Prezerwatywy

Kochanie przynieś jelito jelenia. Będziemy uprawiać sex! Tylko problem w tym, że ilość jeleni jest ograniczona. A ludzie uwielbiają uprawiać sex! Frederick Killian będący w moim mniemaniu nieznanym ekologiem. Obrońcą jeleni i innych stworzonek przerabianych na ochronę penisa. Wynalazł lateks. Odkrycie nowego rodzaju okrycia na penisa wisiało w powietrzu. Wygodne i cienkie prezerwatywy były w zasięgu penisa. Prezerwatywa powinna być cienka, ponieważ ma dawać odpowiednie odczucia. Tak to kondomy przeszły drogę od zwierzęcych jelit. Przez lniane i jedwabne kostiumy. Do kondomów zrobionych z cienkiego lateksu.

Współczesne kondomy są cienkie i zapewniają realistyczne doznania. Czołowy producent prezerwatyw to DurexPrezerwatywy Durex goszczą w reklamach i są bardzo rozpoznawalne. Czy jednak warto poszukać czegoś nowego? Moim zdaniem tak. Klasyczne kondomy mogą być gładkie lub prążkowane. Mogą też mieć różne ciekawe smaki. Jednak jeżeli zagłębimy się w świat prezerwatyw, odkryjemy nowe możliwości. Nie tylko co do tego, jak zastosować gumowe wdzianko. Poznacie specjalne prezerwatywy z wypustkami. Takie połączenie zabezpieczenia i sex gadżetu. Jeżeli lubisz smakować nowe doznania. Masz ku temu odpowiednią okazję. Prezerwatywy smakowe są ciekawą propozycją. Można cieszyć się seksem i ulubionym smakiem. Zapewni to niezapomniane wrażenia! Są też kondomy do zadań specjalnych. Mające na celu przedłużenie przyjemności. Prezerwatywy opóźniające wytrysk sprawdzają się w tej roli idealnie. Zakładasz ubranko z odpowiednim składnikiem i uprawiasz sex dłużej.

Wyświetlanie 1–12 z 267 wyników

PREZERWATYWY — SKLEP EROPREZENT.PL

Kondomy

Dobre kondomy można kupić w wielu sklepach. Jednak specjalistyczne ogumienie kupisz tylko w sklepie erotycznym. Jeżeli szukacie zwyczajnych prezerwatyw, możecie je kupić w sex shopie. Jednak jest to produkt, który bywa potrzebny okazjonalnie. Dobrze więc, że prezerwatywy Durex można kupić w dowolnym sklepie. Idziesz do spożywczaka i kupujesz paczkę prezerwatyw. Gumki Durex kupisz na stacji w kiosku i dowolnym sklepie stacjonarnym.

Warto odwiedzić sklep erotyczny, by poznać nowe rodzaje ogumienia. Nowe i ciekawe prezerwatywy mają różne funkcje. Zależnie od tego, co chce, się osiągnąć można wybrać rodzaj.

Gumki w sklepie erotycznym można wybrać na wiele sposobów. Decyzja należy do was jakie zabawy przyjdą wam do głowy. Jedno jest pewne, nie zatrzymujcie się na jednych kondomach. Eksperymentujcie, macie sporo opcji do wybrania i przetestowania.

  • prezerwatywy z wypustkami, bardzo szeroki wybór i rodzaje gumek,
  • klasyczne prezerwatywy Durex,
  • kondomy Durex do seksu analnego,
  • prezerwatywy smakowe,
  • prezerwatywy opóźniające wytrysk,
  • idealne dopasowanie gumki do Twojego penisa.

