Strap-on

Proteza męskiego penisa może się przydać zarówno kiedy męski wigor już nie jest na tym poziomie co lata temu. STRAP-ON kupowany jest też przez panie dla swoich partnerek. Daje on możliwość podpięcia ciekawych zabawek erotycznych i pracowania nimi aż partnerka osiągnie orgazm i kolejny orgazm i tak dalej i dalej. Spotykamy też pytania, jaki STRAP-ON wybrać i co do niego podpiąć, jeżeli chce się uprawiać seks ze swoim mężczyzną. Bo sprzęt ten doskonale się sprawdza, jeżeli chodzi o dominację i seks BDSM. Mając do wyboru szeroki wachlarz uprzęży mocujących oraz tego, co można do nich podpiąć, można skompletować bardzo ciekawe zestawienia STRAP-ONów.

Trzeba uruchomić wyobraźnię i zacząć odkrywać nowe doznania. Jeżeli penetracja waginalna stała się już rutyną, może z partnerką odkryjecie pegging. Przyjemność czerpana przez partnera z penetracji analnej może stać się udziałem jego kobiety. Odpowiedni STRAP-ON dwustronny będzie mógł jednocześnie dostarczać rozkoszy mężczyźnie i kobiecie. Dając szansę na wspólne dojście. Jeżeli zasmakujecie tej erotycznej przyjemności, to jedna proteza penisa to będzie zbyt mało. Na początek zacznijcie od niewielkiego gabarytu, tak by się nie zniechęcić. Stopniowo będziecie powiększać kolekcję swoich STRAP-ONów, aż dojdziecie do sytuacji, kiedy w szafie z sex zabawkami będą gościły protezy penisa na różne okoliczności. Pamiętajcie, są STRAP-ON dla kobiet i STRAP-ON dla mężczyzn. Różnią się od siebie i choć mogą być stosowane zamiennie to te dedykowane dla kobiet słabiej sprawdzą się na męskich biodrach.

Wyświetlanie 1–12 z 832 wyników

Strap-on

Proteza STRAP-ON bardzo dobrze przyjęła się w kręgach BDSM i gości niemal w każdym filmie związanym z tą serią. Widok kobiety dominującej nad mężczyzną przyprawia o gęsią skórkę. Oczywiście, jeżeli ktoś lubi dominację. Gęsia skórka na ciele a w kroku twardy penis, to wszystko na sam widok STRAP-ON dla kobiet zamontowanego na pięknej kobiecie. Podstawą do rozpoczęcia przygody z pegging-iem jest szczerość i otwartość między partnerami. Z inicjatywą może wyjść dowolna ze stron. Niezależnie czy partner zasugeruje, że chciałby sprawdzić ten rodzaj seksu. Czy partnerka powie, że czytała, co to jest proteza STRAP-ON i ma ochotę na małą dominację! Przyjmijcie to z otwartością i ciekawością świata erotycznego. Pegging może być ciekawym, bardzo intensywnym doświadczeniem i warto dać się poddać chwili.

STRAP-ON dla kobiet bardzo często jest dwustronny. Gdzie kobieta podczas peggingu może jednocześnie odczuwać przyjemność nie tylko z dominacji nad swoim mężczyzną, ale też z końcówki zamontowanej w jej waginie. Bywają też STRAP-ON z mocowaniem waginalno analnym. Kobieta ma aż potrójną przyjemność! Stymulowane jest wagina, anus i psychika dominującej kobiety.

Dość oczywiste jest to, że STRAP-ON dla kobiet będzie wykorzystywany też przez panie dla swoich partnerek. Dobrze jest mieć dwa strap-on i starać się nie wymieniać nimi podczas stosunku. Szczególnie jeżeli dochodzi do penetracji analnej i kolejno waginalnej. Zachowajcie zdrowy rozsądek i stosujcie prezerwatywy lub odpowiedni żel do czyszczenia sex zabawek. Przyjemna zabawa ze STRAP-ON niech będzie też bezpieczna dla was nawzajem.

