Stringi

Stringi erotyczne to takie niby majtki. Niby ubierają, ale tak, żeby przypadkiem nie zasłonić ani kawałka okrąglutkiej pupy. Takie coś cienkie i elastyczne, że aż wielofunkcyjne. No, bo erotyczne stringi na przykład doskonale nadają się, żeby z nich zrobić procę. Albo można też włosy związać stringami, jak nie ma nic pod ręką. Właściwie kto i po co wymyślił taką dziwną formę? Może jakiś skąpy Szkot, bo mało materiału na nie szło?

Stringi po raz pierwszy pokazały się światu na wystawie Świat Jutra World’s Fair w 1939.

A powstały z potrzeby chwili. Ówczesny burmistrz nowojorski zakazał tancerkom egzotycznym tańczyć nago w nocnych klubach. Trzeba było coś na to szybko zaradzić. Seksowne stringi były więc na początku kostiumem scenicznym. Dopiero w 1977 r. znalazły swoje miejsce na rynku brazylijskim, jako część kostiumu kąpielowego. Stary pomysł z wykorzystał kreator mody Rudy Gernreich, a swoje majtki nazwał thong bikini. Upalne plaże Brazylii zapełniły się turystkami z całego świata, które koniecznie chciały opalać pośladki w thangas, a nie odważyłyby się na to w swoim kraju.

W ten oto sposób skąpe stringi erotyczne rozkręciły branżę turystyczną w Ameryce Południowej.

W latach 80-tych stringi wzięła pod swoje skrzydła światowa firma bieliźniarska. Finezyjne wzory stringów trafiły do renomowanych katalogów i zostały przyjęte jako seksowna bielizna użytkowa. Wkrótce pojawiły się także stringi koronkowe. Znawcy tematu twierdzą jednak uparcie, że te seksowne majtki stały się tak popularne jako bielizna codzienna, bo projektanci mody bieliźnianej szukali natchnienia właśnie w sex shopach. Przemysł erotyczny nie poprzestał jednak na stringach, nie trzeba było wiele czasu by pojawiły się nawet stringi otwarte.

Wyświetlanie 1–12 z 204 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 204 wyników

STRINGI EROTYCZNE W OFERCIE EROPREZENT.PL

Seksowne stringi

W ofercie naszego sklepu erotycznego znajdziecie wszelkie stringi erotyczne, stringi koronkowe, stringi otwarte. Do wyboru i koloru. Niektóre panie nie są w stanie sobie wyobrazić, by na co dzień nosić inną bieliznę niż zwykłe figi czy majtki. Oto kilka okazji i rodzajów ubrań, przy których seksowne stringi sprawdzą się dużo lepiej niż tradycyjne majtki.

  • Trening na siłowni: dopasowane legginsy zdecydowanie lepiej wyglądają, gdy na pupie znajdują się stringi, a nie zwykłe majtki.
  • Obcisłe jeansy: podobnie jak legginsy, jeansy w obcisłym kroju znacznie lepiej będą się prezentować, gdy pod spodem będziesz nosić stringi.
  • Randka: mężczyźni uwielbiają stringi, dlatego, jeśli planujesz „kolację ze śniadaniem” z wybrankiem marzeń, warto ubrać właśnie ten typ majtek.
  • Zabiegi kosmetyczne: gdy wybierasz się na masaż w SPA lub u kosmetyczki, najpewniej otrzymasz jednorazowe stringi. Dzięki temu osoba wykonująca zabieg może dotrzeć do większej powierzchni ciała, bez konieczności przesuwania zbędnego materiału.

Stringi różnią się między sobą nie tylko kolorem czy rozmiarem, ale także krojem. Poniżej znajdziesz krótki opis najpopularniejszych rodzajów tego typu seksownej bielizny.

  • półstringi-majtki – majtki mocno zabudowane w górnej części, jednak odsłaniające pośladki
  • G-stringi – najbardziej klasyczny krój stringów; w górnej części mają szerszy pasek materiału, jednak z tyłu mają jedynie cienki sznurek
  • C-stringi – stringi otwarte, nieposiadające pasów na biodra
  • V-stringi – tył tego typu majtek układa się w literę V, mają nieco podwyższony stan
  • T-stringi – bardzo skąpe, składają się jedynie z dwóch połączonych ze sobą paseczków

SEKSOWNE STRINGI KORONKOWE

Erotyczne stringi

Stringi z koronki są połączeniem klasyki z nowoczesnością. Misterne linie nitek tworzące koronkę podkreślają równie misterne kształty właścicielki. Stringi koronkowe to idealny wybór dla tych, którzy uważają, że normalne stringi zasłaniają zbyt dużo. Każdy dodatkowy milimetr ciała prześwitujący przez koronkę podgrzewa atmosferę. Połączenie zmysłowej klasyki nawet ze staropolską modą, jaką oferują stringi koronkowe z Koniakowa, znajduje wielu miłośników i miłośniczek. Seksowne stringi koronkowe to pewniak jak chodzi o walory wizualne i kulturalne zarazem.

STRINGI OTWARTE DLA LEPSZEJ ZABAWY

Stringi są seksowne same w sobie. Jednak trudno przebić seksowne stringi otwarte. Oprócz swojej naturalnej minimalistycznej formy stringi otwarte oferują także zupełny brak materiału w kluczowych, strategicznych miejscach. Nie tylko nie trzeba ich zdejmować, ale wręcz same w sobie zapraszają do natychmiastowej zabawy.

Stringi erotyczne

EROTYCZNE STRINGI DAMSKIE

Jak mówi stary dowcip: „W dawnych czasach trzeba było rozchylić majtki, żeby zobaczyć pośladki, przy stringach trzeba rozchylić pośladki, żeby zobaczyć majtki”. Wielu chętnych przygód panów z przyjemnością wyruszy na wyprawę w poszukiwaniu mitycznej nitki skrywanej w dolinie między wspaniałymi wzgórzami pośladków. To właśnie to minimalistyczne podejście do zużycia materiału powoduje, że stringi na zawsze chyba weszły już do kanonu erotyki. Jak w statystyce, to co pokazują, jest może interesujące, ale to, co ukrywają, jest kluczowe. To bardziej erotyczny dodatek do nagości, a nie ubranie. Z kolei z powodu swojej oszczędnej formy prezentują w całej okazałości figurę i podkreślają krągłość pośladków. Erotyczne stringi gwarantują pobudzenie partnera i zaproszenie do zabawy.