Opublikowano Dodaj komentarz

6 ekscytujących korzyści butt plug

Korzyści butt plug

Z biegiem lat znika powoli tabu, które otaczało grę analną i ludzi, którzy chcieli czerpać przyjemność z tego rodzaju seksu. Najwyższy czas, tym bardziej, że do wśród nich są osoby wszystkich płci, orientacji i identyfikacji. Może i Ty zastanawiasz się, czy nie spróbować, którejś zabawki analnej? Na rynku jest dużo rodzajów butt plugów i innych zabawek analnych, które mogą Ci się spodobać.

Dziś przedstawiamy Ci sześć ekscytujących korzyści z wtyczki analnej. Zapoznaj się z naszą listą! Może się okazać, że to przygoda także dla Ciebie!

1. OFERUJE NOWE DOZNANIA

Najlepsza odpowiedź na pytanie, dlaczego warto używać butt plug jest prosta. Wielu ludziom, to przynosi naprawdę dużą przyjemność! 

 Stymulacja analna jest o wiele inna niż większość rodzajów stymulacji pochwy i prącia. Odczucia, szczególnie jeśli jesteś początkujący, mogą być niewiarygodnie intensywne. W odbycie i wokół niego znajduje się mnóstwo zakończeń nerwowych i dla większości ludzi cały ten obszar jest bardzo wrażliwy. Nawet najlżejszy dotyk może spowodować podniecający dreszcz przyjemności.

Jeśli chodzi o penetrację analną, sprawy stają się jeszcze bardziej intensywne. Niektóre analne słodkie miejsca, takie jak prostata, mogą być osiągnięte tylko poprzez penetrację tą drogą.  Ale często, po prostu sam fakt, że masz coś włożonego do anusa może dawać przyjemność. Wprowadź butt plug!

Kiedy staniesz się już ekspertem tej przyjemności, zawsze możesz ją spotęgować użyciem bardziej wyrafinowanych plugów, takich jak wibrujący butt plug. One też są po to, aby Ci pomóc otrzymać słodkie uczucia z wejścia w Twoje „tylne drzwi”.

 2. POMAGA PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SEKSU ANALNEGO

Spójrzmy prawdzie w oczy: najlepszym sposobem na przygotowanie się do czegokolwiek jest rozpoczęcie od małego i wypracowanie sobie drogi w górę. Używając małej zatyczki analnej, możesz przyzwyczaić swoje ciało do doznań związanych z penetracją. Skóra jest bardzo delikatna, a ty potrzebujesz poważnego przygotowania, zanim zaczniesz robić coś wymyślnego.

Jak zabrać się do swojego „pierwszego spotkania” z plugiem i jak go potem można stosować, to pytania, na które dobrze jest znać odpowiedzi przed pierwszą akcją. Zalecamy użycie dużej ilości lubrykantu i wsunięcie najpierw palca do środka, a następnie przejście na mały butt plug. Z czasem, w miarę zdobywania doświadczenia w seksie analnym, przejdziesz do wtyczek większych oraz wibrujących.

Rainbow butt plug

Seks analny może być niesamowity, ale wymaga wielu przygotowań. To może być frustrujące, gdy wszystko rwie się do szybkiego działania, a Wam brakuje cierpliwości. Jeżeli rozmawialiście już o podjęciu seksu analnego, to postaraj się pobyć z zatyczką, na próbę, już trochę wcześniej. Będziesz mieć trochę czasu, aby przyzwyczaić się do tego odczucia. To nie tylko pomoże  zwiększyć przyjemność seksualną, ale też zrelaksować i rozluźnić mięśnie odbytu, aby były gotowe na działanie z partnerem.

3. WIELOKROTNE ORGAZMY

Nie jesteśmy nawet w połowie drogi do listy korzyści wtyczki analnej, ale na pewno widziałeś ten nagłówek prawda? O, tak, wielokrotne orgazmy!

 Czy wiesz, że orgazm prostaty i orgazm prącia to tak naprawdę dwie różne rzeczy? Możesz doświadczyć obu, zakładając, że masz tam na dole odpowiedni sprzęt. Większość ludzi myśli, że tylko ludzie z pochwami i łechtaczkami mogą mieć wielokrotne orgazmy w jednej sesji, ale mężczyźni  też mogą, wraz z dodatkową stymulacją z butt plug.

Mówimy więcej o orgazmach prostaty w sekcji niżej, ale podsumowując, w jednej rundzie seksu, mężczyzna może mieć dwa oddzielne orgazmy, pochodzące z penisa i prostaty, jeden zaraz po drugim. Zazwyczaj orgazm prącia jest łatwiejszy do osiągnięcia i nastąpi jako pierwszy, a następnie orgazm prostaty.

