Opublikowano Dodaj komentarz

Jak używać taśmy do wiązania 5 sposobów

5 sposobów wiązania

Prosta, super seksowna alternatywa dla bardziej tradycyjnych kajdanek i lin do krępowania seksualnego, taśma do bondage jest obowiązkowym elementem w skrzyni skarbów każdego fana BDSM. To może być trochę trudne, aby dowiedzieć się, jak korzystać z taśmy niewoli, jeśli nigdy nie zrobiłeś to wcześniej, ale od tego jesteśmy my. Dziś dzielimy się kilkoma niesamowicie erotycznymi pomysłami na taśmy do wiązania. Użyj ich tak wg naszych wskazówek , lub zainspiruj się do wymyślenia własnych scenariuszy z taśmą do wiązania! Tak czy inaczej, następnym razem, gdy jesteś w nastroju do wiązania się, będziesz wiedzieć już trochę na temat korzystania z taśmy niewoli. Czas na niesamowite pomysły z taśmą niewoli!

TAŚMA DO WIĄZANIA JAK TO ZROBIĆ

Zanim zanurzymy się w niektóre pomysły o zastosowaniu taśmy niewoli, upewnijmy się, że zgodnie tego chcecie. Taśma bondage jest bardzo różna od innych rodzajów taśm, więc nie myśl, że możesz po prostu zamiast niej, użyć tego co masz w domu. To nie jest taśma klejąca, która może naprawdę boleć przy jej usuwaniu ze skóry! W tym wypadku taśmie klejącej mówimy wyraźne NIE!

Taśma do bondage jest bardziej miękka i elastyczna niż taśma domowa, nie jest klejąca, co oznacza, że nie trzeba zmagać się z kleistością zdzierającą włosy i naskórek. Ta specjalna taśma przykleja się tylko do siebie, więc kiedy wiążesz siebie lub swojego partnera, musisz zapętlić taśmę kilka razy, aby mieć pewność, że się trzyma.

W przeciwieństwie do lin ze skomplikowanymi węzłami, trudnymi do opanowania i mogące powodować otarcia lub zamków i kłopotliwych kluczy, taśma do bondage jest elegancka i prosta. Ponadto, jeśli chcesz przejść dalej i przykleić swojego partnera do mebla lub słupa łóżka, nie będziesz musiał się martwić o to, że powierzchnia będzie lepka po zakończeniu zabawy – nie będzie bałaganu przy sprzątaniu, przynajmniej z taśmy!

Taśma do bondage jest zazwyczaj łatwa do usunięcia; potrzebujesz jedynie dużych nożyczek, aby ją odciąć. Miej je pod ręką na wypadek, gdybyście z partnerem musieli szybko zdjąć taśmę, ale możecie też sprawić, że odklejanie będzie seksowne, powoli przesuwając nożyczki po ciele partnera, gdy będziecie powoli uwalniać taśmę. Taśma bondage może być używana w różnych pozycjach seks bondage. Możesz też nauczyć się jak użyć taśmę na sobie.

1. ZWIĄŻ KOSTKI

Zastanawiasz się, jak krępować przy użyciu taśmy bondage? Kiedy chcesz  po raz pierwszy związać swoje kostki lub inne części ciała, najprostszym sposobem z taśmą bondage jest owinięcie go wokół jednej kończyny kilka razy. Pozwoli to na przetestowanie ciasnoty i upewnienie się, że taśma pozostanie  na swoim miejscu bez odcinania krążenia. Następnie, gdy już będziesz zadowolony, rozszerzaj owijkę, aby objąć drugą kończynę. Taśma musi być napięta podczas owijania, aby była bezpieczna.

2. WIĄZANIA NADGARSTKÓW

Podobnie jak w przypadku kostek, możesz łatwo owinąć nadgarstki swoje lub partnera, stosując tę samą metodę. Nie używaj więcej niż dwa lub trzy owijki przed przejściem dalej. Nie marnuj więcej taśmy niż potrzebujesz. Nadgarstki mogą być po prostu związane razem przed lub za partnerem, aby pozostawić go bezradnym, lub możesz być z tym kreatywny. Niektórzy ludzie lubią, gdy ich partner stoi. Korzystanie z taśmy bondage da możliwość związać partnera do drabiny lub coś stabilnego, aby pomóc im utrzymać się w pozycji stojącej podczas kary lub sesji drażnienia jego ciała, może być bardzo kuszące.

3. WIĄZANIA DO PRZEDMIOTÓW

Chcesz się trochę pobawić w krępowanie na nowym, ładnym krześle w sypialni? Taśma do bondage to narzędzie, którego będziesz potrzebować! Pamiętając o tym, że taśma do bondage nie przylega do żadnej powierzchni poza nią samą, będziesz musiał owinąć ją kilka razy wokół czegokolwiek, do czego chcesz przywiązać siebie lub swojego partnera, aby wszystko trzymało się jak należy. Na przykład, wiele osób lubi przywiązywać swojego partnera do fotela i pozostawiać go bezbronnym, w czasie realizacji fantazji seksualnych.

