Krępowanie

W tym dziale właściwie zamiast o „sztuce kochania” – należy mówić o „sztuce krępowania”! Bowiem tu jest wszystko, co przyda się do miłosnej gry w krępowanie. Ale żeby zaraz „sztuka”? A jakże! Przecież nie chcesz, żeby było byle jak. Przygotowania możesz robić na oczach kochanki/ kochanka. To doda tylko pikanterii waszej sypialnianej zabawie. Erotyczna bielizna, nieodgadniony wyraz twarzy… czas na sex bondage!

Bondage, czyli niewola, jest formą erotycznego kontaktu polegającego na wiązaniu, krępowaniu. Znaczy na przywiązywaniu do łóżka w pozycji uległej i gotowej do seksu. Takie BDSM dla początkujących. Proste akcesoria BDSM wystarczą, aby zacząć sex zabawę. Krępowanie, można rozpocząć bez skrępowania, kiedy obie strony zabawy się na to zgadzają. Trzeba, wyjaśnić partnerowi co to jest bondage. Dlaczego wiązanie do łóżka nas podnieca i co kupimy w zamian. Za sex zabawę BDSM wynagradzaj złotymi podarkami! Niewiele rzeczy skłania tak do uległości, jak złoto!

BONDAGE – AKCESORIA DO KRĘPOWANIA

Rozkwit krępowania podczas uprawiania seksu nastąpił dzięki kinematografii. Nie mamy na myśli specjalistycznych filmów o wiązaniu partnerów. Takie filmy docierają do małej liczby odbiorców. Film, jaki mamy na myśli to historia o bogatym mężczyźnie i uległej niewieście. W tym to filmie szeroka publika mogła, poznać czym jest sex bondage. Momentalnie pojawiły się sklepy BDSM oferujące odpowiednie gadżety do bondage.

Odpowiedni – delikatny, a jednocześnie mocny sznurek to tylko jedna z możliwych opcji wiązania. Ważne, by nic nikomu się nie stało. Dlatego wiążąc, miejcie świadomość jak rozplątać węzły. Jeżeli odpowiednie więzy nie są Ci znane, poczekaj z wiązaniem do czasu kiedy poznasz, co to jest bondage. W tym czasie dobrym rozwiązaniem będą kajdanki. Kajdanki są proste w obsłudze, kluczyk można zastąpić prostą dźwignią (na wypadek zagubienia oryginalnego kluczyka). Jedwabna szarfa, też jest dobra na początek, daje się łatwo rozwiązać i w razie konieczności można ją przeciąć.

W ofercie sklepu erotycznego są sprzęty dedykowane do seksu BDSM i związanego z nim wiązania. Huśtawka do podwieszenia związanego partnera będzie miłą odskocznią od rutynowego seksu. Specjalna podstawka na sex bondage z gotowymi uchwytami. Skórzany zestaw kajdanek na wszystkie kończyny, mocowany do łóżka. Maski o figlarnych kształtach i niecodziennym przeznaczeniu. Takie gadżety do bondage możecie znaleźć w sex shop.

Wyświetlanie 1–12 z 341 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 341 wyników

GADŻETY DO BONDAGE

Opisane wcześniej gadżety do bondage, pokazują, jak poważnie sklep erotyczny podchodzi do tematu krępowania. Sex bondage może mieć wiele odmian i do każdego rodzaju seksu BDSM będzie wykorzystany inny gadżet do bondage. Ma to tę dobrą cechę, że można wchodzić na coraz to nowe poziomy seksu bondage i odkrywać na nowo co to jest bondage. Jak korzystać z nowych gadżetów do bondage. Jakie nowe węzły wykorzystać. Jakie ciekawe krępowanie wykorzystać, by były dostępne nowe miejsca do eksploracji.

Bondage

Przeglądając gadżety do bondage, uruchamia się wyobraźnia. A to pierwszy krok, by zacząć zabawę.

AKCESORIA BONDAGE – OFERTA SKLEPU EROPREZENT.PL

Zacznij przygotowywać akcesoria do krępowania. Kup niezbędne akcesoria do BDSM takie jak: uprzęże, kajdanki, taśmy, rozpórki, łańcuchy. Już teraz przechodzi Cię niespokojny dreszcz, prawda? A może jeszcze elegancka obroża ze smyczą? Oczywiście w szale uniesień możesz do wiązania użyć firanki zdartej z okna. Podrzeć na pasy jedwabne prześcieradło. Ryzykujesz jednak, że jedno z Was (myślę, że będzie to właściciel nieszczęsnej firanki). W najbardziej ekscytującym momencie będzie w myślach robić inwentaryzację zniszczeń. A przecież nie o to Ci chodzi!

