Opublikowano Dodaj komentarz

Zabawki analne; pomocnik w seksie i masturbacji. Jak z nich korzystać?

Zabawki analne jak ich używać

Ze sferą intymną jest jak ze smacznym posiłkiem. No bo ile można się cieszyć i fascynować jedzeniem jednej i wciąż tej samej potrawy? Z czasem wszystko się nudzi. Zatem im bardziej barwne i urozmaicone życie erotyczne, tym więcej zadowolenia i frajdy. Jednym z elementów wprowadzających nieco pikanterii są zabawki analne, dzięki którym odczucia wkraczają na zupełnie nowy poziom. 

Zabawki analne, które wzmocnią doznania

Wiele osób z nostalgią wspomina czasy, w których wystarczyło naprawdę niewiele do osiągnięcia obezwładniającej rozkoszy. Czas i przyzwyczajenie robią jednak swoje. Do osiągnięcia podniecenia oraz satysfakcji seksualnej nierzadko możemy potrzebować czegoś więcej. Nuda w sypialni także nie jest sprzymierzeńcem ekstremalnych doznań. Czy to oznacza, że seksualnym weteranom nie jest dane przeżyć odrobiny świeżości i dreszczyku emocji podczas kontaktów intymnych? Bynajmniej!

Na pomoc przychodzą figlarne zabawki analne dla niej i dla niego. Dzięki nim życie seksualne nabierze ostrzejszych barw i nieznanego dotąd smaczku. Dzięki omawianym gadżetom orgazm będzie jeszcze intensywniejszy, a czas oczekiwania na chwile rozkoszy maksymalnie skrócony. Zanim jednak przejdziemy do konkretnych modeli kuszących zabawek analnych, zapoznajmy się z ich podstawowym podziałem.

Jakie zabawki analne wybrać? Korki, gruszki, a może kulki?

Pośród licznych propozycji zabawek analnych możemy wyróżnić trzy podstawowe rodzaje: korki, kulki i gruszki. Czym charakteryzuje się każdy z nich? Poniżej krótka charakterystyka.

  • Korki analne. Korki analne, zwane także zatyczkami, to idealna propozycja dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z miłością grecką. Ta forma bliskości wymaga wcześniejszego przygotowania, tzn. rozszerzenia mięśni odbytu. To zupełnie nowy rodzaj doznań, który szczególnie dla osób początkujących może stanowić źródło pewnego dyskomfortu. W przyzwyczajeniu anusa do penetracji może Ci pomóc jeden z korków analnych. Ponadto gadżet ten służy wywołaniu podniecenia oraz zawężenia pochwy u kobiet, co wzmaga odczucia podczas stosunku z partnerem. Mężczyźni natomiast stosują ten rodzaj akcesoriów do masażu prostaty, co wzmaga siłę przeżywanych orgazmów. Korki analne nierzadko pełnią także rolę dekoracyjną.
  • Kulki analne. Kulki analne służą urozmaiceniu gry wstępnej oraz spetęgowaniu doznań w trakcie stosunku. Zabawki analne tego typu mogą być wykonane z silikonu medycznego, metalu czy innego bezpiecznego tworzywa. Możesz wybierać pomiędzy modelami przymocowanymi do sznurka lub połączonymi na stałe. Kulki niewielkich rozmiarów nazywane są koralikami. Jak używać zabawek tego rodzaju? Otóż działają one stymulująco już podczas wkładania, jeśli natomiast zostaną wyjęte tuż przed szczytowaniem, orgazm okaże się dłuższy i intensywniejszy. Podczas zabawy z gadżetami analnmymi koniecznie należy pamiętać o obfitym nawilżeniu anusa.
  • Gruszki analne. Masz pragnienie zaznać ekstremalnej przyjemności? Polecamy sięgnąć po zabawki analne wyposażone w specjalną gruszkę, dzięki której zdołasz uzyskać poczucie wyjątkowego wypełnienia. Gruszka analna do lewatywy służy także zachowaniu higieny podczas miłości greckiej.

Należysz do grona osób, które lubią szukać nowych wrażeń? Koniecznie wypróbuj pozostałe akcesoria, które przyczynią się do jeszcze większej satysfakcji seksualnej. Oprócz zabawek analnych można skorzystać z pomocy innych gadżetów erotycznych, które zintensyfikują doznania i wygonią nudę z sypialni. Taki erotyczny ekwipunek przyda się zarówno podczas zabawy solo, jak i seksu z ukochaną osobą.

Zabawki analne dla niej i dla niego

Poniżej przedstawiamy pięć wyjątkowych propozycji zabawek analnych, które dodadzą pikanterii do Twojego życia erotycznego. Wypróbuj ich solo lub z partnerem i przekonaj się o ich wyjątkowym potencjale.

1. Korek analny Mr Play 9

Praktyczna zabawka analna służąca do dogłębnego masażu prostaty. Mężczyźni korzystający z tego gadżetu dostrzegają różnicę w intensywności i długości przeżywanych orgazmów. Korek został wykonany z czarnego, gładkiego materiału bezpiecznego dla skóry.

2. Feelz Toys Kulki analne Cogilia Anal Beads

Kolejna pozycja to figlarne, różowe kuleczki wykonane z silikonu najwyższej jakości. Różnorodna średnica kulek odpowiada za ciekawą i urozmaiconą stymulację anusa. Produkt jest przeznaczony zarówno dla spragnionych silniejszych doznań kobiet, jak i mężczyzn.

3. Diamond Plug Set Black

Rozkoszny, trzyczęściowy zestaw czarnych zatyczek o różnych rozmiarach. Owe zabawki analne posiadają wyjątkowe walory wizualne. Zostały ozdobione pięknymi, błyszczącymi diamentami, które pełnią również rolę erotycznej biżuterii. Gadżet wykonany z miękkiego i bezpiecznego silikonu medycznego.

4. Kulki analne Nexus Quattro

Ta wyjątkowa zabawka analna została wyposażona w 7 trybów intensywnych wibracji. Może być stosowana przez przedstawicieli obu płci, zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie. Sterowanie odbywa się za pomocą samej zabawki lub dołączonego pilota.

5. Gruszka analna 150 ml

Każdy, kto pragnie rozpocząć swoją przygodę z miłością grecką, musi pamiętać o ogromnym znaczeniu higieny. Dzięki gruszce analnej do lewatywy zdołasz zadbać o czystość oraz przyjemne i świeże doznania erotyczne.

Dodaj komentarz