Opublikowano Dodaj komentarz

Wibratory króliczki a stymulatory łechtaczki: jak rozpoznać, który z nich da ci lepszy orgazm

Niech rozpocznie się bitwa!

Szukasz nowej zabawki erotycznej, aby dodać do swojego arsenału, ale nie jesteś pewna, czy lepsze są wibratory króliczki czy stymulatory łechtaczki?

Dla wielu kobiet, najlepsze wibratory, aby pomóc im orgazm często sprowadza się do wyboru między dwoma stylami. I to jest albo jeden z najlepszych wibratorów królika vs stymulatory łechtaczki. Ale decydując się między wibrator królika lub stymulator łechtaczki może być trudne i może zależeć w dużej mierze od indywidualnych upodobań i niechęci. Plus, jak lubisz go używać.

Tutaj, będziemy badać główne różnice między wibratorów królika vs stymulatory łechtaczki. Oznacza to, że możesz być pewien, aby wybrać najlepszą opcję dla Ciebie. I, miejmy nadzieję, że będzie to skutkowało wieloma niesamowitymi orgazmami w przyszłości!

CO TO JEST WIBRATOR KRÓLICZEK?

Nigdy nie próbowałaś wibrator królika przed i nie wiem, co to jest? „Wibrator królik jest wibrująca zabawka seksualna. Zwykle jest wykonany w kształcie fallusa ze stymulatorem łechtaczki przymocowanym do wału” – mówi Annabelle Knight, ekspert ds. Seksu i relacji z marką seksualnego wellness Lovehoney. „Nazwa urządzenia pochodzi od tego, że stymulator łechtaczki wygląda jak para uszu królika. Trzon królika jest długi i gładki, idealny do rozkoszowania się punktem G. Podczas gdy łaskotacz łechtaczki jest elastyczny i często teksturowany.”

Najlepszą rzeczą w wibratorze królika jest to, że są one tak wszechstronne. „Wibratory królicze są zaprojektowane tak, aby dawać bardziej intensywne doznania niż bardziej tradycyjne wibratory. Mogą one zapewnić jednoczesną stymulację pochwy i łechtaczki” – mówi Annabelle. „Wibrator królik może być używany dla przyjemności solo lub jako część seksu partnerskiego. „Nasza dogłębna recenzja Happy Rabbit G-Spot Vibrator wyjaśnia dokładnie, jak królik może włączyć cię. I, zaufaj nam, to zrobił!

Wibratory króliczki

CO TO JEST STYMULATOR ŁECHTACZKI?

Może chcesz spróbować użyć stymulator łechtaczki zamiast. „Są to wibratory zaprojektowane do zewnętrznej stymulacji łechtaczki kobiety dla jej przyjemności seksualnej i orgazmu”, mówi Annabelle. „Są to seks zabawki stworzone do masowania łechtaczki i nie są penetrującymi seks zabawkami. Jednak kształt niektórych wibratorów pozwala na penetrację i stymulację wewnętrznych stref erogennych dla dodatkowej przyjemności seksualnej.”

Stymulatory łechtaczki mogą być bardzo mocne i stanowić intensywne doświadczenie. „Główną funkcją wibratora łechtaczki jest wibrowanie z różną prędkością i intensywnością” – mówi Annabelle. „Stymulatory łechtaczki występują w wielu kształtach i rozmiarach. Wiele z nich to super-dyskretne kształty, które odpowiadają niektórym kobietom, które wolą alternatywy dla zabawek w kształcie fallusa.”

Chcesz wiedzieć więcej? Poddaliśmy testowi jeden z najlepszych stymulatorów łechtaczki, Satisfyer Pro 2 Air Pulse Stimulator. Alarm spoilerowy: w całej szczerości było to niesamowite!

WIBRATORY KRÓLICZKI VS STYMULATORY ŁECHTACZKI: JAK MOŻE SIĘ RÓŻNIĆ TWÓJ ORGAZM

To, jaką zabawkę wybierzesz, może mieć wpływ na rodzaj Twojego orgazmu. „Wiele kobiet uważa, że łatwiej osiągają kulminację ze stymulatorem łechtaczki” – mówi Annabelle. „Dzieje się tak, ponieważ zewnętrzna łechtaczka jest częścią ciała, która zawiera największą gęstość zakończeń nerwowych. Tak więc, gdy jest stymulowana, może prowadzić do przyjemności. Niektóre kobiety uważają, że ich orgazmy są bardziej intensywne, gdy stymulacja skupia się wyłącznie na łechtaczce.”

