Opublikowano Dodaj komentarz

7 różnych rodzajów wiązań do zabaw BDSM

Wiązania do BDSM

Zapnij pasy na najseksowniejszą przejażdżkę swojego życia! Jeśli ty i twój partner/partnerka  chcecie spróbować czegoś nowego, gorącego i pełnego przygód w sypialni, może to być czas, by dowiedzieć się jak działa BDSM. Jedną z technik podstawowych jest bondage, co dosłownie oznacza zniewolenie. Może właśnie to jest droga dla ciebie, aby wznieść swoje erotyczne gry na nowe poziomy. Bondage to ekscytujący, seksowny sposób, aby „pikantnie przyprawić” działanie w sypialni. Osoba, która chce być związana, jest umownie na łasce swojego partnera, trzymana w prowokacyjnej pozycji, ale równocześnie gotowa do podziwiania, uwielbienia i wykorzystania.

Jednak jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, zanim zabierzesz się do wiązania swojego partnera/partnerki. Może to nastąpić wyłącznie po uzyskaniu zgody i chęci wiązanej osoby. No i oczywiście, bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu! Tak więc, pierwszą rzeczą jest to, że trzeba upewnić się, czy wiązania pozostawiają wystarczająco dużo luzu, aby zapewnić, że nadgarstki partnera nie będą ocierane zbyt ciasnym węzłem. Może to być po prostu zrujnować nastrój podczas bondage gry. Wiele rodzajów zestawów sprzętu niewoli obejmują wyściełane mankiety, aby utrzymać kostki i nadgarstki skrępowane, lecz bezpieczne.

Jeżeli jesteś związany ze swoimi pieniędzmi, to może rozwiązaniem okaże się rabat na sex zabawki do wiązania 😉

Przeczytaj artykuł i sprawdź rabat na gadżety erotyczne BDSM.

Więcej szczegółów pod koniec artykułu!
blog sklepu erotycznego eroprezent.pl 7 różnych rodzajów wiązań do zabaw BDSM

BDSM – a może bondage?

Innym aspektem jest krążenie. Jeśli partner/partnerka będzie zbyt ciasno skrępowany, to po kilku minutach pozostawania w tej pozycji zacznie odczuwać brak odpowiedniego ukrwienia kończyn. Częścią zabawy z bondage gry jest to, że osoba związana jest uwięziona i zależna od Ciebie. Nie chcesz jednak zrobić jej krzywdy, ani dyskomfortu. Prawdopodobnie planujesz, by partner/partnerka pozostała tak przez więcej niż kilka minut, więc spróbuj znaleźć pozycje, które są wygodne do leżenia lub siedzenia w więzach, a jednocześnie są atrakcyjne i erotyczne.

 Na koniec, nie czuj się zmuszony do uczestniczenia w czymkolwiek, co wykracza poza twoją strefę komfortu. To, że oboje zgadzacie się na jeden aspekt praktyki BDSM, nie oznacza, że musicie angażować się w inne rodzaje. Jeśli kiedykolwiek poczujecie się niekomfortowo w danej sytuacji (nawet jeśli wcześniej wyraziliście na to zgodę), nigdy nie krępujcie się powiadomić partnera, aby przerwał to, co się dzieje lub zmienił sytuację. Jeśli zapoznałeś się „czym jest BDSM?” i jesteś zainteresowany włączeniem tej praktyki do swojego życia seksualnego, ważne jest, aby ustalić dobrą komunikację pomiędzy Wami. Niezbędne jest zbudowanie fundamentu zaufania podczas eksperymentowania z nowymi technikami.

