Wibratory

Czy takie stwierdzenie jest uzasadnione? Oczywiście punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wibrator może zmienić punkt widzenia, bo może poprawić samopoczucie tak, że zaczynamy widzieć świat w różowych barwach… tylko troszeczkę trzęsie. Jak to możliwe? Dzieje się tak dlatego, że pozytywne wibracje płynące z tego elektronicznego cudeńka pobudzają zarówno zmysły, jak i robią to samo z czerwonymi krwinkami. Poprawione ukrwienie wpływa na postrzeganie otaczającego nas świata, ergo warto po wibrować dla zdrowia 🙂

Lekarz kazał!

Czy wiesz, że w XIX i XX wieku lekarze przepisywali zestresowanej płci pięknej terapie z wykorzystaniem mechanicznego przyjaciela!? Realizujemy misję krzepienia narodu! Dlatego nasz sklep posiada ogromną ofertę zabawek, spośród których możesz wybrać swojego nowego towarzysza. Całą swoją energię poświęci on tylko na to, by sprawiać Ci przyjemność!

Co jest ważne?

Klientki kupując pierwszy wibrator damski, kierują się przede wszystkim ceną. Chcą spróbować czy taka zabawka jest dobra dla nich. Po pewnym czasie dochodzą do wniosku, że zabawa może być intensywniejsza. Dokonują wtedy kolejnego zakupu sex wibratora o większych możliwościach. Najniższa cena nie jest tym, co powinno decydować. Dlatego polecamy na początek zabawy wybrać coś przynajmniej ze średniej półki cenowej. Pamiętaj również, że istotne jest to, z jakiego tworzywa wykonany jest wibrator. Lepszej jakości wibratory działają cichutko i dyskretnie dostarczają rozkoszy.

Wyświetlanie 1–12 z 2596 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 2596 wyników

WIBRATORY — SKLEP EROPREZENT.PL

Nasz sklep erotyczny ma w swojej ofercie sex wibratory na każdą okazję. Są duże, małe, naturalne, fikuśne. Są wibratory damskie, wibratory dla par. Dla samotnych, dla znudzonych, dla każdego. Wibratory miniklasycznerealistycznezdobione i zakrzywione. Nie ma się co wstydzić, tylko brać, wybierać i przebierać. A najważniejsze to nie krępować się.

WIBRATORY EROTYCZNE

Sex wibrator dla kobiet

Wibratory erotyczne mają jeden cel. Podobnie jak wibratory do betonu. Ważne, tylko żeby nie pomylić jednych z drugimi. Ten cel to oczywiście zwiększanie przyjemności fizycznej. Sex wibrator wyposażony jest zazwyczaj w wiele różnych trybów pracy. Mogą to być wibracje o różnych częstotliwościach. Może to być ruch obrotowy. Wreszcie są wibratory damskie umiejące się całe wyginać.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, czasem trudno coś wybrać. A nie doszliśmy jeszcze nawet do ważnej cechy wizualnej wibratorów damskich. Kolor. Tak, sex wibratory występują praktycznie w dowolnym kolorze. Skoro mają być najlepszym przyjacielem kobiety, to czemu wibrator damski nie miałby być po prostu ładny?

Wibratorów erotycznych nie należy jednak zaniedbywać. Każdy sex wibrator musi zostać dokładnie umyty, zarówno przed użyciem, jak i to po. Zwłaszcza jeśli był używany z lubrykantami. Wibratory damskie obecnie są na szczęście bardzo przyjazne myciu. Dobrze spasowane elementy z tworzyw zabezpieczają części mechaniczne ukryte w środku wibratora erotycznego.

WIBRATORY DLA KOBIET

Wibratory kobiece

Bardzo często Panie, szczególnie te w związkach, obawiają się zaryzykować kupna wibratora damskiego. Wynika to najczęściej z obawy przed reakcją partnera. No i rzeczywiście czasem się tak zdarza, nie ma się co oszukiwać.

Podstawowym problemem jest fakt, iż mężczyzna traktuje wibrator damski jako zagrożenie dla swojej męskości i jasny sygnał: nie sprawdzam się w łóżku. Co oczywiście może być słusznym wnioskiem, który notabene powinien skłonić do refleksji i zmiany sytuacji, ale nie w każdym wypadku.

Dodatkowo sex wibrator u mężczyzn niezbyt hojnie obdarzonych przez naturę, może pogłębić kompleksy i zachwiać ich wiarę we własne możliwości. Na wibrator źle zareagować mogą także panowie, mający bardzo konserwatywne podejście do życia. Przekłada się ono często także na współżycie seksualne.

W takim przypadku sex wibrator w szufladzie komody może przyczynić się do kryzysu, a nawet rozpadu związku. Warto więc temu zapobiec. Zdobyć się na szczerą rozmowę i uświadomić naszemu partnerowi, że wibrator dla kobiety nie musi być jego konkurentem, może stać się sprzymierzeńcem, a nawet tzw. deską ratunkową.

Dlatego najważniejsza, jak wszystko w związku, jest szczerość. Normalna rozmowa pomoże złagodzić obawy, wyjaśnić powody. Najlepiej nie zaskakiwać partnera. Najlepiej porozmawiać. Kto wie, być może rozmowa stanie się wstępem do czegoś nowego? W końcu wibratory erotyczne są przeznaczone nie tylko do zabawy solo!

WIBRATORY DLA PAR

Wibrator z dodatkową stymulacją

Zakup wibratora rozważyć powinni partnerzy, którzy mają różny temperament seksualny. Zdarza się, że panie mają większy apetyt na seks niż panowie. W takim przypadku sex wibrator niweluje ryzyko „skoków w bok”. Wibrator erotyczny przyda się także, gdy u mężczyzny pojawiają się przejściowe problemy z potencją. Ratuje wtedy przed frustracją. I to obie strony.

Jeśli twój partner ma problemy z przedwczesnym wytryskiem, a ty, bezskutecznie, marzysz o bajecznych stosunkach i maratonach seksu. Użycie wibratora może być rozwiązaniem waszego wspólnego problemu. Również w przypadku, gdy partnerów czeka dłuższa rozłąka, zakup wibratora dla kobiety jest doskonałym wyjściem z sytuacji.

Pary, które szukają w łóżku urozmaicenia, mogą stworzyć w swojej sypialni przy pomocy wibratora trójkącik. Taki gdzie zamiast trzeciej osoby pojawia się właśnie wibrator erotyczny.

Wystarczy odrobina fantazji, a wprowadzi on do waszej sypialni powiew świeżości i nowe, fascynujące doznania. Niektórzy czerpią przyjemność z samego patrzenia jak partnerka, doprowadza się do rozkoszy.

Nie martw się, jeśli twój partner nie chce się pogodzić z sex wibratorem w sypialni.

Odrobina zazdrości w związku, zwłaszcza z długim stażem, może ożywić wasze życie seksualne. Sprawiać, że twój kochanek zechce ci udowodnić, iż zabawa z wibratorem wcale nie jest lepsza od jego pieszczot. Warto więc postawić wysoko poprzeczkę. Obserwacja wibratorów damskich może także zainspirować do podpatrzenia jaki rodzaj ruchu jest skuteczny.

Zatem dobrej zabawy przy lekkim brzęczeniu silniczka! Sprawdź również nasze pozostałe sex gadżety.