Seksowny prezent na walentynki

Pomysł na prezent na Walentynki nie musi być banalny, kiczowaty i ograny. Kto powiedział, że na tę okazję pasują wyłącznie słodkie misie, serduszka i kwiaty? A może by tak coś innego? Jak lepiej wyrazić poczucie miłości, bliskości i chęć sprawiania przyjemności ukochanej osobie? Gadżety erotyczne na Walentynki sprawdzą się idealnie w formie prezentu.

Patronem Święta Zakochanych jest Św. Walenty. Żył on w starożytnym Rzymie za panowania cesarza Klaudiusza II Gockiego Cesarz ten zakazał młodym mężczyznom wchodzenia w związki małżeńskie. Św. Walenty złamał zakaz i potajemnie udzielał ślubów. Został za to wtrącony do więzienia. Tam poznał i uzdrowił ze ślepoty córkę więziennego strażnika. Później udzielił jej ślubu. Za ten czyn cesarz skazał go na śmierć.

Pierwowzorem Walentynek był zwyczaj obchodzony w starożytnym Rzymie, Dzień Płodności i Macierzyństwa. Z tej okazji każda młoda niezamężna kobieta wrzucała do wielkiego dzbana kartkę ze swoim imieniem. Następnie kawalerowie losowali kartki. Tą, którą wylosował, stawała się jego partnerką na świąteczne zabawy, a nieraz i na całe życie.

Pod fasadą wszystkich życzeń i upominków kryje się potrzeba miłości. Człowiek chce kochać i być kochanym jest to teza, którą śmiało możemy postawić mieszkańcom wszystkich krajów świata i w każdych czasach. Stwierdzenie jest aktualne dzisiaj, jak i 1000 lat temu. Potrzeba miłości jest na tyle ważne w życiu każdego z nas, że specjalnie z tej okazji został ustanowiony Dzień Zakochanych. Dzień ten ma nam przypominać o tym co jest w życiu najważniejsze.

Seksowny prezent na walentynki dla kobiety

Znalezienie dobrego prezentu na walentynki dla niej nie powinno być zbyt trudne. Można zacząć od seksownej bielizny. Koronkowe komplety, pończochy lub gorset pomoże ukochanej poczuć się bardziej zmysłowo. Już sama świadomość, że chcesz ją zobaczyć w takim stroju, ma szansę wprawić ją w seksowny nastrój.

Seksowny prezent na Walentynki

Jeśli wybranka ma poczucie humoru, to może odpowiednim podejściem będzie humorystyczne nawiązanie do Walentynek. W dodatku w połączeniu z kiczowatą tendencją do wręczania słodyczy. Nie brak przecież śmiesznych lizaków w sprośnych kształtach. Na pewno rozśmieszą bardziej niż tradycyjne czekoladki. A kto wie? Może przy okazji wprowadzą w nastrój do przedłużenia zabawy i zmianie lizaka za coś innego?

I wreszcie dla par cieszących bardzo dużym zaufaniem i bliskością. Może pora sprezentować ukochanej dildo lub wibrator, który pozwoli jej lepiej odkrywać swoje ciało, potrzeby i pragnienia? Odpowiedni dobór prywatnego pomocnika może stanowić problem. Jak jednak skuteczniej wykazać się zrozumieniem dla jej potrzeb? Panowie, wiecie, co Ona lubi. Dobierzcie coś, co spotęguje jej doznania. Na pewno się Wam odwdzięczy.

Seksowny prezent na walentynki dla mężczyzny

Prezent na walentynki dla niego także nie powinien stanowić problemu. Mężczyzna jest ponoć prostą istotą. Jak bardzo? Nasza pierwsza propozycja jest identyczna z tą dla pań. Seksowna bielizna. Nie dla niego. Dla ciebie! Tak, Twój ukochany ucieszy się równie mocno, jak Ty z nowego, seksownego ciuszka. Może nawet bardziej.

Ok, ale jeśli to ma być coś naprawdę dla niego? Produkty z gatunku BDSM jak kajdanki, maseczki czy liny do wiązania, mogą pozwolić mu się poczuć jak Christian Grey. A już sama sugestia potencjalnej uległości wpłynie na jego poczucie męskości.

Gadżety erotyczne na Walentynki

I wreszcie są tradycyjne zabawki do użytku osobistego. Wszelkiego rodzaju masturbatory lub coraz bardziej wymyślne lalki oraz inne gadżety erotyczne na walentynki sprawdzą się świetnie. Być może ciekawym doświadczeniem mogłyby być pierścienie erekcyjne albo perfumy z feromonami.

Erotyczne walentynki

Jak urządzić prawdziwie erotyczne walentynki? O pomysłach na prezent na walentynki już wspomnieliśmy. Najważniejsze, to spędzić ten dzień razem. Wymiana podarunkami może stać się zaledwie wstępem do wspólnego spędzania czasu. Wieczór Walentynkowy zakończony wspólnie w sypialni na pewno pozostanie na długo w pamięci. W końcu niewiele sposobów wyrażania miłości może się równać z miłością fizyczną.

Erotyczne Walentynki

A co gdy z jakiegoś powodu nie możecie być razem w tym dniu? W takim wypadku mamy prezent na Walentynki dla niej i dla niego równocześnie. To zestawy interaktywne składające się zazwyczaj z wibratora oraz masturbatora. Dzięki połączeniu internetowemu potrafią one przenosić zwrotnie wrażenia od osoby z drugiej strony.

Prezenty erotyczne na walentynki w eroprezent.pl

Seksowny prezent na walentynki dla kobiety czy też dla mężczyzny to nic trudnego. Może pozwolić lepiej świętować ten dzień, może wprowadzić odrobinę odmiany do sypialni. Erotyczne walentynki mogą was zbliżyć, mogą pozwolić lepiej się zrozumieć. Wreszcie mogą pozwolić na najlepsze wyrażenie waszych uczyć bez posługiwania się banałami.

0

Sklep erotyczny eroprezent.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji najlepszych usług i zgodnie z polityką prywatności. Masz kontrolę i sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies, zrobisz to w Twojej przeglądarce.