Opublikowano Dodaj komentarz

Sklep erotyczny 3 kwestie w sprawie dyskrecji

Dyskretny sklep erotyczny dba o anonimowość

Sklepy erotyczne też może mieć pytania od kupujących, jakie pytania najczęściej zadajecie dzwoniąc do nas lub pisząc maile? Często poruszanym tematem w świecie zakupów dla dorosłych jest dyskrecja i jak nie dać się przyłapać na drobnych przyjemnościach zakupowych.

eropreeznt.pl blog sklepu erotycznego Dyskretny sklep erotyczny dba o anonimowość

Czychają na nas dzieci, teściowa, sąsiad i kto tam jeszcze sami nie wiemy 😉 no ale nie jest to aż tak wielkim problemem jeżeli podejść do tematu zakupów z odpowiednią powagą i zamówienie złożyć w sklepie erotycznym, który kładzie nacisk na dyskrecję.

W eroprezent.pl mamy świadomość tego, że kupując akcesoria erotyczne klienci, chcą zachować ten fakt w tajemnicy przed całym światem lub przynajmniej przed większością świata… “Grażynka mam dla Ciebie prezent” … no tak najbliżsi siłą rozpędu będą wiedzieć.

Zwracamy uwagę na jakość wypełnienia

eropreeznt.pl blog sklepu erotycznego Zwracamy uwagę na jakość wypełnienia

Logistyka jest tajemną sztuką jaką powinien poznać każdy sklep wysyłający produkty erotyczne do swoich klientów. Wibrator najczęściej jest zrobiony z tworzywa, które nie ulegnie uszkodzeniu, jednak jeżeli wysyłamy feromony, lubrykanty, olejki lub cokolwiek co może się rozbić w transporcie to wymagana jest szczególna ostrożność.

Odpowiedzialnym za brak uszkodzeń w transporcie jest odpowiedni wypełniacz. Stosując wypełniacz w najlepszej jakości, mamy pewność, że przesyłka dotrze do Ciebie cała i będzie dawała wiele przyjemności.

Pakujemy zabawki erotyczne

eropreeznt.pl blog sklepu erotycznego Pakujemy zabawki erotyczne

Wnętrze paczki to jedna sprawa, jest jeszcze kwestia z czego zrobione jest opakowanie w jakim wysyłana jest przesyłka. U nas jest to zawsze dobrej jakości karton z streczem lub odpowiednio oklejony taśmą. Oczywiście produkty posiadają swoje oryginalne opakowanie a my dokładamy nasze dodatkowe opakowanie o dobrej jakości.

W naszym sklepie erotycznym z tą samą starannością pakujemy wszystkie produkty. Na magazynie zabawne hasełko “WIEMY JAK CI ZAPAKOWAĆ!” jest śpiewane przez wszystkich towarzyszy pracy 😉

Czytamy przesyłkę z sklepu erotycznego

eropreeznt.pl blog sklepu erotycznego Czytamy przesylke z sklepu erotycznego

List przewozowy inaczej etykieta przewozowa jaka jest na paczce też jest istotnym elementem zachowania dyskrecji. Nasz sklep erotyczny pomimo dość jednoznacznej nazwy eroprezent na etykiecie nie będzie widoczny pod tą nazwą, będzie tam nic nie mówiąca jedna z nazw. Na etykiecie nie ma zawartości pudełka a jest tylko numer zamówienia z sklepu, dzięki temu nikt włączając w to kuriera nie wie co jest zawartością przesyłki.

Dodaj komentarz