Stymulatory powietrzne

Masażery powietrzne były małą rewolucją w świecie gadżetów erotycznych. Puryści przyzwyczajeni do tego, że aby zadowolić kobietę, trzeba coś włożyć, przecierali oczy ze zdziwienia, że stymulator powietrzny potrafi dokonać cudów na polu kobiecego orgazmu. Powietrzny stymulator łechtaczki jest zabawką o bardzo precyzyjnie określonym zadaniu. Pierwszy kontakt z gadżetem może być zaskoczeniem dla kobiety, szybkość, z jaką panie osiągają orgazm, bywa zaskakująca. Nic dziwnego, bo przecież stymulatory powietrzne łechtaczki z wibracjami mają za zadanie dobrze dogodzić i dostarczyć erotycznych wrażeń. Łechtaczka jest stymulowana w taki sposób, w jaki usta i język nie jest w stanie poradzić.

Oczywiście korzystanie z języka i ust niesie wiele przyjemności i powinno się smakować kobietę, jak często tylko się da. Jednak wracając do tematu przewodniego, jakie jest to wyjątkowe działanie stymulatora? Wyobraźcie sobie, że ustami jednocześnie jesteście w stanie ssać i robić falę o różnej intensywności. To jak wzbudzana jest fala, dowiecie się poniżej. Jednak samo wrażenie jest piorunujące i nawet kobiety, które przez długie lata miały problem z osiągnięciem orgazmu, są zaskoczone tym, jak intensywnie mogą dochodzić. Wszystko to dzięki poręcznemu specjaliście do masowania łechtaczki. Bardzo często budowa masażera powietrznego pozwala na korzystania z niego w kontakcie z wodą. Więc możesz, bawić się biorąc prysznic lub zażywając kąpieli. Wybierając swój stymulatory powietrzne łechtaczki z wibracjami, zwróć uwagę na to, czy możesz korzystać z niego w wodzie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

MASAŻERY POWIETRZNE

Stymulatory powietrzne

Masażer powietrzny przydaje się do poszerzania wrażeń erotycznych. Jednak rodzi się pytanie, jak w zasadzie działa masażer powietrzny i dlaczego jest taki skuteczny w doprowadzaniu kobiet do orgazmu? Pierwsze co zwróci waszą uwagę to to, że masażer powietrzny najczęściej jest stosunkowo mały. Porównując go z innymi gadżetami erotycznymi, wydaję się wręcz mikrusem. Niech jednak nie zwiedzie was jego kompaktowa budowa, jest mały, ale wariat. Ssanie, jakie wytwarza powietrzny stymulator łechtaczki, nie jest bardzo wysokie, krzywdy nie zrobi. Jednak połączenie siły ssącej i pulsujących fal, doprowadza kobietę do szczytowania w zawrotnym tempie. Jeżeli mowa o tempie to trzeba wiedzieć, że powietrzne stymulatory mają możliwość ustawiania trybów pracy. Możesz kierować zarówno tym, jak silne ma być ssanie, jak i ustawiać intensywność drgania. Kobiety są różne i mają różne potrzeby, dlatego dobrze, że mogą wybrać sobie taki tryb pracy, jaki będzie dla nich najlepszy.

POWIETRZNY STYMULATOR ŁECHTACZKI

Masażery powietrzne

Projektanci, prześcigają się w ciekawej stylistyce tych niejednokrotnie pięknych zabawek erotycznych. Jednak zaraz za pięknym wyglądem są światowej klasy inżynierowie, wyposażających w dobrze pracujące serce. Niezależnie od tego, czy jest to silniczek, czy mechanizm soniczny, możecie mieć pewność, że serce stymulatora łechtaczki, bije dla was.

Stymulatory powietrzne, jakie są wśród gadżetów erotycznych, najczęściej nadają się do zabawy w wodzie. Specjalna błona znajdująca się wewnątrz „dzióbka” nie dopuszcza do zalania elektroniki ukrytej wewnątrz urządzenia. Sprytne rozwiązanie, by móc dogodzić kobiecie.

Klientki najczęściej wybierają znane marki stymulatorów powietrznych łechtaczki.

  • LELO
  • SATISFYER

Marki te słyną z doskonałej jakości produktów. Można mieć pewność, że wybierając je, będzie się miało w rękach, najlepszej jakości masażery powietrzne. Dodatkowo dobre marki dbają o to, by ich produkty były wykonane w piękny sposób. Oraz by pakowanie produktu nie pozostawiało pola do uwag. Dzięki takiemu podejściu ich produkty erotyczne często wybierane są na prezent. Jeżeli szukasz ciekawego prezentu na walentynki lub chcesz coś specjalnego na kolejną rocznicę, to masażer powietrzny LELO lub stymulator SATISFYRE powinien być Twoim wyborem. Decydując się na taki prezent walentynkowy, nie musisz nawet go specjalnie pakować. Jego opakowanie jest już pięknie wykończone, wystarczy dodać do tego kwiaty, czekoladki i koniecznie świece. Wieczór zmieni się w miłą zabawę erotyczną, w której główną rolę odegra masażer powietrzny. Jednak nie martw się, Ty też skorzystasz i będziesz czerpał z tego, co daje ten stymulator. Zadowolona kobieta z pewnością odwdzięczy Ci się za Twoją pomysłowość i odwagę.

STYMULATORY POWIETRZNE ŁECHTACZKI Z WIBRACJAMI

Stymulator powietrzny

Jeżeli wiemy, że stymulator doskonale nadaje się na prezent na walentynki lub na inne okazje, to dobrze też wiedzieć, jakie daje możliwości. Co do zasady, obsługa jest bardzo prosta, trzeba przyłożyć „dzióbek” do łechtaczki i włączyć zabawkę erotyczną. Na efekt nie trzeba długo czekać, już po chwili widać, że prezent trafił w gusta obdarowanej. Jednak przecież Ty nie jesteś zwykłym facetem, masz odwagę kupić prezent erotyczny to i dobrze, żebyś go potrafił obsługiwać. Jeżeli to Ty będziesz kontrolował pracę sex zabawki, to zacznij od ustawienia siły ssania. Obserwuj partnerkę i zmieniaj siłę ssania. Nie zawsze najsilniejsze ssanie jest najlepsze, liczymy na Twoje wyczucie i zdolność obserwacji partnerki. Kiedy już wiesz jaka siła ssania to ustaw częstotliwość falowania. Podobnie jak w przypadku siły, trzeba znaleźć tą odpowiednią. Co ciekawe, możesz wybrać taki stymulator, który będzie dawał możliwość robić to wszystko zdalnie. Stymulatory powietrzne sterowane aplikacją pozwalają bawić się wspólnie, nawet jeżeli jesteście daleko od siebie. Pozwala to na zachowanie bliskości erotycznej, podczas delegacji lub szkoleń.

Kiedy stymulator powietrzny pracuje, możesz zająć się pracą u podstaw, ćwiczenie języka w dolnej części jest możliwe właśnie dzięki temu, że masażer jest naprawdę bardzo kompaktowy. Taka zabawa erotyczna jest bardzo stymulująca zarówno dla kobiety, jak i dla partnera. Ciężko się oprzeć i dość szybko przechodzicie do seksu. Czy masażer powietrzny powinien iść wtedy w odstawkę? Jeżeli wybierzecie odpowiednią pozycję, to seks będzie mógł współgrać z pracą stymulatora powietrznego. Wystarczy, byście pobudzili wyobraźnię i rozkoszowali się sobą i stymulacją.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3