Baty i pejcze do BDSM

Pejcz erotyczny ma swoje początki, dawniej niż nam się wydaje. Myślisz, że zastosowanie produktów jak bicze albo szpicruty do seksownej zabawy to jakiś nowoczesny wynalazek rodem z filmów porno? Nic bardziej mylnego! Osiemnastowieczny lekarz, polityk i żołnierz napoleoński Francois-Amedee Doppet uznał flagellację, czyli chłostę za niezbędny element gry miłosnej i stworzył dzieło filozoficzno – medyczne p.t. „Afrodyzjak zewnętrzny albo Traktat o biczyku„. W jego treści całkiem poważnie rozważa temat bicza i jego wpływ na „fizykę miłości”. W swych szalenie mądrych przemyśleniach autor powołuje się na czasy jeszcze wcześniejsze. W Babilonie, Tybrze, Atenach i starożytnym Rzymie używane były zgrzebła, rózgi i dyscypliny. A cel miały jeden: wspomożenie miłosnych wyczynów tych, którzy nie mogli się zdecydować czy pragną już obłapin, czy wprzódy bata. Problem dawał się łatwo pogodzić, bowiem nawet packa doskonale poprawiała „sterczliwość” (określenie w/w autora) obitego.

Historycznie rzecz ujmując, można powiedzieć, że kultywujemy szlachetną tradycję, jaka rodziła się przez stulecia. Baciska i tego typu przyrządy dostarczają przyjemności erotycznej i odpowiednie ich zastosowanie pozwala odczuwać przyjemność, jaka płynie z delikatnego impulsu jak towarzyszy klapnięciu w nagie ciało. Plaskanie przyrządem po tyłeczku jest bardzo miłym rozpoczęciem przyjemnego seksu lub jest elementem gry wstępnej dwojga kochanków. Warto sprawdzić, jak baty erotyczne będą oddziaływały na wasz związek i co nowego dzięki nim uda wam się odkryć w seksie.

Wyświetlanie 1–12 z 148 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 148 wyników

PEJCZE EROTYCZNE

Pejcze erotycznePrzyrządy do smagania nie mają zadawać ran, są przeznaczone do tego, by zadawać ból. W zależności od tego, jaki poziom bólu ma nieść pejcz, trzeba wybrać odpowiedni. Jeżeli zaczynasz przygodę z dominacją, to możesz wybrać takie pejcze erotyczne, które będą smagały ciało, ale intensywność doznań będzie na niższym poziomie. Jasne jest to, że ktoś kto trzyma przyrząd w dłoni i operuje nim, w sporej mierze decyduje, jak mocno przyleje, ty będziesz wił się z bólu i przyjemności, jaka się kryje w jego odczuwaniu. Tak, ból może być przyjemny i pożądany. Jeżeli jest zadawany w kontrolowany sposób, to będzie stymulował nasze ciało. Bardziej doświadczeni miłośnicy ostrego seksu wiedzą o tym doskonale, spędzili wiele chwil w oczekiwaniu na klapsa, nasłuchując czy bacisko już śmiga w powietrzu. Bo trzeba wam wiedzieć, że wydają one bardzo przyjemny odgłos, kiedy lecą w kierunku nagiego ciała. Myśl o tym, że zaraz będzie kontakt ze skóra, przyprawia mnie o dreszcze, bardzo przyjemne, erotyczne dreszcze!

BATY DO BDSM

Popularne smagacze mogą przestraszyć początkujących miłośników dominacji, dlatego warto spojrzeć na nie z delikatnym przymrużeniem oka. Bacik może stać się wtedy mniej straszny i dodatkowo do kolekcji dołączy jakiś dodatkowy gadżet. Zobaczcie sami, jak wiele zaangażowania włożyła autorka, by opisać tego typu przyrządy. Nam nie raz uśmiech pojawił się na twarzy, kiedy czytaliśmy tekst.

