Popularne na WPISY

Zabawki-erotyczne-9-najlepszych-pozycji

Zabawki erotyczne – 9 najlepszych pozycji

Uwielbiasz używać zabawki erotyczne ale stwierdzasz, że rzeczy zaczynają się robić trochę nudne w sypialni? Niezależnie od tego, czy bawisz się solo, czy cieszysz się byciem z partnerem, wszyscy wiemy, że używanie jednego z najlepszych wibratorów może naprawdę zwiększyć poziom przyjemności. Ale czy myślałeś o

ZOBACZ WPIS >
bondage eroprezent

BONDAGE i BDSM – ŻEBY WYBRAĆ, TRZEBA WIEDZIEĆ

Temat w obecnych trendach filmowych, książkowych i w ogóle w samym centrum zainteresowań zarówno tych co lubią BDSM i bondage jak i tych co się oburzają i potępiają w czambuł. Ale żeby mieć własne zdanie na temat jakikolwiek, trzeba przecież mieć choćby minimalną wiedzę. Zaczniemy

ZOBACZ WPIS >
BDSM sklep erotyczny porady i tajniki

4 dobre praktyki w BDSM

Co to jest BDSM i czemu nie należy go mylić z aktami przemocy? Każdy sklep erotyczny online posiada kategorię BDSM, pełną różnych najdziwaczniejszych nieraz gadżetów erotycznych. Większość ludzi wyraża albo naturalną ciekawość albo wręcz strach przeglądając gadżety BDSM. Często jednak klienci sklepów erotycznych nie wiedzą

ZOBACZ WPIS >
Najlepsze kanapowe pozycje seksualne

4 najlepsze kanapowe pozycje seksualne

Tylko pamiętaj, żeby zasunąć zasłony!

Zapomnij o filiżance herbaty i nadrabianiu zaległości w oglądaniu Corrie. Możesz mieć o wiele więcej zabawy na swojej sofie, nawet jeśli masz ponad 40 lat. Wypróbuj te pozycje seksualne.

Chcesz dodać pikanterii swojemu związkowi? Okazuje się, że jednym z najłatwiejszych sposobów na dodanie trochę emocji do swojego życia seksualnego nie wiąże się nawet z pójściem do sypialni. To dlatego, że kanapa może zapewnić właśnie odpowiednie otoczenie dla par pragnących trochę zabawy dla dorosłych. Ale nie mówimy tu po prostu o ponownym przeżyciu tych nastoletnich wpadek z minionych lat. Poprosiliśmy ekspertkę od seksu Julię Margo, współzałożycielkę marki zabawek erotycznych Hot Octopus, aby podzieliła się swoim dorosłym przewodnikiem po seksie na kanapie. Singielka? Po prostu weź jeden z najlepszych wibratorów zamiast tego i trochę dodatkowej wyobraźni.

Dobre wieści? Nie musisz nawet wyłączać telewizora, jeśli nie chcesz. I nie ma nawet znaczenia jak duża jest Twoja sofa. Więc na co czekasz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o seksie na sofie:

NAJLEPSZE POZYCJE SEKSUALNE NA SOFIE

1 PEŁZACZ KANAPOWY

Pochyl się nad tylną częścią sofy z rękami naciskającymi na poduszki. „Jeśli lubisz swój seks nieco bardziej energiczny, to wspiera twoje ciało i daje ci coś, o co możesz się usztywnić, więc on może naprawdę iść na to”, mówi Julia. „Być może będziesz musiał dostosować swoją wysokość za pomocą poduszek, w zależności od wysokości tylnej części sofy”.

Seks na kanapie

2 THE GAP & SIT

„Z siedzącym partnerem usiądź na jego kolanach, stojąc przed nim. I staraj się mieć nogi skrzyżowane za jego plecami”, mówi Julia. „Jest to wygodne dla obu i możesz iść bez rąk. Plus, on dostaje świetny widok i jest to pochlebne dla ciebie.Pozycja on-top jest świetna dla niektórych kobiet, które potrzebują stymulacji łechtaczki podczas seksu penetracyjnego, aby móc osiągnąć orgazm.” Wygrana, wygrana.