Dlatego, zamiast przerabiać sprzęty domowe lepiej odwiedzić sklep erotyczny. Kupić potrzebne gadżety BDSM i cieszyć się wiązaniem partnera. Bondage będzie wtedy bezpieczne. Zarówno dla sprzętów domowych, jak i dla korzystających z sex zabawek partnerów.

Akcesoria do bondage

Naszym zdaniem, zestaw początkowy do seksu BDSM typu bondage powinien zawierać:

  • jedwabną taśmę. Gruba, aby nie raniła nadgarstków;
  • opaskę na oczy, do tematu można podejść dość dowolnie. Może to być kolejna wstęga, tylko gruba;
  • packa, klamerki na sutki, świeca – początkowe akcesoria do BDSM
  • krępowanie nóg jest bardzo stymulujące. Polecamy do tego specjalne taśmy.

Na poważnie. Krępowanie wymaga odpowiedniego podejścia i techniki. Powinno być wykonywane z odpowiednią starannością i lepiej mieć akcesoria do BDSM, które są do tego dedykowane. Bondage jest przyjemnością i to bezpieczną przyjemnością. Wystarczy zachować zdrowy rozsądek i oglądnąć kilka filmików BDSM z instruktażem. Można też dopytać trenera seksu, jak uprawiać sex bondage. Wyjaśni i pomorze zawiązać pierwsze pętle. Dobrej jakości sprzęt do sex zabawy i wiedza trenera to bezpieczny sex bondage!

BONDAGE W BDSM

Krępowanie daje możliwość poznania siebie w nowej sytuacji. W BDSM osoba wiązana ma, niecodzienną okazję dowiedzieć się, jak to jest być zniewolonym. Krępowanie uaktywnia w człowieku nowe instynkty i chęć do poddaństwa lub do walki. Jedno i drugie zachowanie możliwe jest, właśnie kiedy krępowanie zapuka do naszej alkowy.

Sex bondage

Po drugiej stronie stoi osoba obsługująca akcesoria do BDSM. Trzyma w ręce zestaw sznurów, wyjętych z ozdobnego czarnego pudełka z napisem „BDSM pierwszy zestaw do krępowania„. Wygląda na to, że się trochę denerwuje, bo przecież zaraz zaczną sex BDSM i krępowanie. Czekał na to od dawna i chce to zrobić dobrze. Sex bondage zaczną od kajdanek i zabawy w policjanta i włamywacza. Dalej przejdą do krępowania sznurem, tym delikatnym. Sznur ma nie zostawiać śladów na nadgarstkach. Będzie to dobra zabawa i wstęp do seksu BDSM. Jeżeli partnerowi się spodoba krępowanie, to dokupią inne akcesoria do BDSM. Pogłębią wiedzę, co to jest bondage i BDSM. Czuję podniecenie i mam ochotę na ten nasz sex bondage!

KRĘPOWANIE RÓWNIEŻ MOŻE BYĆ PRZYJEMNE

Krępowanie

Krępowanie w wersji soft jest bardzo zmysłową zabawą dla obojga partnerów. Dominacja i poddanie – umówcie się wcześniej jaka rola komu sprawia przyjemność. Gdy jedna osoba poddaje się krępowaniu, partner lub partnerka ma większe poczucie władzy. Przez to odczuwa większe podniecenie. I o dziwo, ten/ ta związany jak szynka do gotowania – też ma frajdę. Zabawa BDSM budzi mieszane uczucia. Ludzie, którzy tego rodzaju seksu nie poznali, są sceptyczni. Jednak dla uprawiających miłość bondage jest to niemal uzależniające doznanie. Wiązana osoba czuje obcas na ciele, prosi o gorący wosk, a jeszcze liczy na klapsa. Siedzi jak mysz pod miotłą, całkowicie posłuszna/ posłuszny i wypełniona/ wypełniony żądzą. Nie miejsce tu na szczegółowe porady, ale nie będziesz mieć kłopotu ze znalezieniem instruktażu. W ostatnich latach sex bondage stał się popularny za sprawą licznych książek i filmów.