Akcesoria pod prysznic

Zdarzyło się wam tak, że zabawa zaczęła się pod prysznicem i płynnie przeszła do łóżka? Miło byłoby, jeżeli podczas takiej zabawy można byłoby wykorzystać akcesoria erotyczne pod prysznic. Kiedy emocje biorą górę, to przestają działać nasze podstawowe instynkty. Liczy się przyjemność i to jak intensywnie uda się ją przeżywać. Tylko że zabawki erotyczne pomimo tego, że dostarczają wielu przyjemności erotycznych, to powinny być dostosowane do okoliczności użytkowania. Dla waszego bezpieczeństwa i dla trwałości gadżetów. Pamiętajcie o tym, że nie wszystkie gadżety erotyczne nadają się pod prysznic.

Sex pod prysznicem jest bardzo przyjemny. Samo to, że poza miłym odczuciami płynącymi z bliskości partnera / partnerki, pieści nas jeszcze woda płynąca z góry. Można się rozmarzyć i zacząć się przygotowywać do kolejnej wspólnej kąpieli. Tym razem, warto zaplanować coś specjalnego i pod prysznic wziąć jakieś zabawki erotyczne. Sex pod prysznicem będzie bardziej intensywny i dostarczy wam więcej erotycznych wrażeń. Taki scenariusz jest możliwy nie tylko w filmach erotycznych, ale masz go na wyciągnięcie ręki. Wystarczy odrobina wyobraźni i kreatywnego podejścia do tematu wspólnej kąpieli. Możesz wykorzystać dedykowane akcesoria erotyczne pod prysznic i mieć pewność, że zabawa będzie bezpieczna i miła. Możesz też puścić wodzę wyobraźni i samemu wybrać to, co chcesz, by znalazło się pod kropelkami wody. Istotne w tej całej mokrej zabawie jest to by się nie ograniczać i korzystać z miłych warunków, jakie daje nam okoliczność kąpieli.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

GADŻETY EROTYCZNE POD PRYSZNIC

Zabawki erotyczne

Gadżety erotyczne możesz wykorzystywać do podkręcania różnego rodzaju wrażeń erotycznych. Mając ciekawe zabawki erotyczne, sprawdź, czy nadają się do zabawy pod prysznicem. Poza tym, że są produkty dedykowane do igraszek w wodzie to, jest całkiem sporo akcesoriów erotycznych, które pomimo braku oznaczenia będą się dobrze sprawdzały w tej roli. Nie wiecie, jakie to są sex gadżety? Zawsze możecie zapytać w sklepie erotycznym czy i na jakich zasadach można używać produktu w kontakcie z wodą. Doświadczeni pracownicy sex shopu podpowiedzą wam jak dobrze wykorzystać potencjał gadżetów erotycznych.

Akcesoria erotyczne pod prysznic

Weź partnera na małą wycieczkę w świat wodnej przyjemności. Rozbierz go osobiście, to bardzo stymulujące, kiedy ktoś zdejmuje Ci ubranie. Będzie wiedział, że dziś będzie coś wyjątkowego. Jeżeli chcesz, by było bardziej spontanicznie. Wepchnij partnera pod prysznic w ubraniu. Jednak upewnij się przed ty, że portfel i telefon nie jest schowany w kieszenie. Obydwa sposoby mają w sobie odrobinę czaru i przyjemnego dreszczyku. Powolne rozbieranie to okazja do małych pieszczot przed tym, jak sex pod prysznicem stanie się faktem. Spontaniczne wepchnięcie pod prysznic i doskoczenie do ust w prosty sposób przekazuje informację „dziś będziemy uprawiać sex pod prysznicem!”. Różna energia i różne podejście do tematu daje możliwość bawić się w ciekawe i nowe sposoby. Udało się doprowadzić do sytuacji, kiedy partner jest już nagi i na Tobie też jest już mniej niż więcej ciuszków? Doskonale, ciepła woda płynąca z góry rozgrzewa ciasną kabinę. Krople wody spływają po szybie, a wy nie zważając na cały świat, oddajecie się miłosnej igraszce. Partner czuje, że nie tylko on jest sztywny. Zabawka erotyczna, jaka znalazła się pod prysznicem, też jest dobrze nabrzmiała! Kiedy partner obraca się plecami i pochylasz go do przodu. Niespodzianka jest już gotowa do wetknięcia. Sex pod prysznicem i dodatkowe wrażenia powodują, że zarówno Ty, jak i Twój partner szybko dochodzicie. Po tak intensywnych doznaniach erotycznych będziecie chcieli odpocząć, ale z pewnością wrócicie jeszcze pod prysznic. Przecież zostawiliście tam wasze gadżety erotyczne!