STRAP-ON DLA MĘŻCZYZNY

Proteza penisa

Mężczyźnie szukają protezy penisa w kilku przypadkach. Każdy z nich jest odrobinę inny, ale kończy się na kupnie STRAP-ON dla mężczyzny. Te przypadki, jakie najczęściej spotykamy w konsultacjach sklepu erotycznego to sytuacje:

  • Kiedy ich naturalne przyrodzenie nie jest już tak sprawne jak było za młodu.
  • Kiedy stracą przyrodzenie, ale nadal chcą czuć się męsko.
  • Kiedy ich przyrodzenie jest małe.
  • Kiedy mężczyzna chce poznać pegging.
  • Kiedy chcą uprawiać seks dłużej a sami kończą bardzo szybko.

Wszystkie te sytuacje jest w stanie wyprostować proteza penisa STRAP-ON. Trzeba się tylko zdecydować jaki rodzaj protezy wybrać. Bo zależnie od założonego celu protezy penisa mogą być bardzo różne. STRAP-ON dla mężczyzn też może być montowany analnie i jest to miła wiadomość dla par homoseksualnych. Partner, uprawiając seks ze swoim kochankiem, będzie miał przyjemność, z tego, co robi swojemu facetowi i sam będzie zaznawał analnej pieszczoty. Będzie to dla was bardzo stymulująca zabawa.

PROTEZA PENISA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

Strap-on plus proteza to duet o szerokich możliwościach. Tak, tak STRAP-ON swoją karierę w erotyce rozpoczął jako proteza. Jak można utracić co cenniejsze przyległości cielesne wolę nie pisać. Natomiast skupię się na tym, jak można je odzyskać, przynajmniej dla naszej drugiej połówki. Jeżeli z jakiejś przyczyny mały generał zaniemoże lub całkiem rozejdą się drogi jego i właściciela to można kupić coś, co będzie dzielnie stawało na polu bitwy. Strap-on jest rodzajem mocowania na coś, co chcemy do niego dołączyć i tak może to być odpowiedni wibrator lub dildo. Całość zależna jest od właściciela tego zestawu erotycznego. Bywa stosowany przez kobiety, aby dostarczyć partnerowi rozkoszy analnych bez wypuszczania go z domu na dzikie poszukiwania rozrywki. Można też zamontować na pasie dildo podwójne i jednocześnie partnerka będzie mogła czerpać przyjemność z penetracji analnej i waginalnej.

Protezy Strap-on

STRAP-ON W OFERCIE EROPREZENT.PL

Oferta sklepu erotycznego eroprezent.pl na gadżety erotyczne typu STRAP-ON jest bardzo szeroka i możecie wybrać coś dla siebie. Potrzebna jest Ci proteza STRAP-ON do zabaw ze swoim facetem? Jesteś odważną nowoczesną kobietą i chcesz kupić na 40 urodziny coś, z czego będzie zadowolony Twój mężczyzna? Naszym zdaniem, jeżeli tylko znasz na tyle swojego partnera i odważycie się na pegging, to prezent będzie trafiony. Wybór STRAP-ON w ofercie eroprezent.pl jest bardzo szeroki i niezależnie od celu, jaki stawiasz przed tym rodzajem gadżetów erotycznych. Na pewno znajdziesz odpowiednią zabawkę erotyczną w naszym sklepie erotycznym. Oferta eroprezent.pl na protezy penisa typu STRAP-ON zawiera nie tylko szerokie możliwości wyboru. Jest też bardzo dobrze skrojona pod względem ceny. Jak zwykle w naszym sklepie erotycznym znajdziecie gadżety erotyczne w najlepszej cenie w internecie. Wystarczy wybrać kategorię STRAP-ON i aktywować filtr sklepowy „Najlepsza cena”Korzystajcie i kupujcie doskonałej jakości protezy penisa w najlepszych cenach online.

Wyświetlanie 1–12 z 832 wyników