Opublikowano Dodaj komentarz

7 ekscytujących korzyści płynących z seksu analnego

blog sklepu erotycznego eroprezent.pl - sex analny bez tajemnic

Seks analny z pewnością nie jest dla każdego, to prawda, ale nie możemy (i nie powinniśmy!) ignorować potencjału przyjemności, jaki niesie ze sobą seks analny. Istnieje mnóstwo niesamowitych korzyści płynących z seksu analnego, o których niektórzy ludzie mogą nigdy się nie dowiedzieć, po prostu dlatego, że byli zbyt niezdecydowani, aby dać grze analnej spróbować. Cóż, zgadnij co? Uważamy, że powinieneś dać szansę tym tylnym drzwiom!

 Jesteśmy tutaj, aby szerzyć dobre słowo na temat siedmiu korzyści płynących z seksu analnego i kilku zabawek analnych, które możesz wypróbować.

JEST W ZASADZIE ZERO SZANS NA ZAJŚCIE W CIĄŻĘ

blog sklepu erotycznego eroprezent.pl - sex analny bez tajemnic - JEST W ZASADZIE ZERO SZANS NA ZAJŚCIE W CIĄŻĘ

Jedną z najseksowniejszych korzyści zdrowotnych płynących z seksu analnego jest to, że prawie nie ma ryzyka zajścia w ciążę. Oczywiście, zawsze zalecamy stosowanie ochrony dla zabezpieczenia przed transmisją zakażeń i ciążą, bo także w tym rodzaju seksu sperma może się znaleźć w pobliżu pochwy. Przy zachowaniu minimum ostrożności szanse na zapłodnienie są jednak niewielkie.

Równie ważne jest to, ż seks analny bez zabezpieczenia może zwiększyć ryzyko zakażenia. Ochrona jest również niezbędna, ponieważ istnieje szansa, że penetrujący partner może zarazić się od kontaktu z odchodami. Tak, nawet jeśli wzięłaś prysznic i bardzo dokładnie się umyłaś. Bez względu na to, jak dobrze się wyszorujesz, pewnych rzeczy nie da się całkowicie pozbyć. Douching odbytu (płukanie odbytu przy pomocy gruszki) może pomóc w walce z czynnikiem kupy, ale nie jest absolutnie konieczny.

Ogólnie rzecz biorąc, gdybyś zapytała: „czy seks analny jest bezpieczny?”, odpowiedzielibyśmy, że tak – jeśli uprawiasz go prawidłowo. Są rzeczy, które możecie zrobić, aby stosunek analny był bezpieczniejszy dla was obojga, takie jak używanie dużej ilości lubrykantu, noszenie lateksowych prezerwatyw i utrzymywanie dobrej komunikacji między partnerami.

MOŻESZ MIEĆ INTENSYWNY ORGAZM

blog sklepu erotycznego eroprezent.pl - sex analny bez tajemnic - MOŻESZ MIEĆ INTENSYWNY ORGAZM

Czy wiesz, że seks analny może być dla ciebie łatwiejszy do osiągnięcia orgazmu? I nie mówimy tu tylko o orgazmach prostaty. Seks analny powinien być przyjemny. Na pytanie „czy seks analny boli?” odpowiadamy, że nie boli, jeżeli Ty i Twój partner/partnerka uprawiacie go powoli, używacie dużej ilości lubrykantu i wiecie, co robicie. Poza tym masz całkiem duże szanse na orgazm, niezależnie od tego, czy masz penisa, czy pochwę.

Twój kanał odbytu jest naładowany super wrażliwymi nerwami, co oznacza, że nawet lekka stymulacja odbytu poprzez palcowanie i rimming (czyli pieszczoty językiem) może wystarczyć, aby doprowadzić niektórych ludzi do krawędzi. Dla ludzi z prostatą, stymulacja może być całkowicie przytłaczająca. Zazwyczaj w dobry sposób, choć może to być zbyt wiele dla innych, więc zalecamy zrobić kilka eksperymentów z seks zabawką,  zanim zaangażujemy partnera.

Dla właścicieli pochwy, punkt G i punkt A są zarówno wiązki nerwów w kanale pochwy, które mogą być pośrednio stymulowane w odbycie poprzez penetracyjny seks analny. Pewnie zastanawiasz się „dlaczego robić to pośrednio?”. Odpowiedź jest taka, że czasami pośrednio działa lepiej dla wrażliwych nerwów i może być twoją bezpośrednią drogą do orgazmów. Ojej, pomyśl o możliwościach przyjemności!

Niektórzy ludzie, przy okazji, zastanawiali się, czy seks analny powiększa tyłek? Krótka odpowiedź: nie. Mamy cały artykuł na ten temat, jeśli jesteście ciekawi.

TO OKAZJA DO WYPRÓBOWANIA NOWYCH ZABAWEK

Czy zawsze chciałeś wiedzieć, jak smakują kulki analne lub korek do pośladków? A może masz na oku nowe dildo, które według ciebie byłoby naprawdę dobre w tylnych drzwiach? Cóż, nie ma lepszego czasu niż teraźniejszość, aby się o tym przekonać! Mamy wspaniałą kolekcję zabawek do seksu analnego zarówno dla początkujących, jak i ekspertów. Cokolwiek chodzi ci po głowie, na pewno znajdziesz to w naszym katalogu. I bądźmy szczerzy, próbowanie nowych rzeczy w sypialni może być ekscytujące!