 Mając to wszystko na uwadze, zanurzmy się w siedmiu różnych rodzajach zniewolenia do gry BDSM. Trzeba się z nimi zapoznać, aby rozpocząć drogę ku ekstazie!

blog sklepu erotycznego eroprezent.pl 1. RESTRYKCYJNE ZNIEWOLENIE

 1. RESTRYKCYJNE ZNIEWOLENIE

Jest to najbardziej poważny rodzaj niewoli, w którym często stosuje się metalowe łańcuchy lub silne liny. Celem tego typu niewoli jest, aby dać poczucie zależności drugiej osobie, samemu czując się dominantę i „panem sytuacji”. Jest to również rodzaj niewoli, który wymaga dużo środków ostrożności, więc Ty i Twój partner/partnerka  powinniście spróbować tych akcesoriów, gdy nie jesteście pobudzeni. aby upewnić się, że wiesz, co jak działa.

Ten rodzaj niewoli może obejmować jeden z następujących scenariuszy na Twojej scenie BDSM:

  • Wiązanie rąk razem za plecami
  • Wiązanie stóp do rąk
  • Przywiązywanie partnera do łóżka
  • Umieszczenie rozpórki między kolanami
blog sklepu erotycznego eroprezent.pl 2. DEPRYWACJA SENSORYCZNA

2. DEPRYWACJA SENSORYCZNA

To może być postrzegane jako nieco bardziej ekstremalna wersja zniewolenia, ponieważ eliminuje bodźce działające na jeden lub więcej zmysłów związanego, skrępowanego partnera. Poprzez usunięcie jednego lub więcej zmysłów, zmusisz związanego partnera do skupienia się bardziej  na pozostałych zmysłach. Czy kiedykolwiek zauważyłeś, że kiedy masz zamknięte oczy, łatwiej jest usłyszeć drobne dźwięki?

Dzieje się tak, ponieważ 80% ludzkiej percepcji jest dokonywane tylko przez oczy. Nasze pozostałe cztery zmysły stanowią jedynie piątą część naszej całkowitej percepcji w życiu codziennym. Dlatego właśnie wzrok jest najczęstszym zmysłem, który można chwilowo wyłączyć. Dla ludzi, którzy nie chcą popadać w skrajności, opaska na oczy może być fajnym sposobem na urozmaicenie zabawy w sianie, bez konieczności posiadania wymyślnego lub drogiego sprzętu, który może być onieśmielający dla twojego partnera.

 Zabawki do deprywacji sensorycznej

Jednakże, dla ludzi, którzy chcą krok dalej, jest dostępnych wiele zabawek BDSM , które działają w celu wyłączenia innych zmysłów. Nauszniki lub zatyczki do uszu mogą zagłuszyć hałas, a maski mogą całkowicie wyeliminować wszelkie odbierane np. z wyrazu twarzy drugiej osoby. Kiedy inne zmysły zostaną zagłuszone, łatwiej jest skupić się na dotyku, najważniejszym z zmysłów, jeśli chodzi o intymne poznawanie partnera.

 Równocześnie jest to uzależniająco silne uczucie -wiedzieć dla osoby dominującej, że ma partnera/partnerkę, skrępowanego i w opasce. w pełnej i całkowitej kontroli. Bez wzroku lub słuchu, Twój partner jest całkowicie zależny od Ciebie i zdany na twoją łaskę. Nie może Cię zobaczyć ani usłyszeć, więc każda sekunda, w której Twoja ręka nie jest na jego ciele oznacza, że nie ma pojęcia, gdzie jesteś lub co możesz planować dalej.

 Dla ludzi, którzy są zainteresowani dominacją i uległością, nie ma lepszego sposobu na przejęcie kontroli. Przebiegły Dominator może wymyślić kilka zabawnych sposobów, aby wykorzystać ten brak kontroli i zaskoczyć swojego partnera w seksowny sposób.

 3. SHIBARI

Znane również jako kinbaku, Shibari stało się znane jako szczególny rodzaj zniewolenia. Shibari wykorzystuje jedwabne liny lub chusty i mniej w nim chodzi o faktyczne przymuszenie kogoś do pozostania w miejscu lub pozycji. Jest to raczej swojego rodzaju symboliczny pokaz. Jeśli Ty i Twój partner/partnerka jesteście zainteresowani technikami bondage, ale nie czujecie się komfortowo będąc tak związani, że nie możecie się ruszać, Shibari może być dla was odpowiednie.