Orgazmy analne nie są jednak przeznaczone tylko dla osób z penisami. Wszyscy słyszeliśmy o punkcie G, ale czy wiesz, że jest jeszcze jeden wewnętrzny erogenny, znany jako punkt A? To skrót od anterior fornix (przednie sklepienie) i znajduje się na około 6 cali głęboko wzdłuż kanału pochwy. Pośrednio stymulowanie tego miejsca poprzez penetrację pochwy może wywołać orgazm punktu A, który może absolutnie niesamowite efekty.

 4. STYMULACJA ANALNA BEZ UŻYCIA RĄK

 Gdy w czasie gry erotycznej obie ręce macie już zajęte akcją, czasem czujesz, że przydałaby się dodatkowa ręka do pieszczenia anusa. Może ją zastąpić butt plug. Zapewnia stymulację analną, która nie wymaga niczego innego od Ciebie, więc możesz umieścić swoje ręce tam, gdzie Ty lub Twój partner chcecie, aby były.

Taki „cichy pomocnik” jest nie do przecenienia przy stosowaniu bondage. Kiedy masz ręce związane i  włożoną wtyczkę analną, to do otrzymania stymulacji wystarcza Ci kołysanie biodrami tam i z powrotem. Dodatkowo będzie to ładny i podniecający obraz dla osoby patrzącej na Ciebie.

Butt plug

Większość butt plugów ma szeroką, spłaszczoną podstawę, aby utrzymać je stabilnie podczas gry. Po włożeniu wtyczki w całości, pozostanie ona na swoim miejscu, dopóki ty lub ktoś inny jej nie wyjmie. Niech Cię rozciąga, pozwalając Ci na ściśnięcie się wokół niego dla dodatkowej stymulacji, gdy jesteś podniecony.

 Niektóre butt plugi posiadają podstawę, która działa jako przyssawka, co pozwala Ci grać bez rąk, nawet jeśli partner nie jest zaangażowany. Przytrzymaj wtyczkę na gładkiej płaskiej powierzchni (okna, ściany, podłoga) i baw się dalej.

5. ZAPEWNIA PRZYJEMNE „PEŁNE” UCZUCIE

Dla niektórych ludzi, uczucie posiadania czegoś w kanale analnym podczas seksu może sprawić, że ich orgazmy będą bardziej intensywne i o to im chodzi. Równoczesna penetracja waginalna i analna stymuluje wiele zestawów zakończeń nerwowych i może sprawić, że całe ciało czuje się jak w ogniu, w dobry sposób.

Dla innych, jest to po prostu miłe uczucie, kiedy chodzą z wtyczką w ciągu dnia. To seksowne uczucie  może przypominać o partnerze czekającym w domu i podniecających rzeczach, które mają nadejść.

Także dla Twojego partnera świadomość, że nosisz butt plug, kiedy jesteś w pracy, albo kiedy siedzicie naprzeciwko w restauracji, jest podniecająca.

6. TRAFIA W PUNKT P

W przypadku mężczyzn, gruczoł krokowy może być (zazwyczaj jest) niezwykle wrażliwy i może być stymulowany analnie lub przez naciskanie krocza ku górze. W zależności od wielkości, butt plug może dotrzeć do punktu p i zapewnić wiele przyjemnego ucisku i masażu.  

Orgazmy wynikające ze stymulacji prostaty zostały nazwane „Super O” ze względu na to, jak intensywne mogą być. Niektórzy mężczyźni mogą nawet osiągnąć orgazm w wyniku samej stymulacji prostaty.

To jednak duże oczekiwania, więc nie przejmuj się, jeśli nie możesz. Po prostu stymulowanie prostaty poprzez noszenie zatyczki analnej, przy jednoczesnym głaskaniu penisa, może być niesamowitym uczuciem i może prowadzić do znacznie bardziej intensywnych orgazmów.

DOCHODZENIE DO SEDNA SPRAWY

Butt plugi są świetną rozgrzewką dla zabawy analnej, zarówno solo jak i z partnerem. Zapewniają one mnóstwo seksownych korzyści i nowych doznań, które mogą przenieść zabawę na wyższy poziom. Przyjemne korzyści płynące z noszenia pluga są tak oczywiste, że jedynym pytaniem, jakie powinieneś sobie zadać, jest: „kiedy zacznę nosić moje?”.

Dodaj komentarz