Jaja wibrujące

Osoby przekonane o tym, jak ważne dla zdrowia i udanego pożycia są dobrze wyćwiczone i zadbane mięśnie kegla, zapewne posiadają już kulki gejszy. Wam będzie łatwo podjąć decyzję o tym, by wzbogacić kolekcję o jajka wibracyjne. Te gadżety erotyczne podobnie jak kulki rodem z Japonii, przeznaczone są do ćwiczenia mięśni dna miednicy. Jednak wibrujące jajeczko jest zdecydowanie bardziej aktywne i dzięki temu jest bardziej efektywne w ćwiczeniu mięśni kegla. Mięśnie kegla to te partie mięśniowe, które znajdują się wewnątrz miednicy i odpowiadają za utrzymanie organów na miejscu. Napięcie mięśni dna miednicy odczuwacie podczas kichania, kaszlu, śmiania się. Odpowiednie techniki ćwiczenia pozwalają w sposób kontrolowany napinać te mięśnie, taki trening prowadzi do ich wzmocnienia. Efektem silniejszych mięśni kegla jest łatwiejszy poród, lepsze trzymanie moczu, przyjemniejszy seks dla obojga partnerów. Jesteście w sklepie erotycznym, wiec zakładamy, że wibrujące jajko jest wam potrzebne do poprawienia pożycia seksualnego i przyjemności, jaka płynie z erotycznych uniesień. Jajko wibracyjne pomoże wam w skuteczny sposób poprawić stan mięśni kegla i uprzyjemnić seks.

Nie samym ćwiczeniem człowiek żyje, trzeba łączyć przyjemne z pożytecznym. Taki jest zamysł producentów, bo wibrujące jajko niesie całkiem sporo przyjemności dla pań, które zdecydują się na taki rodzaj gadżetu erotycznego. Lub tym paniom, które zostały obdarowane tą miłą niespodzianką erotyczną. Bo często to panowie decydują się zakup prezentu w postaci wibrującego jajeczka. Brawo dla tych panów, bo wiedzą jak dobrze zadbać o swoje piękne kobiety. Jajko wibracyjne dostarczy wiele przyjemności obojgu partnerom, szczególnie takie, które można sterować zdalnie. Kiedy sterowanie jest w dłoniach partnera, a jajeczko wibracyjne spokojnie spoczywa sobie w zacisznym miejscu. Wszystko do czasu, bo dłonie niespodziewanie mogą włączyć gadżet erotyczny i dostarczyć drżącej przyjemności.

Wyświetlanie 1–12 z 258 wyników

WIBRUJĄCE JAJECZKA

Wibracyjne jajko

Wibrujące jajeczka sprawdzają się świetnie jako prezent na urodziny, bo jest wykonane w sposób bardzo estetyczny. Kupując taki mały piękny prezent dla swojej kobiety, zyskujesz w jej oczach podwójnie. Kiedy wręczasz taki upominek, podkreślasz to, że jesteś odważnym kochankiem i masz ochotę na nowe igraszki erotyczny. Jeżeli twoja pani wie, co kryje się za zdrowymi mięśniami kegla i tym, co dają wibrujące jajeczka, będziesz dla niej dodatkowo kimś, kto dba o jej zdrowie. Jeżeli jeszcze nie wie, do czego służą wibrujące jajeczka, szybko wyjaśnisz jej jak korzystać z tego gadżetu erotycznego i będziesz ekspertem do spraw erotyki.

Niewielkie rozmiary tej zabawki erotycznej mogą budzić zdziwienie i budować niepokój „czy to działa?”. Tak takie małe jajka wibracyjne będą pracowały intensywnie i dostarczały nie tylko przyjemności, ale też stymulowały mięśnie kegla. Kompaktowość produktów z linii jajka wibracyjne jest jedną z wielu ich zalet, mieszczą się w nawet całkiem małych torebkach. Zamontowane we właściwym miejscu nie przeszkadzając i można z nimi udać się na imprezę lub na poranną przebieżkę. Jednak kiedy zostaną włączone, to o biegu możecie pomarzyć, nie tylko o tym możecie pomarzyć, bo wasze myśli niemal natychmiast zaczynają wędrować w kierunku uprawianie seksu i przyjemnego spędzenia czasu z partnerem lub wzięcia sprawy we własne ręce i skutecznie doprowadzić się do orgazmu.