 Shibari wywodzi się z Japonii, z kolorowymi wiązaniami we wszystkich kształtach i rozmiarach. Ta metoda wiązania została spopularyzowana w teatrze Kabuki, kiedy aktorzy chcieli symulować wiązanie swoich jeńców w sposób, który olśniewał publiczność, ale nadal pozostawiał ich kolegom aktorom wystarczająco dużo miejsca, aby mogli się poruszać lub uciec od nich w dramatyczny sposób.

 Niektórzy ludzie używają tego typu japońskiego zniewolenia, aby znaleźć stan medytacyjny poprzez rozluźnienie mięśni w stosunku do wiązań i uwolnienie umysłu. Jest to podobne do sposobu myślenia znanego jako subspace (podprzestrzeń) gdzie uległy partner, który został związany pozwala sobie w pełni zanurzyć się w doznaniach fizycznych i skutecznie wyłącza swój mózg.

blog sklepu erotycznego eroprezent.pl 4. FACIAL BONDAGE

4. FACIAL BONDAGE

Facial bondage jest szerokim terminem, który może odnosić się do:

  • Przepaski na oczy
  • Knebla
  • Zatyczki do uszu
  • Sposoby utrzymywania głowy w miejscu

Trzymanie głowy w miejscu nigdy nie powinno oznaczać wiązania lin lub łańcuchów wokół szyi, co może stanowić zagrożenie. Obroże są Popularnym sposobem na pokazanie czyjejś własności nad innymi są obroże. Często można je znaleźć w sypialniach ludzi praktykujących dominację i uległość, ale są one dalekie od zakładania uprzęży na czyjąś szyję i powodowania zagrożenia zadławieniem.

 Jeśli chcesz zabezpieczyć czyjąś głowę, istnieją specjalne kołnierze , zaopatrzone w małe haczyki, które mogą być połączone z cienkimi linami lub wstążkami przywiązanymi do ram łóżka, ale równocześnie zabezpieczające szyję. Jest to szczególnie wrażliwy obszar, który łatwo można poważnie zranić. Powtórzmy raz jeszcze, bezpieczeństwo przede wszystkim!

 5. NIEWOLA CNOTY

Termin „pas cnoty”  wyszedł z mody w średniowieczu, ale niektórzy ludzie nadal lubią używać pasa cnoty do innych rzeczy. To może być w formie pierścienia koguta lub klatki koguta dla osób z penisami. Wszystko, co jest przeszkodą do osiągnięcia orgazmu, staje się narzędziem do niewoli cnoty. Dla kogoś z pochwą, pas cnoty często całkowicie obejmuje otwór pochwy i zatrzymuje każdy dostęp.

 6. BONDAGE NA PIERSI

Zaciski na sutki i ssaki do sutków są popularnymi zabawkami seksualnymi dla dorosłych entuzjastów sutków. Czy masz piersi, czy nie, każdy ma sutki, a te sutki mogą stać się dość wrażliwe, gdy są podniecone. To prawda, nie każdy lubi zabawę sutkami i ogólnie rzecz biorąc, kobiece sutki są bardziej strefą erogenną niż męskie sutki, ale nie ma powodu, dla którego ludzie wszystkich płci nie mogą cieszyć się szczyptą bólu, aby wzmocnić doznania seksualne.