W tym celu należy owinąć taśmę kilka razy wokół nadgarstka partnera, a następnie rozszerzyć owinięcie tak, aby obejmowało również podłoże fotela. Będziesz chciał owinąć go dwa lub trzy razy, aby utrzymać stabilnie bez marnowania zbyt dużej długości taśmy. Zrób to samo z drugim nadgarstkiem. Jeśli Twój partner może utrzymać pozycję, poproś go o podniesienie nóg i zgięcie kolan, abyś mógł owinąć jego kostki do ramion krzesła, jak również. Będą wyglądać i czuć się całkowicie odsłonięty i bezbronny!

 Nie jesteś też ograniczony do krzeseł. Możesz związać swojego partnera z deską rozdzielczą, solidnym elementem ściennym, stołkiem, stołem, a nawet użyć taśmy do modyfikacji paska mocującego  ulubionego wibratora lub innej zabawki dla zmysłowego doświadczenia, którym oboje możecie się cieszyć.

4. WIĄZANIA JAKO OPASKI NA OCZY

Taśma bondage jest wyjątkowo wszechstronna, a jednym z najlepszych sposobów dla początkujących, aby rozpocząć grę z taśmą jest użycie jej jako opaski na oczy. Chwilowe wyłączenie jednego ze zmysłów partner odczuje w niesamowicie erotyczny sposób. Wprowadzasz bowiem do zabawy element niepewności i zaskoczenia. Nie widząc – nie mogą wiedzieć, jak będzie dalej rozwijać się krępowanie. Jeśli nie wiążesz nic innego, to zastosowanie taśmy na oczy, zapewnia warstwę komfortu dla nie widzącego. Wie, że może łatwo usunąć taśmę, jeśli stanie się niespokojny lub zechce jednak coś zobaczyć.

5. WIĄZANIA NA MUMIĘ   

To zdecydowanie nie jest dla początkujących! Z pełną mumifikacją, będziesz potrzebować kilku rolek taśmy, a Twój partner będzie musiał mieć dużo cierpliwości. Zanim zaczniesz owijanie, pozwól swojemu partnerowi pójść do łazienki i postarajcie się nie pić zbyt dużo, aby nie trzeba sikać w połowie drogi. Stale monitoruj go i często sprawdzaj, jak się czuje.

Przy owijaniu „na mumię” radzimy nie zaklejać ust w ogóle, ponieważ kończyny będą całkowicie związane, a Twój partner nie będzie miał innego sposobu, aby zasygnalizować Ci gestem, ani użyć bezpiecznego słowa, jeśli będzie tego potrzebować. Musi być wiele zaufania pomiędzy zaangażowanymi w BDSM. ale podczas mumifikacji jest całkowite oddanie się na  łaskę drugiej osoby. W zależności od tego, co chcesz zrobić, możesz związać wszystkie kończyny do ich tułowia, unieruchomić je w dowolnej pozycji (nawet niewygodnej) .

Wiązania Wild Bondage

 Możesz owinąć twarz, pozostawiając odkryte oczy. Wiedząc, że nie może poruszyć mięśniami, będzie mógł zobaczyć, co się stanie. Natomiast gdy jeszcze  zasłonisz mu oczy, uczynisz skrępowanego całkowicie bezradnym. Nawet jeśli nie możesz penetrować partnera, gdy jest tak ściśle owinięty, możesz użyć palców, ust, języka i zabawek, aby drażnić go do kulminacji w kółko, bo nie będzie mógł się odsunąć ani zasłonić. Wiele osób uważa, że stymulacja jest jeszcze bardziej podniecająca, kiedy nie mogą się wiercić ani jej kontrolować.

Po zakończeniu sceny, w której duża część ciała partnera była sklejona taśmą, upewnij się, że ma on dużo picia. Taśma do bondage jest bezpieczna, ale nie jest oddychająca, więc prawdopodobnie wypoci wiele swoich płynów i będą musiał je uzupełnić, aby uniknąć odwodnienia. Pamiętaj, że jest to wymagająca technika gry w krępowanie, a opieka po niej jest niezwykle ważna bez względu na wszystko!

CZAS WPROWADZIĆ TE WIĄZANIA DO SYPIALNI

Aby uzyskać więcej pomysłów na to, jak używać taśmy do bondage, sprawdź nasze inne perwersyjne oferty, aby znaleźć sposoby na podwojenie przyjemności. Dodanie zabawek do mieszanki to prosty, ale skuteczny sposób na podgrzanie sytuacji w sypialni, niezależnie od tego, czy lecisz solo, czy zadowalasz swojego partnera. Taśma do bondage jest szybka, niedroga i estetyczna, dzięki czemu możesz wykorzystać ją do każdej zabawy, jaką tylko sobie wymarzysz na tę noc (lub na cały dzień)!

Dodaj komentarz