WIBRUJĄCE JAJKO DOSTARCZY CI ROZKOSZY

Wibracyjne jajka

Często pojawia się pytanie, czy jeżeli kupię wibrujące jajko do ćwiczenia mięśni kegla, to mam szansę osiągać orgazm? Odpowiedź jest dość jednoznaczna, wibrujące jajko to gadżet erotyczny i jako taki jego główną funkcją jest dostarczanie przyjemności w tym doprowadzanie do orgazmu. Przyjemne wibracje, jakie dostarcza wibrujące jajeczko, dostarczy Ci rozkoszy. Wiele kobiet korzysta z tej sex zabawki w taki sposób, że ma ją wewnątrz ciała podczas uprawiania seksu, kiedy się włącza, rozkoszne wibracje odczuwane są zarówno przez kobietę, jak i przez partnera. Przez kobietę intensywniej, niż kiedy korzysta z jajeczka solo, zwyczajnie jajeczko jest lepiej dociśnięte i intensywniej przekazuje wibrację. Sprawcie sobie odrobinę przyjemności i rozkochajcie się w wibracyjnych jajeczkach.

Ćwiczenie mięśni kegla podczas korzystania z wibrującego jajeczka jest prezentem dla waszego zdrowia. Sprawiając sobie przyjemność i pieszcząc się waginalnie, ćwiczycie mięśnie dna miednicy. Pomoże wam to w wielu kwestiach zdrowotnych.

  • trzymanie moczu,
  • łatwiejszy poród,
  • kontrola orgazmu,
  • zmniejszone ryzyko nowotworów.

JAJKA WIBRACYJNE — CZYM SĄ?

Większość z was wie, jaka jest różnica między wibratorem a dildo. Chociaż przez to, że są do siebie bardzo podobne pod względem kształtu, bywają mylone przez klientki. Wibrator to takie zmechanizowane dildo, czyli posiada mechanizm pozwalający wprawić gadżet erotyczny w ruch. Tak samo jest z w świecie jajeczek. Jajka wibracyjne to takie zmotoryzowane kulki gejszy. Oczywiście jest to dość mocne uproszczenie, jednak co do zasady tak właśnie jest. Wibracyjne jajko ma dostarczać wibracji i wibracje te są wytwarzane przez wewnętrzny mechanizm. Pozwala to na łatwiejsze korzystanie z wynalazku erotycznego, jakim są kulki gejszy. Możecie ćwiczyć wasze mięśnie kegla w zmechanizowany sposób. Miłego wibracyjnego ćwiczenia!

WIBRACYJNE JAJKA ZDALNIE STEROWANE

Jajka wibracyjne

Wibrujące jajko jest zamontowane wewnątrz partnerki i teraz zastanawiasz się jak sprawnie sterować tym gadżetem erotycznym? Jeżeli nie jest to zabawka sterowana zdalnie, to będą wystawały końcówki do sterowania. Jednak jeżeli jest to wibrujące jajko, wyposażone w możliwość sterowania zdalnego, za pomocą telefonu to możesz wykorzystać okazję i bawić się w ciekawszy sposób. Sex zabawki zdalnie sterowane szturmem zdobywają rynek i klienci z coraz większą świadomością podchodzą do łączenia seksu i technologii. Mając wibrujące jajeczko sterowane aplikacją, możesz skorzystać z naszych pomysłów.

  • podczas imprezy — kiedy kobieta ma włożone jajko wibracyjne, partner posiada kontroler i to on decyduje, kiedy naciśnie przycisk włączający program wibracji jajeczka. Niespodziewane doznania i wyczekiwanie na pracę sex zabawki są bardzo przyjemnymi wrażeniami.
  • w podróży — wybieracie się wspólnie na wycieczkę? Jest to świetna okazja, by podczas zwiedzania mężczyzna miał kontrolę nad sterowaniem. Przechadzacie się po muzeum i nagle czujesz impuls. „Dama z gronostajem” dawno nie dostarczała takich emocji i wrażeń.
  • delegacja — przyjemna zabawa, kiedy jedno z partnerów jedzie w delegację. Dbanie o potrzeby erotyczne będzie bardzo ważne w takich sytuacjach. Dlatego możecie się umówić na zdalne miłosne igraszki. Dzięki aplikacji partner będzie mógł dostarczać rozkoszy partnerce.

Wybierając wibrujące jajko zdalnie sterowane, otwierasz nowe drzwi na ścieżce swojego życia erotycznego. To, co czeka Cię z nimi, jest ciekawe i przyjemne.

Wyświetlanie 1–12 z 258 wyników