EKSPERYMENTUJ Z CZYMŚ NOWYM

Mówi się, że różnorodność jest przyprawą życia. Nawet ludzie, którzy kochają swoje ścisłe rutyny potrzebują czegoś trochę specjalnego od czasu do czasu. Tak więc, jeśli czułeś się znudzony, tkwiąc wewnątrz podczas blokad COVID-19, seks analny może być dokładnie tym, czego ty i twój partner potrzebujecie, aby przywrócić iskrzenie z powrotem do sypialni i do waszego życia seksualnego.

MOŻESZ UZYSKAĆ SUPER INTYMNOŚĆ ZE SWOIM PARTNEREM

blog sklepu erotycznego eroprezent.pl - sex analny bez tajemnic - MOŻESZ UZYSKAĆ SUPER INTYMNOŚĆ ZE SWOIM PARTNEREM

Chociaż cały akt seksu jest intymny, istnieją pewne szczególne rzeczy, które mogą zbliżyć ciebie i twojego partnera. Na przykład, większość ludzi uprawiała już seks w szkole średniej lub na studiach, ale twój partner może być pierwszą osobą, z którą uprawiałeś/uprawiałaś seks analny. Ten rodzaj pierwszego razu jest intymnym doświadczeniem, o którym wiedzą, że dzielisz się nim tylko z nimi.

Nawet jeśli nie jest to czyjś pierwszy raz, w seksie analnym jest o wiele więcej zaufania niż w innych aktach seksualnych. Ze wszystkich aktów seksualnych, seks analny jest potencjalnie najbardziej niebezpieczny, ponieważ kanał odbytu ma cienką błonę. Bez cierpliwości, troski i uważności, bardzo łatwo jest przypadkowo zranić partnera, a ta ufna więź tylko zwiększa intymność doznań.

CZYNNIK TABU

blog sklepu erotycznego eroprezent.pl - sex analny bez tajemnic - CZYNNIK TABU

Społeczeństwo ma ciekawy stosunek do seksu analnego, ale w gruncie rzeczy jest to coś, co wielu ludzi lubi. Wielu jednak nawet o tym nie chce słuchać.

Ale wchodzenie przez tylne drzwi ma pewien dreszczyk emocji z tym związany. Kiedy czujesz, że uchodzi ci na sucho coś, czego w opinii innych nie powinieneś robić, może to pobudzić twoje zmysły i sprawić, że rzeczy staną się jeszcze bardziej intensywne. Dotyczy to również seksu analnego. Mnóstwo ludzi cieszy się dodatkowym dreszczykiem emocji wynikającym ze świadomości, że seks analny jest trochę bardziej „na pograniczu”  niż większość społeczeństwa chce to przyznać.

DOBRA OPCJA PODCZAS OKRESU

Niektórzy ludzie nie mają nic przeciwko małemu bałaganowi, ale jeśli jesteś jedną z tych osób, które stają się nadwrażliwe tam na dole, gdy jest ten czas miesiąca, lub po prostu nie masz ochoty na zmianę tamponu, seks analny może być tym seksownym rozwiązaniem, którego szukałaś. Kto powiedział, że nie można nadal mieć trochę zabawy podczas pory miesiąca? Na pewno nie my!

Niektóre osoby uważają, że przeżywanie orgazmu podczas okresu zmniejsza ból związany ze skurczami menstruacyjnymi. Może on pomóc rozluźnić otaczające mięśnie i przynieść chwilowe poczucie euforii poprzez uwalnianie hormonów do krwiobiegu, co w obu przypadkach może pomóc ci odpocząć od bolesnych skurczów. Jeśli orgazm analny to Twój lek przeciwbólowy, mówimy: śmiało, weź dwa!

PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD SWOIMI SEKSUALNYMI PRAGNIENIAMI

Miło jest wiedzieć, że to ty podejmujesz decyzje dotyczące swojego ciała, prawda? Cóż, jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o realizowanie swoich przyjemności. Zaspokojenie apetytu seksualnego nie zawsze jest łatwe, ale odkrywanie nowych obszarów swojego ciała i świadomość, że masz moc, aby czuć się dobrze, to niesamowite uczucie.

Nic nie jest tak dobre, jak świadomość, że to ty sprawiłaś, że czujesz się tak dobrze. Nawet jeśli twój partner jest tym, który cię penetruje lub otwiera się przed tobą, to był twój pomysł, a teraz możesz również zobaczyć, jak wspaniale się czujesz.

PODSUMOWUJĄC

Nawet jeśli seks analny może nigdy nie być pierwszą rzeczą na twojej liście rzeczy do zrobienia w seksie, zdecydowanie uważamy, że powinieneś spróbować, jeśli jest to coś, co wzbudza twoje zainteresowanie. Nigdy nie wiadomo; może ci się spodoba! Nawet jeśli nie, doświadczenie to sprawi, że staniesz się lepszym partnerem seksualnym, niezależnie od tego, czy będziesz dawać, czy otrzymywać. I, jak to mówią, praktyka czyni mistrza. Tak więc, jeśli twój pierwszy raz był trochę wyboisty, nie bój się spróbować, i spróbować ponownie!

eroprezent.pl
Dodaj komentarz