Kostiumy i przebrania

W łóżku można się bawić. W łóżku można wiele udawać – jak w teatrze. Na te parę wieczornych godzin możesz stać się dla Niego kimś innym. Przebieranka w alkowie może być całkiem miłym urozmaiceniem seksu. Seksowny strój to jakby spełnienie fantazji Twoich lub partnera.

Seksowny kostium pielęgniarki lub pokojówki działa erotycznie na mężczyznę.

Seksowny kostium pobudza bodźce wzrokowe, które są początkiem tej gry. Wcale nie chodzi o to, że ochoczo zdradziłby Cię z pielęgniarką czy uczennicą, gdyby trafiła mu się taka okazja. Nie chodzi o rzeczywisty zawód, ale o wizualny efekt. Każdy mężczyzna zawiesił kiedyś wzrok na ładnej dziewczynie w czymś, co do dzisiaj kojarzy mu się przyjemnie. Podobno są nawet teorie mówiące, że gdyby w szpitalach była zgrabna kadra pielęgniarska w mini spódniczkach, to zdrowienie pacjentów następowałoby znacznie szybciej.

Dlaczego Ty nie miałabyś stać się na chwilę dla Niego gejszą, pokojówką, czy… luksusową prostytutką.

W pewnym momencie podniecają nas osoby ubrane w konkretny seksowny kostium. Ubierając przebranie erotyczne, możesz odegrać rolę kogoś, kim nie jesteś. Nie są to oczywiście dosłowne uniformy na bal przebierańców. To bardzo proste stroje erotyczne, które przy pomocy charakterystycznych elementów i gadżetów erotycznych wywołują skojarzenia. Jeśli oboje lubicie takie przebieranki, to Waszemu życiu seksualnemu nie grozi nuda, a kostiumy z sex shopu będą dodatkową podnietą.

Wyświetlanie 1–12 z 277 wyników

PRZEBRANIA I KOSTIUMY EROTYCZNE

Stroje erotyczne

Nie od dziś wiadomo, że nic tak nie dodaje pieprzyku życiu w sypialni, jak seksowny strój erotyczny. Skąpy, seksowny strój podkreśla naturalne walory ciała, pobudza wyobraźnię i zachęca do działania. Niektórym jednak to nie wystarcza. Dla wielu osób prawdziwa zabawa zaczyna się, gdy stroje erotyczne stają się podstawą do urzeczywistnienia fantazji seksualnych. Czemu być w sypialni tylko seksowną kobietą skoro można być seksowną pokojówką, seksowną policjantką czy księżniczką Leią w słynnym złotym bikini?

SEKSOWNY KOSTIUM ROZPALI ATMOSFERĘ W SYPIALNI

Odgrywanie ról w sypialni połączone z przebieraniem się to świetny sposób na odkrycie seksu na nowo. Nie da się ukryć ze po kilku latach w każdym związku przeważnie znacznie rzadziej mamy ochotę na seks niż na początku. Wcielanie się w nowe role i dodanie pikanterii stosując odpowiednie przebrania i kostiumy erotyczne, sprawi, że odkryjecie siebie na nowo.

Zakładając przebranie erotyczne, możesz wcielić się w rolę seksownej striptizerki i wykonać dla swojego mężczyzny zmysłowy taniec. Jeśli wolisz role bardziej dominujące, możesz wybrać role nauczycielki. Marynarka (najlepiej założona na gołe ciało), ołówkowa spódnica, szpilki i mocny makijaż spiszą się idealnie. Wydawaj swojemu mężczyźnie polecenia i patrz jak rośnie jego podniecenie.

STRÓJ EROTYCZNY – JAKI WYBIERZESZ?

Kostiumy erotyczne

Jeśli to on woli rządzić, możesz udawać uczennicę. W plisowanej spódniczce z podkolanówkami i warkoczykami. Z pewnością z przyjemnością wyznaczy ci odpowiednią karę… Twój partner może też wcielić się w rolę listonosza czy hydraulika… Na liście pożądanych fantazji wysoko plasuje się tez rola pokojówki. Oczywiście takiej w bardzo kusej sukience i pończochach. Najlepiej bez bielizny. Równie popularna jest też rola opiekuńczej i oczywiście piekielnie seksownej pielęgniarki.

Przebieranki to przede wszystkim dobra zabawa oraz wyjście poza dotychczasowe standardy. Nie jest to wcale sygnał, że twój partner chce cię zdradzić z pokojówką (albo ty jego). Warto podjąć inicjatywę i dobrze się bawić. Bo jak nie teraz to kiedy? Stroje erotyczne pozwolą spełnić nawet najbardziej szalone fantazje.

PRZEBRANIE EROTYCZNE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Stroje erotyczne pozwolą znaleźć coś na każdą okazję. Urodziny, rocznice ważnych wydarzeń w waszym życiu czy po prostu zwykły wtorek. Seksowny strój na pewno zawsze będzie na czasie i pożądany. Stroje erotyczne mają to do siebie, że są oceniane zazwyczaj tylko przez dwie osoby, osobę noszącą i osobę, dla której się go nosi. Zatem znacznie prościej skompletować seksowny kostium niż kolejny zestaw do pracy.

Seksowny strój

W dodatku nosząc seksowny strój erotyczny, natychmiast zobaczysz czy spodobał się odbiorcy. Jeśli ruszy do akcji to nie ma wątpliwości, że kostium erotyczny znalazł uznanie.

KOSTIUM EROTYCZNY SPOSOBEM NA NUDĘ I RUTYNĘ W ŁÓŻKU

Zanim wybierzesz seksowny kostium lub przebranie erotyczne, zastanów się, czego on może pragnąć? Czy może chce tylko zobaczyć, jak nosisz seksowny strój, czy też może jego fantazje są nieco głębsze? Może chodzi o odegranie roli z filmu porno, który widział? Może chodzi o jakąś niespełnioną fantazję z młodości?

Stroje erotyczne mogą rozbudzić też fantazje, których istnienia żadne z was nie podejrzewało.

Wyświetlanie 1–12 z 277 wyników