Prezerwatywy

Istnieją dowody na to, że już w starożytności. Ludzie podczas seksu zakładali coś na penisa. Nie ma pewności, czy były to prezerwatywy mające na uwadze antykoncepcję. Raczej były to ozdobne osłonki na penisy. Pierwsze użycie prezerwatyw w celach zdrowotnych datuje się na 1564 rok. Wtedy po epidemii czarnej śmierci. Ludzie bali się zarażenia różnymi chorobami (syfilis też zbierał żniwo). Jednak chcieli uprawiać seks. Wyjście znalazł Gabrielle Fallopio. Wynalazł nasączony środkami chemicznymi i następnie wysuszony lniany futerał. Nie brzmi to zbyt sexy, ale konstrukcja okazała się skuteczna. Przeprowadzono eksperyment, w którym wzięło udział ponad tysiąc ochotników. U żadnego nie stwierdzono przypadku zarażenia się „francuską chorobą”. A ochotnicy poświęcali się badaniom ile sił! Dziękujemy za poświęcenie.

I odtąd pokolenia ulepszały kondomy. Aż powstały prezerwatywy Durex, jakie znamy dzisiaj.

Czyli jakie? A jakie tylko chcecie! Małe i duże rozmiary. Prezerwatywy gładkie i z pobudzającymi prążkami. A jakie kolory do wyboru! Można wybierać rodzaj prezerwatyw, kierując się zapachem. Albo smakiem!

Ostatnio w sprzedaży pojawiły się prezerwatywy o smaku mentolowym i eukaliptusowym. Zalecane szczególnie dla kobiet chorych na gardło.

Wiecie, jak brzmiało AUTENTYCZNE przedwojenne hasło reklamowe prezerwatyw? – „Prędzej serce ci pęknie!”. Reklama chyba nie kłamała, skoro np. pierwsze radzieckie kondomy. Produkowano w tej samej fabryce co maski gazowe. Były szare lub pomarańczowe. Miały papierowe opakowania i podobno wytrzymywały wlanie wiadra wody. Oferowane u nas kondomy są niewątpliwie bardziej przyjazne! Oglądajcie i wybierajcie.

KOCHAJ SIĘ ŻYCZLIWIE – W PREZERWATYWIE!

Jeszcze jedno. Wiesz, co jest gorsze od kamyka w bucie? Ziarnko piasku w prezerwatywie.

PREZERWATYWY DUREX

Prezerwatywy Durex

Najpopularniejsze gumki, jakie znajdziecie na rynku to zdecydowanie marka Durex. Mają swoją renomę i zbudowaną przez lata jakość. Sprawdzony wybór, jaki można polecić każdemu, kto jest w potrzebie. Niezależnie czy jest to przygodny sex, czy zaplanowane spotkanie. Możesz polegać na prezerwatywach Durex. Będziesz zadowolony z jakości ich wykonania i z trwałości. Serie prążkowane będą dostarczały dodatkowych wrażeń dla obojga partnerów. Dlatego warto założyć Durex na penisa i ostro pojechać. Lubisz doznania smakowe? Są one dla Ciebie ważne? To wybierz coś z serii prezerwatyw smakowych. Wszak smak to nie wszystko, bo będzie pobudzone również powonienie.

PREZERWATYWA — DLACZEGO JEST TAKA WAŻNA?

Istotność stosowania prezerwatyw można znaleźć w kilku aspektach życia. Zależnie od tego, co jest dla nas istotne. Możemy wybrać coś dla siebie. Od bezpieczeństwa i higieny po dodatkową przyjemność. Kondomy dobierajmy zależnie od sytuacji i potrzeby. Tak wybrane gumki będą nam służyły. Będą dla nas środkiem do osiągnięcia celu.
Kondomy Durex

Bezpieczna i skuteczna kontrola poczęcia. Dzieci są super! Tylko że ochota na sex. Rzadko łączy się z chęcią posiadania dziecka. Taka prawda, na dobry seks mamy ochotę często. Efektem seksu nie zawsze muszą być kolejne pokolenia. Dlatego dobrze jest mieć kontrolę nad tym, czy partnerka zajdzie w ciążę. Przydadzą się w tym celu gumki Durex. Niezależnie od rodzaju wybranych prezerwatyw. Ich cechą wspólną jest zapobieganiu niechcianym ciążą. Jest to prosty sposób na kontrolę. Prosty nie znaczy, że ma niską skuteczność. Wręcz przeciwnie. Prezerwatywy mają bardzo wysoką skuteczność prewencyjną.

