Obroże i smycze BDSM

BDSM bardzo intensywnie kładzie nacisk na dominację i na to by można było okazywać ją na różne sposoby. Dlatego w sklepie erotycznym eroprezent.pl macie do wyboru różne ciekawe gadżety do BDSM a w tej kategorii znajdziecie całkiem sporo różnych smyczy do BDSM. Będziecie mogli wziąć niewolnika na taką smycz i nakazać mu robić co tylko zechcecie. Ważne by oboje partnerzy czuli się z tą smyczą dobrze. Jednak jak jest smycz, to pasuje ją na czymś zapiąć. Dobrze się składa, bo macie do wyboru mocne obroże do BDSM i wasz niewolnik się nie zerwie, nawet jeżeli będzie się szarpał. Obroża do BDSM może być dodatkowo ozdobiona metalowymi ćwiekami lub jeżeli wolicie dla niegrzecznej suczki na obroży mogą być ozdobne kamyczki.

Jeżeli podczas wizyty w sklepie erotycznym zdecydujecie się na chockery do BDSM, to możecie za ich pomocą przyozdobić partnera i zamocować na nich fantazyjne łańcuszki lub rzemyki. Jednak chocker do BDSM może stać się też wspaniałą zabawką do krępowania, bo do uchwytów, jakie na nich znajdziecie, możecie podpiąć też kajdanki na nogi i ręce. Wybór należy do was i powinien być uzależniony od tego, jak chcecie się bawić. Jeżeli scenariusz BDSM, jaki wspólnie z partnerem zaplanowaliście przewiduje takie atrakcje to wspólnie wybierzcie coś co kręci was oboje.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Obroże do BDSM mogą być wspaniałą ozdobą erotyczną i nie koniecznie muszą być częścią zabawy w dominację lub krępowanie. Stworzono je z takim zamiarem i doskonale się nadają do erotycznych uniesień podczas aktu BDSM, jednak część naszych klientów decyduje się na kupno obroży ze względu na ich estetykę. Każdego z nas kręci coś innego, przynajmniej trochę innego, bo co do ogółu to seks jako taki kręci dość uniwersalnie. Jeżeli dobrze czujecie się, mając taką obróżkę na szyi a wasz partner lub partnerka widzi w tym całkiem estetyczne, upiększenie ciała to tak też możecie się bawić. Seksowne obroże do BDSM też doskonale nadają się jako ozdoba ciała!

Obroża do BDSM

Wasza obroża do BDSM może być wykonana z różnego materiału i zależnie od tego, z czego jest zrobiona, może służyć innym celom. Dlatego możecie mieć w swojej kolekcji więcej niż tylko jedną obróżkę. Ubierać taką obrożę do BDSM, na jaką macie ochotę i jakiej sprzyjają okoliczności. Niezmienną popularnością cieszą się obroże wykonane ze skóry, jednak coraz częściej skóra naturalna zastępowana jest jej sztucznym odpowiednikiem. Ekologia też wkracza w sferę BDSM i daje nam do wyboru materiały EKO. Trzeba podkreślić to, że skóra ekologiczna ma podobną fakturę jednak wytrzymałość na mocniejsze, intensywniejsze użytkowanie, jest niższa. Jeżeli chcesz dość ostrej zabawy BDSM to sugerujemy wybór naturalnej skóry.

Inne materiały, z jakich robione są obroże, też znajdują uznanie klientów sklepu erotycznego. Oto obroże do BDSM wykonane z różnych materiałów, jakie wybierają nasi klienci. Kolejność nie jest przypadkowa, bo właśnie takie materiały znajdują największe grono odbiorców.

 

  1. skóra
  2. sztuczna skóra
  3. metalowy łańcuszek
  4. silikon
  5. jedwab

SMYCZE EROTYCZNE DO BDSM

Kiedy myślimy o smyczach do BDSM mamy przed oczami jakąś ciekawą historyjkę z udziałem takiej smyczy. Dobrze, jeżeli udaje się zrobić, tak by partnera wziąć na smycz erotyczna do BDSM za jego zgodą, jeżeli jest inaczej to … no cóż, to już wasza sprawa jak się bawicie, ale sugerujemy by knebel do BDSM, też znalazły się na liście zakupowej. Znacząco zmniejszają poziom wydawanego hałasu, przez pana trzymanego wbrew woli na smyczy!

Smycz do BDSM

Kiedy On powiedział do Niej : „Kocham Cię tak bardzo, że możesz zrobić ze mną wszystko!” – nie przyszło mu nawet do głowy, jakie niespodzianki będą konsekwencją tych słów. A przecież mówił szczerze. Co prawda było to w chwili miłosnego uniesienia i raczej było tylko przenośnią wyrażającą jego oddanie. Nie zauważył błysku w Jej oczach, gdy niewinnie zapytała: „Będziesz moim kluczem do przyszłości?”. Przytaknął, nie przeczuwając dalszego rozwoju wydarzeń. I wtedy ona wyjęła ozdobną smycz, a na jej końcu dyndała elegancka, ozdobna obroża do BDSM. Czule szepnęła: „Nigdy nie gubię kluczy. Mam je zawsze przy sobie na smyczy. A może wolisz łańcuch zamiast smyczy, a obrożę z ćwiekami?” Zaskoczyła go. Obroża do tej pory kojarzyła mu się tylko z psem, a łańcuch z jego budą. Nie wiedząc co odpowiedzieć, po prostu szczeknął. Zawstydzony, przepraszająco spojrzał na Nią. Sam nie wiedział dlaczego – ale… zaskomlał. I tak zaczęła się zabawa. To była istna rewia mody różnych obroży i smyczy, jakie mieściła Jej szafa. Pieścił Ją, a Ona czule szeptała: „Mój pudelku”. Tylko, od czasu do czasu, groźne szarpnięcie smyczy do BDSM poprzedzało komendę „LEŻĘĆ!”. Ponieważ było mu miło, więc leżał. I myślał z ulgą, że nie musi się już zastanawiać co Jej kupić na urodziny. Miał pewność, że kolejna obroża i smycz do BDSM – to będzie trafiony prezent!

CHOCKERY DO BDSM

Choker do BDSM

Modne panie bardzo często wybierają chockery do BDSM i nie wstydzą się wyjść w nich na ulice. Przypięte do chockera rzemyki bardzo romantycznie dyndają sobie pomiędzy krągłościami uwodzicielskiej pani. Można ubrać się tak na imprezę, ale nie tylko, bo zrobiony z delikatnego jedwabiu lub z cienkich rzemyków chocker, będzie seksownie podkreślał piękno kobiecej szyi. Wybrany zamiast naszyjnika jest świetnym dodatkiem do tego, co masz na sobie oraz idealnie się sprawdza w sytuacjach, kiedy na sobie nie masz już zbyt wiele. W zasadzie, kiedy na sobie masz już tylko chocker do BDSM.

Dlatego panowie chockery do BDSM możecie śmiało kupować na prezent. Może to być miła niespodzianka na walentynki lub prezent na urodziny. Ważne jest to jakie przesłanie niesie taki prezent, a przesłanie chockera do BDSM będzie dość oczywiste, jeżeli wyjaśnisz jej, do czego służy i czym jest BDSM. Miłe wprowadzenie w świat dominacji i krępowania może otworzyć drogę do igraszek i przyjemności ukrytych za kurtyną tabu, jaka spoczywa na BDSM. Mamy nadzieję, że znacie na tyle swoją partnerkę i chocker do BDSM jako prezent sprawdzi się idealnie. Wybierzcie taki pasujący do sukienki, a czarny przecież pasuje do wszystkiego 😉