacja na ciało. Nikt nie mówi, że musisz koniecznie połknąć spermę. Twój partner może spuścić się na twój brzuch, twarz lub piersi. Czasami jest to nawet bardziej erotyczne i podniecające niż spuszczanie się do twoich ust.

Nie zmuszaj się do spróbowania lub połknięcia cum, jeśli czujesz się z tym naprawdę nieswojo, ponieważ ryzykujesz, że uzyskasz negatywny odruch warunkowy, jak pies Pawłowa. Zamiast tego przeczytaj nasze wskazówki, jak połykać nasienie i zdecyduj, czy tego potrzebujesz, czy nie.

Pamiętaj, że w większości przypadków nasienie nie smakuje źle i nic Ci się nie stanie, jeśli pozostanie w ustach przez kilka chwil.

Pieszczoty oralne sprawiają, że większość mężczyzn czuje się  pożądana i przez to szczęśliwa.  Dlaczego mężczyźni kochają obciąganie – 4 powody. Uwielbiają patrzeć, jak kobieta klęka przed nimi i bierze penis do ust. Jeśli nie masz ochoty na połykanie cum, możesz przejść do seksu waginalnego lub masażu penisa i doprowadzić mężczyznę do orgazmu swoimi rękami. Istnieje wiele różnych alternatywnych sposobów, aby zaspokoić i dać szczęście swojemu partnerowi bez połykania jego nasienia.

Dodaj komentarz