Baty erotyczne

Czasy napoleońskie, czyli także naszego Francuza, to czasy, gdy do głosu doszli libertyni. Głosili wolność seksualną i dopuszczali wszelkie zachowania sprawiające w tej dziedzinie przyjemność, jako zgodne z daną nam naturą. Doppet podkreślał z satysfakcją, że libertyńskie rozluźnienie obyczajów nie dorasta nawet do pięt temu, co miało miejsce w starożytności. A że w XVII wieku feministki jeszcze się nie zorganizowały, więc kobiety były wówczas raczej pięknym tłem i dodatkiem podniecającym dla mężczyzn, niż podmiotem w łóżkowych psotach. Później babki feministki, zrzucając gorsety, zakrzyknęły „Żądamy równouprawnienia! Chcemy bić i być bite na równi z mężczyznami!” (tak mogło być, przynajmniej w wyobraźni autorki tekstu) Po czym, jak to kobiety, wprowadziły ład i porządek. Nastały czasy kultury bicia i wzajemnego okładania się paskami skóry. Wystarczy popatrzeć jakiej elegancji nabrały te akcesoria od tej pory. Zgrzebne poganiacze, owszem, nadawały się dla fiakra. Ale na wieczór we dwoje? Znajdziesz w ofercie tego działu bicze, packi i inne przyrządy w różnym stylu i wykończeniu. Od groźnych „wieloogoniastych” floggerów, po urocze, kolorowe i pieszczotliwe chlastacze. Już w samych nazwach tych narzędzi słychać świst przecinanego powietrza, a fantazja ponosi! Piękny biczyk w pięknej łapce!

PRZY WYBORZE PAMIĘTAJ JEDNAK, ŻE KAŻDY BAT MA DWA KOŃCE – JEDEN MUSI PASOWAĆ DO RĘKI, A DRUGI DO … PUPY!

No to do dzieła! Baw się dobrze! KLAP, KLAP!!! CHLAST, CHLAST!!! A MASZ, A MASZ!!!

BATY I PEJCZE W OFERCIE EROPREZENT.PL

Oferta na przyrządy do smagania w sklepie eroprezent.pl jest bardzo szeroka. Możecie wybrać sobie coś dla początkujących miłośników tego typu atrakcji i dla osób, które znają się już na tego rodzaju zabawach erotycznych. Sklep erotyczny ma też pracowników, którzy chętnie doradzą Ci w tym, jakie zabawki erotyczne do sprawiania bólu wybrać. Gadżety do smagania nie wyczerpują tematu, są raczej początkiem drogi w odnajdywaniu przyjemności płynącej ze smagania ciała przedmiotem do tego stworzonym.

Pejcz do BDSM

Wolicie wybrać sami i nie chcecie pytać o radę pracowników sex shopu? Oczywiście możecie, jednak kupując zabawki zwróćcie uwagę na kilka szczegółów. Będą to bardzo istotne cechy waszych gadżetów erotycznych do zadawania przyjemności płynącej z „bicia tyłka”.

  • materiał, z jakiego wykonany jest sprzęt, zależnie od tego, czy będzie to skóra, drewno, silikon czy ABS, będziesz czuł / czuła inny poziom stymulacji,
  • marka ma znaczenie, droższe marki dokładają więcej staranności przy produkcji gadżetów erotycznych,
  • wytrzymałość sprzętu jest bardzo istotna, sprzęt będzie narażony na uderzenia o nagie ciało. Więc powinien być odpowiednio wytrzymały. Przeczytaj opinię i sam ją zostaw w sklepie erotycznym, aby inni mogli wiedzieć co wybrać,
  • rozmiar zabawki erotycznej są ważne, jeżeli zamierzasz zabrać swoje akcesoria erotyczne w podróż i bawić się nimi poza sypialnią,
  • szerokość rzemyków jest kluczowa, jeżeli chodzi o odczuwanie intensywności uderzenia, cienkie potrafią zranić mniej odporną skórę więc ostrożnie, to ma być przyjemność!
  • nie jest to istotne z punktu widzenia stymulacji. Jednak jeżeli estetyka jest dla Ciebie ważna, to wybierz takie zabawki, które będą pasowały kolorystycznie do innych gadżetów, jakie posiadasz.