Ostrożnie z elektrycznymi gadżetami erotycznymi i wodą! Dla większości z nas to oczywiste, woda i prąd to nie jest najlepsze połączenie, jeśli chodzi o nasze bezpieczeństwo. A przecież o bezpieczną zabawę pod prysznicem nam chodzi. Jeżeli zabawka erotyczna zasilana jest za pomocą baterii lub akumulatorka, sprawdź, czy możesz korzystać z niej w wodzie! Jeżeli produkt wymaga stałego podpięcia do prądu, to pod żadnym pozorem nie bierz jej pod prysznic! Nie jesteś pewien? Kup dedykowane akcesoria erotyczne pod prysznic i miej 100% pewności, że są bezpieczne. Iskry w związku są potrzebne, ale niech będą na podłożu doznań erotycznych 🙂

ZABAWKI EROTYCZNE POD PRYSZNIC

Sex pod prysznicem

Masaż pod prysznicem możesz wykonać za pomocą własnych rąk lub wykorzystać do tego coś nowego? Proponujemy sprawdzić, jak w tej roli sprawdzą się gadżety erotyczne pod prysznic. Jasne jest to, że masaż możesz wykonać solo! Jednak jeśli pod prysznicem jest jeszcze ktoś, to przyjemność będzie większa. Można przekazywać sobie zabawki erotyczne z ręki do ręki i wzajemnie dostarczać sobie rozkoszy. Jednak pamiętajcie, by podczas takiej zamiany pamiętać o higienie! Wiem, że jesteście pod prysznicem i woda jest praktycznie wszędzie jednak sama woda to zbyt mało, aby należycie oczyścić wasze zabawki pod prysznic. Jeżeli sprzęt może być czyszczony za pomocą mydła i wody to jest to wystarczające z punktu widzenia higieny. Jednak niektóre zabawki erotyczne źle znoszą mycie za pomocą mydła. Do takich zabawek trzeba korzystać z żeli do czyszczenia sex zabawek. Wyposażeni w taką wiedzę możecie spokojnie oddawać się przyjemności, jaka płynie z masażu pod prysznicem z użyciem gadżetów erotycznych.

Jeżeli nie pod prysznicem to może w wannie? Jasne, że jeżeli nie ma prysznica, to można igraszki przenieść do wanny i tam miło spędzać czas.

Na jakie zabawy i przyjemności erotyczne, możecie sobie pozwolić mając akcesoria erotyczne dedykowane do użycia w wodzie.

 • sex waginalny pod prysznicem,
 • sex analny pod prysznicem,
 • sex oralny pod prysznicem,
 • masaż analny pod prysznicem,
 • masaż ciała za pomocą gadżetów erotycznych,

SEX POD PRYSZNICEM — PRZYDATNE AKCESORIA

Jak się przygotować by sex pod prysznicem był najlepszym doznaniem, jakie spotkało Ciebie i Twojego partnera? Do uprawiania seksu pod prysznicem nie są wam konieczne zabawki erotyczne. Jednak ich obecność w wymierny sposób podkręci wrażenia, jakie płyną z uprawiania seksu. Jeżeli zastanawiacie się jakie akcesoria erotyczne pod prysznic wybrać by móc w pełni wykorzystać potencjał miłosnych uniesień w wodzie. Miejcie więcej niż jeden sprzęt przeznaczony do takich zabaw. Polecamy wybrać takie zabawki, które będą dla was spełnieniem marzeń, polecamy wybrać coś z szerokiej oferty sklepu erotycznego eroprezent.pl

 • dildo,
 • kulki analne,
 • koraliki analne,
 • kulki waginalne,
 • masażer dla kobiet,
 • masażer prostaty!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11