Ale wibratory królicze są nadal dobrym wyborem. „Wibratory królicze mogą zaoferować to, co najlepsze z obu światów – stymulację łechtaczki i penetrację”, mówi Annabelle. „A to, co naprawdę sprawia, że królik jest tak popularny, to jego zdolność do dawania ci poszukiwanego 'mieszanego orgazmu’. Mieszane orgazmy są tylko dla sromu. Te epickie orgazmy występują, gdy zarówno punkt G, jak i łechtaczka są stymulowane w tym samym czasie. Doznania są bardzo intensywne.”

WIBRATORY KRÓLICZKI VS STYMULATORY ŁECHTACZKI: KTÓRY JEST LEPSZY DLA WRAŻLIWOŚCI?

Często odczuwasz ból podczas masturbacji lub seksu? Wtedy możesz preferować stymulator łechtaczki. „Stymulatory łechtaczki są najlepiej dostosowane do kobiet, które wolą skupić się bardziej na stymulacji łechtaczki. Jest tak być może dlatego, że mogą doświadczać dyskomfortu poprzez wielokrotną penetrację” – mówi Annabelle.

„Stymulatory łechtaczki są w różnych formach i obejmują zawsze popularne wibratory różdżki. Wibratory różdżki są teraz rywalizując klasyczne i wibratorów królika w zakresie popularności, ponieważ wiele kobiet znaleźć intensywne wibracje. Jest to skupione wokół łechtaczki i może prowadzić do bardziej intensywnych orgazmów.”

Stymulatory łechtaczki

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY ZAKUPIE KRÓLICZKA LUB STYMULATORA ŁECHTACZKI

Jeśli potrzebujesz więcej pomocy w podejmowaniu decyzji, który wibrator królika kupić, to dobra zasada kciuka jest, aby rozpocząć małe. W ten sposób można zawsze budować do czegoś bardziej intensywne później. Widziałeś zabawkę seksualną i nie jesteś pewien, czy jest warta inwestycji? „Wszechstronność jest kluczem”, mówi Annabelle. „Wybierz zabawkę wykonaną z wysokiej jakości, nieporowatych materiałów, która ma szereg prędkości i ustawień. Będzie to oznaczać, że możesz znaleźć odpowiedni rodzaj stymulacji, który będzie pasował do Twojego ciała.” Chcesz używać swojej zabawki seksualnej pod prysznicem? Następnie upewnij się, że szukasz wodoodpornego wyboru.

Detalista, który wybierzesz do zakupu od może również zrobić dużą różnicę. „Zawsze kupuj od renomowanego sprzedawcy, który ma dobrą politykę zwrotów. Dodatkowo, szukaj w sklepie ekspertów, z którymi możesz porozmawiać, abyś wiedziała, że kupujesz zabawkę, która idealnie pasuje do Twojego ciała” – mówi Annabelle. Zakupy online? „Lovehoney ma zespół ekspertów pracujących 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu pod telefonem i online. Oznacza to, że możesz porozmawiać z ekspertem, który może znaleźć dokładnie odpowiednią zabawkę w oparciu o twoje preferencje seksualne.”

WIBRATORY KRÓLICZKI VS STYMULATORY ŁECHTACZKI: KTÓRY JEST NAJLEPSZY DO OSIĄGNIĘCIA ORGAZMU?

Więc, który z nich powinieneś wybrać? „To naprawdę zależy od osoby”, mówi Annabelle. „Wiele kobiet uwielbia oba rodzaje seks-zabawek. Mogą chcieć wibratora królika, gdy czują się energicznie i pragną penetracji. Ale mogą zdecydować się na stymulator łechtaczki na inne czasy, kiedy szukają mniej energicznej przyjemności.”

Nie jesteś pewna, na który z nich będziesz miała ochotę? Kup je oba! „To naprawdę jest przypadek prób i błędów i wypracowania tego, co najbardziej ci odpowiada”, mówi Annabelle. „Oba rodzaje zabawek są go-to choice dla wielu kobiet”.

Dodaj komentarz