Higiena

PRZED UŻYCIEM UMYĆ! HIGIENA TO PODSTAWA UDANEGO SEKSU

Czym byłby sklep z erotyką bez pokaźnej kolekcji artykułów higienicznych. Wszak wiadomo, że zadbane ciało jest podstawowym narzędziem w seksie. To ono jest dawcą i odbiorcą przyjemnej stymulacji. To wywołuje pożądanie partnera i sprawia, że mamy ochotę na zabawę.

W naszym sklepie znajdziesz wszystko co niezbędne by utrzymać swoje ciało w najwyższej formie (no, może z wyjątkiem karnetów na siłownię). Wśród naszych artykułów higienicznych są żele intymne, kremy, pianki i maszynki do golenia, żele do erotycznych kąpieli, pudry do ciała a dla artystów intymnych także szablony do golenia.

Starożytni mawiali, że ciało jest jak świątynia i tak też należy o nie dbać. Z naszej perspektywy, ciało jest bardziej jak park rozrywki, więc wymogi dbałości są jeszcze większe. Nikt przecież nie chciałby, żeby jakiekolwiek problemy “techniczne”, mogły stać się przyczyną katastrofy w czasie zabawy!

Nieśmiało przypominamy, że warto zadbać również o zabawki erotyczne, czysty wibrator to dobry wibrator, plug analny będzie sprawiał radość dłużej jeśli go dobrze wypucować a lalka … a lalka puści do Was oczko w podziękowaniu za okazaną troskę.

Wyświetlanie 1–12 z 158 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 158 wyników