Niektóre akcesoria do sutków działają jak przyssawki i przyklejają się do nich z odrobiną lubrykantu. Ssaki sutków z wyższej półki mogą mieć w środku malutkie włoski i mechanizm wibrujący, który szczotkuje sutki tymi włoskami, aby uczynić je bardziej wrażliwymi.

blog sklepu erotycznego eroprezent.pl 7. ZNIEWOLENIE PRZEZ KŁOPOTLIWE POŁOŻENIE

 7. ZNIEWOLENIE PRZEZ KŁOPOTLIWE POŁOŻENIE

Ten rodzaj niewoli jest dla bardziej zaawansowanych praktyków, którzy poznali już BDSM i chcą zdobyte dotychczas doświadczenie niewoli podnieść do następnego poziomu. Tym, którzy są nowi w zabawie i nadal uczą się, jak być uległym lub wejść w rolę dominującego, nie radzimy na tym etapie podejmowania  predicament bondage. Cała idea kłopotliwej niewoli polega na związaniu kogoś do celowo niewygodnej pozycji, która może być dotkliwa dla stawów i mięśni. Ten bondage jest używany specjalnie, aby twój uległy partner wił się i skręcał bezsilnie.

Trzeba jednak pamiętać, że pozycja, która jest bardzo niewygodna nie powinna być utrzymywana przez bardzo długi czas. Jeśli zdecydujecie się spróbować takiej niewoli, upewnij się, że istnieje łatwy i szybki sposób, aby zwolnić więzy, gdy mięśnie nie mogą utrzymać pozycję dłużej lub dają inne sygnały, że już mają dość. Jak każda akcja BDSM, także i ta z założenia polega na tym, że partner/partnerka będzie karany lub nagradzany, ale musisz być w gotowości, aby w razie potrzeby natychmiast uwolnić osobę zniewoloną.

8. NIEWOLA TORTUR

Nie panikuj jeszcze! Jeśli ustanowiliście bezpieczne słowo i zdecydowaliście się włączyć sadyzm i masochizm do swojego życia seksualnego, to ten rodzaj gry może być dla Was. Wymaga to bezwzględnej akceptacji obojga. Tortury niewoli zakładają związania w taki sposób, aby ułatwić Dominującemu zadanie bólu w określoną część ciała. Może to być na przykład uderzenie biczem lub packą. Zacznijcie więc od znalezienia pozycji, odsłaniającej obszary, takie jak plecy, pośladki i uda, które są pierwszorzędnym celem dla Ciebie. Mogą to być również genitalia w (zależności od preferencji). Zastosowana pozycja powinna być tak dobrana, żeby osoba zniewolona mogła pozostać w niej dłuższą chwilę. Daje to czas na wymierzanie kary i czerpanie z tego przyjemności, jeśli taki scenariusz BDSM daje Wam satysfakcję.

WYBIERZ ROLĘ DLA SIEBIE

Czy przez cały czas w erotycznych myślach o swoim partnerze/partnerce, myślisz tylko o tym jak go/ją wiążesz i zdobywasz? Albo, że to Ty poddajesz się niewoli?  Teraz, gdy masz kilka pomysłów na temat różnych rodzajów zniewolenia BDSM, nie krępuj się, aby wprowadzić ten zabawny i ekscytujący trend do swojej sypialni. Najpierw jednak porozmawiaj ze swoim partnerem, aby upewnić się, że oboje tego chcecie. Ustalcie swoje oczekiwania i granice. Zacznijcie od luźnych lin i opaski na oczy. Rozpocznijcie od łagodnych scen BDSM. To będzie gry, w której z czasem można posunąć  się dalej. Musi być świadomość, że ograniczenia są obecne, ale mogą one być częścią fantazji. Jeśli taki początek Wam się spodoba, nie ma powodu, aby jedno z Was nie było tym wiązanym na czas gry erotycznej. Jeśli właśnie tego brakowało Wam w sypialni, pokochacie tą zabawę. Więc teraz jedynym pytaniem jest to, czy być związanym? Czy zrobić wiązanie?

eroprezent.pl

Kod na wszystkie produkty do krępowania nie będące w cenie promocyjnej:

EROBDSM

Udane zakupy w eroprezent.pl

Dodaj komentarz