3 KRZYKACZ EKRANU

„Ten obejmuje twojego partnera siedzącego, z tobą siedzącym na górze, odwróconym od nich”, mówi Julia. „Jeśli oglądacie razem seksowny film, jest to bardzo fajny sposób na zrobienie tego! Oboje możecie zobaczyć ekran, podczas gdy dostajesz się do kontroli prędkości i kąta.”

4THE SOFA SPOON

„Ten jest trochę jak spooning”, mówi Julia. „Oboje leżą na swoich bokach spooning, ale z jedną z twoich nóg spoczywających na górnej części sofy. To ułatwia mu wejście.Jest to urocza leniwa pozycja, która pozwala ci naprawdę zbliżyć się do siebie i oferuje wsparcie dla górnej nogi.”

MOŻESZ ZACHOWAĆ WŁĄCZONY TELEWIZOR, JEŚLI CHCESZ

Wspaniałą rzeczą w seksie na kanapie jest to, że może być leniwy – idealny, jeśli miałeś długi dzień. „Czasami leniwy seks podczas oglądania zupełnie niepowiązanego programu telewizyjnego może być intymnym i niskoenergetycznym sposobem na zakończenie długiego dnia”, mówi Julia. „A jeśli stracisz trop w połowie drogi i będziesz musiał obejrzeć go ponownie później, to właśnie po to jest Netflix”.

Pozycje seksualne na kanapie

Alternatywnie, możesz rozważyć wspólne oglądanie etycznego porno. „To może być bardzo seksowne, o ile wybierzesz scenę, która przemawia do was obojga”, mówi Julia. „I, jako dom w połowie drogi między tymi dwiema możliwościami, możesz obejrzeć klasyczny seksowny film mainstreamowy, taki jak Dziewięć i pół tygodnia, Last Tango In Paris lub Eyes Wide Shut”.

INNE RZECZY DO ROZWAŻENIA

Nie ma żadnych zasad jako takich z uprawianiem seksu na sofie, ponieważ każda para powinna uczynić to doświadczenie osobistym dla nich. Są jednak pewne rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, aby pomóc wam zacząć…

POMYŚL O TKANINIE

Podczas gdy nie ma tak wiele można zrobić o tkaninie sofy, pokrycie go może zrobić wielką różnicę. „Niektórzy ludzie lubią uczucie skrzypiącej skóry przeciwko ich ciała,” mówi Julia. „Ale jeśli byłoby to odstraszające, wtedy możesz chcieć przykryć skórzaną sofę kocem”.

ROZMIAR NIE MA ZNACZENIA

Niezależnie od tego, czy masz tylko dwa fotele, czy całą narożną sofę, seks na sofie to nadal świetna zabawa. „Powiedziałabym, że im większa sofa, tym lepiej” – mówi Julia. „Chociaż jest coś, co można powiedzieć o wymuszonej bliskości mniejszej sofy!”.

WPROWADŹ PARTNERA W NASTRÓJ ZA POMOCĄ PRZEKOMARZANIA SIĘ

Partner rozproszony przez piłkę nożną? Jest kilka sztuczek, które mogą pomóc. „Możesz delikatnie dotykać jego stref erogennych”, mówi Julia. „Ale, pomijając to, następnie zaproponuj grę, w której zobaczysz, co możesz zrobić, co może „odwrócić” jego uwagę od filmu lub piłki nożnej. Może mu być trudno skupić się na ekranie, gdy wie, co zamierzasz!”

CHROŃ WSZYSTKO, CO DROGIE

„To zależy w dużej mierze od tkaniny, z której wykonana jest sofa i ile kosztowała / jak bardzo jesteś houseproud”, mówi Julia. „Jeśli ma cię to rozpraszać, zdecydowanie połóż prześcieradło lub ręcznik”.

0

Sklep erotyczny eroprezent.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji najlepszych usług i zgodnie z polityką prywatności. Masz kontrolę i sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies, zrobisz to w Twojej przeglądarce.