Opublikowano Dodaj komentarz

Masaż erotyczny: jak zrobić dobrą atmosferę?

sex shop eroprezent.pl wpis blogowy Masaż erotyczny dobra atmosfera

Czy masaż erotyczny to przyjemność zarezerwowana wyłącznie dla osób odwiedzających profesjonalne gabinety świadczące owe usługi? Nic bardziej mylnego! Zaskocz swoją drugą połówkę i stwórz w Waszej sypialni wyjątkową przestrzeń, w której bliskość nabierze zupełnie nowego znaczenia. Jako sex shop podpowiadamy, co pomoże wytworzyć magiczną atmosferę we własnych czterech kątach.

Co to jest masaż erotyczny?

sex shop eroprezent.pl wpis blogowy Masaż erotyczny dobra atmosfera - Co to jest masaż erotyczny

Na początku odpowiedzmy sobie na pytanie, czym jest masaż erotyczny i jaka jest jego historia. Co ciekawe, ten rodzaj przyjemności znali i wykorzystywali już w starożytności. Dowodów na to należy szukać w rzymskich Pompejach i tamtejszych freskach ukazujących odważne erotyczne sceny z masażem w roli głównej. Widać więc wyraźnie, że owa przyjemność ma swoje korzenie w odległej przeszłości a to, że przetrwała do dziś, świadczy tylko o jej ogromnej sile.

A czym jest masaż erotyczny i jakie są jego korzyści? Za pomocą takiego masażu zdołamy wyrazić bez słów swoje uczucia do ukochanej osoby. Podarujemy jej również chwile relaksu i odprężenia po stresach dnia codziennego. To także ciekawy element wzbogacający życie seksualne kochanków oraz świetny sposób na dokładne poznanie ciała swojego partnera. Masaż erotyczny stanowi skuteczną formę gry wstępnej, po której osiągnięcie pełnej rozkoszy będzie na wyciągnięcie ręki dla obojga partnerów. Jednak kluczową korzyścią masażu jest niezwykła atmosfera bliskości, odpowiadająca za umacnianie łączącego partnerów uczucia.

Jak przygotować zmysłowy masaż erotyczny?

sex shop eroprezent.pl wpis blogowy Masaż erotyczny dobra atmosfera Jak przygotować zmysłowy masaż erotyczny

Jak rozpocząć sensualną przygodę z masażem erotycznym? Na początek warto zadbać o kilka istotnych szczegółów.

  • Czas – największym wrogiem zmysłowych uniesień, szczególnie dla kobiet, jest pośpiech. Warto więc odłożyć wykonanie masażu erotycznego na wolny wieczór, podczas którego nic nie będzie Was gonić.
  • Światło – jednym z najważniejszych elementów udanego masażu erotycznego jest odpowiednio przyćmione światło. Idealne w tym miejscu okażą się wszelkiego rodzaju świece, które potrafią wytworzyć niezwykły nastrój.
  • Zapach – erotyczna atmosfera to także seksowne zapachy. Ich źródłem mogą być wyjątkowe perfumy z feromonami, olejki czy jedna ze świec do masażu.
  • Muzyka – ostatnim elementem, o który warto zadbać, jest delikatna muzyka. Zmysłowe dźwięki w tle zadbają o odpowiednie odprężenie oraz pomogą wytworzyć idealny klimat do dalszych seksualnych wzlotów.

Te gadżety pozwolą Ci zrobić odpowiedni nastrój

Światło, zapach, zmysłowa oprawa – wszystko to ma ogromne znaczenie w przypadku wykonania udanego masażu. Poniżej przedstawiamy propozycje gadżetów, które pomogą uzyskać odpowiedni nastrój sprzyjający erotycznym uniesieniom.

Świeca do masażu erotycznego

Wyjątkową grupą gadżetów odpowiedzialnych za wytworzenie zmysłowego nastroju są świece do masażu erotycznego. Warto przy tym postawić na produkty o podniecających i pobudzających zmysły aromatach, w których pierwsze skrzypce gra piżmo, orientalne kwiaty, olejek Ylang Ylang czy drzewo sandałowe. Powyższe zapachy nasilają namiętność i pożądanie oraz działają odprężająco. Jak używać świecy do masażu? Wystarczy ją odpalić, odczekać kwadrans i wylać odrobinę na ciało masowanej osoby. Wytworzony w ten sposób olejek posiada odpowiednią temperaturę, dzięki czemu okaże się źródłem czystej przyjemności bez jakichkolwiek oparzeń.  Jedną z ciekawych propozycji jest świeca Shiatsu Massage Candle Sandalwood. Po odpaleniu świecy po całej sypialni uniesie się zniewalający i zmysłowy zapach drzewa sandałowego. Aromat zyskuje na intensywności w trakcie wykonywanego masażu. Kolejna odsłona to świeca do masażu Shunga Massage Candle Aphrodisia Roses. Użyj jej i poczuj się tak, jakby otulały Cię tysiące delikatnych płatków róż.

Olejek do masażu erotycznego

sex shop eroprezent.pl wpis blogowy Masaż erotyczny dobra atmosfera Olejek do masażu erotycznego

Kolejną propozycją, zaraz obok aromatycznych świec, jest olejek do masażu erotycznego. Masaż z jego wykorzystaniem gwarantuje szereg wyjątkowych doznań. Aksamitny dotyk połączony z unoszącą się wonią zapewni istną eksplozją zmysłów. Jeśli chcesz postawić na profesjonalny i sprawdzony produkt, Wypróbuj działania niezwykłego olejku Warm Up Cherry. Dosłownie odrobina tego specyfiku pozwoli poczuć pożądanie i rozgrzewającą przyjemność. Ciepło rozchodzące się po całym ciele w połączeniu z aromatem soczystej wiśni gwarantuje nieznane dotąd odczucia. Dodatkowo skóra po użyciu olejku Warm Up pozostaje aksamitnie miękka i pachnąca. Jesteś gotowy, by posunąć się o krok dalej? Zafunduj sobie i swojej połówce niezwykłą przyjemność dzięki użyciu olejku do masażu Shunga Warming Oil Sparkling Strawberry Wine. Wyjątkowy zapach musującego wina truskawkowego odpowiednio Was podnieci i zachęci do zmysłowych, gorących pocałunków. Olejek jest jadalny, może więc być wykorzystany nawet w najbardziej odważnej formie. Masaż erotyczny zakończony pieszczotami miejsc intymnych za pomocą języka przyniesie nieopisaną rozkosz.

Zakup jednego z powyższych gadżetów sprawi, że masaż erotyczny nie będzie jedynie pojedynczym epizodem w Waszych relacjach intymnych lecz często wykorzystywaną formą spędzania gorących i pełnych erotyzmu wieczorów.

Dodaj komentarz