Zdrowie i higiena podczas seksu. Kondomy pozwolą wam zachować czystość. Pamiętajcie o stosowaniu gumek. Szczególnie istotne jest, to jeżeli jest to przygodny sex. Nie znając partnera, nie wiemy, na jakie ryzyka się narażamy. Zadbaj by na członku, był kondom! Kondomy to bardzo skuteczny sposób na uniknięcie przykrych chorób. Dobrze jest też pamiętać o tym, by kondomy stosować do zabawek erotycznych. Pozwoli to zachować odpowiednią higienę i ułatwi czyszczenie. Są produkty, do których zaleca się stosowanie gumek. Są też takie sex zabawki, dla których jest to konieczność. Sprawdź etykietę swojej sex zabawki!

RODZAJE PREZERWATYW

Prezerwatywa

Kiedy nieśmiało na rynek wkraczał Durex. Nikt nie spodziewał się, że prezerwatywy smakowe będą początkiem zabawy. Urozmaicenie sex igraszek dzięki kondomom dziś jest oczywiste. Bo do dyspozycji mamy prezerwatywy smakowe Durex. Prezerwatywy z wypustkami. O bardzo figlarnych kształtach. Gumki analne i inne do zadań specjalnych. Przykładowo do opóźnienia wytrysku.

Dodatkowa przyjemność z seksu dla obojga partnerów. Zależnie od tego, co lubicie. Można wybrać prezerwatywy smakowe Durex. Będzie to ciekawe urozmaicenie seksu. Prezerwatywy smakowe Durex możesz mieć w ciekawych smakach. Przyjemnie będzie robić loda i cieszyć się smakiem truskawki? Oczywiście, że przyjemniej niż smakiem lateksu. Dlatego warto kupić prezerwatywy smakowe Durex i połączyć przyjemności. Na smaku nie kończymy, bo są jeszcze prezerwatywy z dodatkowymi wypustkami. Mają do zaoferowania wiele przyjemności i zabawy. Dodatkowe bolce wystające z prezerwatywy. Dostarczą wiele przyjemności obojgu partnerów. Penis będzie sprawiał wrażenie grubszego a dziurka wrażenie ciaśniejszej. Dołącz do tego dłuższy stosunek i jest super zabawa. Bo trzeba wiedzieć o tym, że są prezerwatywy opóźniające wytrysk. Co pozwala dłużej cieszyć się seksem. Każdy znajdzie kondomy dla siebie i swoich potrzeb.

KONDOMY POPULARNYCH MAREK

Prezerwatywy opóźniające wytrysk

Durex jest popularny i znany, ale nie jest jedyny. W sex shop znajdziesz wiele marek prezerwatyw. Najbardziej popularne to Amor. Amor to prezerwatywy opóźniające wytrysk. Cieszą się uznaniem klientów i jakością działania. Kondomy marki Egzo zapewnią ciekawe doznania. Egzo dostarcza prezerwatywy z wypustkami. Bardzo figlarnymi wypustkami! Sprawdźcie koniecznie i powiedzcie, jak bardzo was zaskoczyła ich różnorodność. My.Size daje wam możliwość intensywniejszego odczuwania przyjemności. Dzieje się tak dzięki idealnemu dopasowaniu. Możesz wybrać gumki w dokładnie swoim rozmiarze.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz prezerwatywy smakowe Durex. Czy szukasz gumek do seksu analnego. Możesz znaleźć je w naszym sklepie erotycznym.

Wyświetlanie 1–12 z 267 wyników