Kneble i kagańce BDSM

Zastanawiając się, jak powstał knebel do ust i jak blisko mu do kagańca możemy wyobrażać sobie taką scenkę, która spotkała nas chociaż raz w życiu. Na pewno miałeś lub miałaś taki moment, kiedy słuchałeś lub słuchałaś z uśmiechem niekończącego się potoku słów partnera, lub partnerki, a w głowie była jedna myśl: „zamilknij wreszcie, bo wsadzę Ci skarpetkę do ust”. Może właśnie wtedy narodziło się marzenie o kneblu? Ale w BDSM knebel i kaganiec są czymś więcej. Knebel na ustach to symbol uległości i poddaństwa. Z chwilą, kiedy usta są zablokowane, zaczyna się spektakl, w którym aktorzy doskonale znają swoje role. Spełniają się fantazje, idą w kąt codzienne kompleksy. Silna pani prezes na chwilę staje się niewolnicą. A skromny, szary człowieczek, niezauważany na co dzień – wchodzi w rolę wodza lub kata. To taka gra, w której partnerzy chcą, być kimś innym niż są na co dzień. Może i Ty w środku masz drugie wcielenie, które cichutko mówi (jak w kabaretowej piosence z lat 60-tych ubiegłego wieku) –” Katuj, tratuj! Ja przebaczę wszystko Ci jak bratu! Męcz mnie, dręcz mnie ręcznie!”.

Zatyczki do ust to tylko jeden ze sposobów, by poczuć się inaczej w spektaklu erotycznym, jaki odgrywają kochankowie. Kagańce mogą całkowicie zasłonić twarz i dać możliwości do tej pory nieznane. Bo taka klatka na usta może mieć różne kształty i pozwalać się wcielić w rolę psa, może to być bardzo niedobry pies i blokada ma chronić właściciela przed pogryzieniem! To jaka będzie zabawa erotyczna, zależy od was, my dostarczamy gadżety erotyczne a wy sie nimi bawicie.

Wyświetlanie 1–12 z 110 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 110 wyników

KNEBLE DO UST BDSM

Kaganiec BDSM

Wybrałaś już jak zablokujesz paszczę posłusznego pieska? Ten knebel do ust w kształcie kości będzie miłą odmianą, bo inne klatki na usta już wam się opatrzyły. Kaganiec nadal jest bardzo miły i stymulujący, ale potrzebny jest powiew zmiany, coś innego, by pobudzić zmysły. Kagańce dają zbyt wielką swobodę, nadal szczeka i szczeka. Niedobry z Ciebie piesek! Knebel w pysk i siad, pani zajmie się Tobą w odpowiedni sposób, tak żeby piesek nie miał powodu do szczekania.

Taka miła zabawa jest bardzo normalna w relacjach dominujących, uległość i władza mają nieść przyjemność zarówno osobie, która dominuje, jak i tej, która jest uległa. Trzeba znaleźć wspólne pole do takiej igraszki erotycznej i bawić się tak jak oboje macie ochotę. Tylko w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz! A w tym wypadku muszą chcieć dokładnie czegoś odwrotnego. Domina założy Uległemu klatkę na usta, a Master decyduje co włoży w usta Niewolnicy. I jak w każdej grze musi być scenariusz! Acha, jak zwykle BHP. Nie obejdzie się bez umówionego gestu bezpieczeństwa, którym ten z zatkanymi ustami może oznajmić „dość tej zabawy”!

Kagańce BDSM

To na poważnie, jeżeli zaczynacie zabawę z BDSM ,to ustalcie hasło lub gest kończący zabawę. O tyle o ile w przypadku knebla ustalenie hasła jest dość mało praktyczne, to sama zasada jest zdrowa. Hasła w zasadzie powinny być dwa, jedno powinno mówić koniec zabawy, a drugie zatrzymaj się na chwilę, bo potrzebuję odpocząć. Doświadczona domina będzie potrafiła rozczytać to z zachowania niewolnika, jednak na początku miejcie zapas bezpieczeństwa w postaci hasła kończącego zabawę w dominację.

