Imprezowa Gra ŻULOBIZNES PropaGanda – sprawdź czy kryje się w Tobie prawdziwy żul biznesu

43,06  z VAT

36 w magazynie.
Wysyłka 24 h

SKU: 111E058 Kategoria:
eroprezent.pl zaufane opinie z ceneo

Opis

Czego możesz się spodziewać po grze Żulobiznes?

Sęp kasę, pij wódeczkę i otwieraj meliny jak prawdziwy żul biznesmen, ale uważaj, bo możesz trafić za to do wytrzeźwiałki. Wygrywa ten, kto ma jednocześnie najlepszą głowę do interesów i do picia. Gra żulobiznes to towarzyska gra imprezowo-alkoholowa, przeznaczona dla 2-6 dorosłych graczy. Nazwy miejscowości w grze są inspirowane prawdziwymi nazwami miejscowości w Polsce.

Gra Żulobiznes doskonale nadaje się na zakrapiane imprezy, gdzie uczestnicy nie obawiają się zadań pełnych poczucia humoru. Rozruszanie towarzystwa jest zagwarantowane dzięki niekonwencjonalnemu podejściu do rozgrywki i osadzeniu jej w realiach Żulowskiego półświatka.

Zostawcie opinię, jak wy bawiliście się z grą Żulobiznes.

Co zawiera zestaw w Żulobiznes?

gra żulobiznes imprezowo towarzyska gra dla dorosłych

  • planszę do rozgrywki – znajdziesz na niej prawdziwe nazwy miejscowości, pasujące do rozgrywki!
  • banknoty – czy ktoś wie dlaczego waluta to dolary?
  • karty własności – każdy Chlor ma swoją kartę, czasem ma nawet kilka kart
  • karty poleceń – rób co mówię, ale zrobisz co chcesz
  • kieliszki – z zabawnymi obrazkami
  • pionki – da się z nich pić, ale tylko naparstek 😉
  • kostkę – w eurobiznes były dwie, ale tu ktoś zajeb…

Wymiary opakowania
28 cm x 21 cm x 5 cm

Gra Przeznaczona dla 2-6 graczy? … tylko, że są 4 kieliszki!? Sugerujemy maksymalnie 4 osoby 🙂

Jak grać w grę żulobiznes? Instrukcja!

Na początku gry żulobiznes każdy z graczy otrzymuje 300$ od banku, dzięki temu w czasie gry można otwierać meliny w swojskich miejscowościach. Jednak tylko wtedy, kiedy gracz stanie na polu oznaczonym nazwą miejscowości, może za odpowiednią kwotę otworzyć melinę. Masz farta i trafiłeś na czyjąś melinę? Jesteś w gościach i pijesz kielona. Jeżeli trafisz na własną melinę, dostajesz od banku pieniądze. Ile? Tyle ile widać na akcie własności. Jeżeli gracz nie ma pieniędzy zaczyna się licytacja z pozostałymi graczami.

Trafiłeś do skupu?  Nic nie stoi na przeszkodzie abyś go kupił, jeżeli nie ma jeszcze właściciela – wówczas otrzymuje akt własności. Jesteś w czyimś skupie? Płacisz właścicielowi 50$. W skupie się nie pije, tylko ciężko pracuje! Gracz posiadający wszystkie skupy może nabyć zakład utylizacji! Wtedy zatrzymanie się innego gracza na którymkolwiek skupie sprawia, że pobyt tam kosztuje aż 200$. Jesteś we własnym skupie? Dostajesz od banku 50$, nawet gdy posiadasz zakład utylizacji.

Jeżeli nie masz hajsów, zawsze możesz wysępić! Sępienie polega na rzucie kostką, ile oczek wypadnie tyle pijesz i tyle dostajesz od banku, 1 to 100$, 2 to 200$, odpowiednio 6 to 600$. Sępić możesz tylko zaraz po przejściu przez START. Po zatrzymaniu się na polu „podnieś kartę” możesz wyciągnąć kartę Sęp, dzięki której możesz obsępić pozostałych graczy z kasy.

Nie chcesz pić bo masz już dość?  Płacisz komuś 200$ aby wypił za Ciebie, jeżeli nikt nie chce za Ciebie wypić płacisz 200$ do banku. To już bliski koniec zabawy 😉

Gdy trafisz do wytrzeźwiałki, pozostali piją twoje zdrowie i śpiewają Ci „sto lat”, obowiązkowo! Bez możliwości wykupienia! Pobyt w tym wytrzeźwiałce kosztuje Gracza 200$ (bank Cię obsępił).

Trafiasz do Szpitala – przy najbliższej dowolnej okazji opuszczasz kolejkę, ponieważ „lekarz Ci zabronił”!

Jeżeli jesteś w więzieniu, nie pobierasz opłat za postój i nie uczestniczysz w piciu przez 2 kolejki, bardzo przykra sprawa.

Wygrywa ten, kto jest w stanie cieszyć się z wygranej (nadal stoi na nogach) i ma najwięcej kapitału, wliczając w to gotówkę jak i meliny po cenie zakupu.

Poczuj się jak Żul Biznesmen! Jak Chlor Interesu! Jak Menel Kapitalizmu!

Informacje dodatkowe

Marka

PROPAGANDA

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.