Opublikowano Dodaj komentarz

5 produktów najczęściej wybieranych w sklepie erotycznym

Gotowi do biegu … pałeczka w dłoń i … start 😉

Przygotowaliśmy dla was ranking najczęściej kupowanych produktów w sklepie erotycznym eroprezent.pl. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was fajny artykuł i pomoże w podjęciu decyzji co kupić z szerokiego asortymenty produktów erotycznych.

Mamy rok 2019, miesiąc sierpień a analiza produktów zrobiona została na podstawie danych za drugi kwartał, dlaczego o tym piszemy? W Q2 nie ma świąt, które tradycyjnie skłaniają do kupowania prezentów erotycznych dla partnerów, prezentów na walentynki lub prezentów na święta zimowe.

Najczęściej kupowane produkty w sklepie erotycznym ranking czas zacząć, miłej lektury:

Suplementy na erekcję najpopularniejsze w sexshopie

Suplementy diety, tabletki na erekcję są zdecydowanym liderem sprzedaży i to właśnie Sexual Health Series Libido Therapy 30Tab wybieracie najczęściej z naszej oferty.

Trend wakacyjnej przygody z przygodnym seksem jest widoczny w sklepie erotycznym i bardzo dobrze, żyje się raz i trzeba się w tym życiu dobrze bawić.

Feromony dla Pań pozycja 2 w sklepie erotycznym

Feromonów spodziewaliśmy się w czołówce zestawienia jednak wysoka druga pozycja dla tych chemicznych przyjaciół człowieka jest zaskoczeniem. Tym większym, że rozbiliśmy feromony na grupy i to właśnie feromony dla kobiet wygrały konkurencję i są częściej kupowane niż ich męski odpowiednik.

Panie wybierając się na wakacyjną imprezkę dają dyskretnie znać nie tylko figlarnymi spojrzeniami ale również chemicznie nakręcają partnerów przez kuszące działanie feromonów. Drogie Panie pamiętajcie, że po wakacjach też tak powinnyście działać 🙂

Wibrator w top 3 najpopularniejszych produktów

Dopiero na trzeciej pozycji znajduje się nasz podłużny przyjaciel … z tego co wiemy to chyba jest zastraszony bo cały czas drży! Przedstawiamy Pana wibratorka to dla przyjaciół a dla mniej zaznajomionych to Pan doktor Wibrator (dlaczego dr możecie dowiedzieć się z opisu kategorii wibratory)

Nie ma co się dziwić, że w rankingu na dobrej trzeciej pozycji znajduje się wibrator, wszak to świetny upominek i doskonała zabawka erotyczna.

W tym roku reprezentantem wibratorów na pudle jest mały ale wariat Wibrator Snappy Pretty Love Pink. Dobre wibracje („bicie”) jednak troszkę głośny więc jeżeli za drzwiami jest ktoś kto nie powinien słyszeć odgłosów bzyyyy bzyyyyy … uhummm uhummm to przemyślcie coś z półki ponad 200 zł.

Wibrujące jajeczko na mocną czwórkę

Wibracje z jajeczka są ostatnio coraz bardziej popularne, nic dziwnego większość naszych klientek, które występują w popularnych portalach dla dorosłych z podglądem zabawy online, korzysta a przy tym popularyzuje ten wynalazek.

Największą popularność w drugim kwartale w kategorii wibrujących jajeczek zdobyło Jajkowibr Ocean Breeze Purple Lrs i podzielamy ten wybór naszych klientek, dobry produkt w świetnej cenie. Polecamy.

Lubrykant zamyka ranking popularności

Pamiętajcie o dobrym smarowaniu! To wyjątkowo ważne ponieważ podczas ostrzejszych zabaw warto zadbać o poślizg by nie doprowadzić do uszkodzenia ciała. Również sprzęt działa lepiej jeżeli jest dobrze nasmarowany.

Ostatni na liście jest Żel nawilżający K-Y Lubricating Jelly i dobrze, że ta pozycja znalazła się na zestawieniu bo całkiem poważnie powinniśmy traktować sprawę odpowiedniego nawilżenia.

Dajcie nam znać co sądzicie o takich rankingach

Wasze zdanie jest dla nas ważne i liczymy się z waszą opinią. Staramy się dobrze wykonywać naszą pracę i dzielić się wiedzą jaką mamy.

Znajdziecie nas na facebook w delikatnie humorystycznej odsłonie 🙂

Dodaj komentarz