Przygotowując się do zabawy w dominację pamiętajcie o kilku ważnych elementach tej zabawy.

  • przygotujcie scenariusz igraszki erotycznej BDSM,
  • ustalcie hasło kończące zabawę, jeżeli niewolnik ma zatkane usta to zamiast hasła niech będzie to gest,
  • przygotujcie potrzebne gadżety erotyczne, zgodnie ze scenariuszem, (kagańce, packi, kajdanki, sznurek do krępowania)
  • przestrzegajcie ustalonego planu działania,
  • dbajcie o higienę zabawek erotycznych i samych siebie.

KAGAŃCE BDSM

Kneble do ust

Jesteś dominą i zastanawiasz się nad tym, czy kagańce sprawdzą się w scenariuszu, jakie właśnie przygotowujecie? Prawda jest tak, że w jednych tak a w innych scenariuszach nie. Przecież każdy z nas jest inny i może mieć inne pragnienia. Ty jako domina wiesz o tym doskonale, bo byłaś proszona już o bardzo ciekawe sposoby zadowolenia klienta. Nie zdziwi Cię więc klient lub klientka, która będzie chciała to mieć na sobie, jesteśmy przekonani, że przyda się on w Twojej kolekcji i będziesz miała możliwość skorzystać z niego nie raz i nie dwa. Relatywnie niewysoka cena produktów sprawia, że warto mieć przynajmniej jeden kaganiec w kolekcji, pomoże to zaspokoić pragnienia niewolnika. Pomimo tego, że jest niewolnikiem, to w sporej mierze chodzi o to, by zaspokoić jego żądze i pragnienie bycia niewolnikiem. W taki sposób, w jaki tego oczekuje od swojej Pani.

Kagańce stanowią niewielki wycinek oferty sklepu erotycznego, dlatego że i grono odbiorców takiego gadżetu erotycznego jest dość wąskie. Można inaczej powiedzieć, że na korzystanie z kagańca decyduje się elitarne towarzystwo dominacyjno-uległościowe.

KNEBLE I KAGAŃCE DO BDSM

Jeżeli zawodowo zajmujesz się dawaniem ludziom przyjemności płynącej z dominacji to wiesz, że konieczne jest posiadanie całego zestawu, bo i kaganiec i inne zatyczki do ust będą potrzebne, nie wspominając o tym, jakie inne zabawki powinny znaleźć się w pokoju rozkoszy. Jednak jeżeli jesteś początkującym lub początkującą miłośniczką BDSM to możesz stopniowo poszerzać zaplecze swoich zabawek erotycznych. Zacznij od knebla i stopniowo dodaj do niego klatkę na twarz, dalej idąc kup inne ciekawe akcesoria erotyczne i baw się nimi w wolnym czasie. Pamiętaj jednak, o tym, co pisaliśmy wcześniej, zasady BHP obowiązują też po godzinach i trzeba dbać o niewolnika, karmić go, poić i bić tylko jak na to zasłuży. O zabawki erotyczne też trzeba odpowiednio zadbać.

Czyszczenie zabawek po każdym użyciu to konieczność, jaka spoczywa na obojgu partnerów zabawy. Podczas igraszek erotycznych sprzęt często wkładany jest w przeróżne zakamarki i kolokwialnie rzecz ujmując, brudzi się. Rozsądnie jest więc zadbać o odpowiednią czystość akcesoriów erotycznych, aby dawały przyjemność przez długi czas i to w wielu wariantach użycia. Dobranie odpowiedniego żelu do czyszczenia zabawek nie będzie trudne. Korzystajcie z żeli do czyszczenia zabawek erotycznych tworzonych na bazie wody, będą one bezpieczne dla waszych sex gadżetów. Kneble i kagańce możecie też czyścić za pomocą ciepłej wody z mydłem. W zależności od tego, gdzie były wkładane i co z nimi robiono (scenariusze użycia kagańca i knebla są różne!) poświęćcie kilka minut na doprowadzenia zabawek stanu czystości.