Korek analny dla kogo i jaki korek analny?

Prowadząc sklep erotyczny wiemy co nie co o gadżetach erotycznych, dziś na tapetę bierzemy korek analny. Dowiecie się jaki korek analny wybrać, do czego służy i jakich błędów unikać.

Korek analny dla kobiety

korek analny dla kobiet
korek analny dla kobiety

Korek analny jest gadżetem seksualnym używanym przez kobiety i przez mężczyzn. Zatyczka ma charakterystyczny stożkowaty kształt i umieszcza się ją w odbytnicy, by dostarczyć sobie przyjemności i podniecenia. Często jest to sposób na przygotowanie do stosunku analnego.

Korek analny dla mężczyzny

korek analny dla mężczyzn
Korek analny dla mężczyzn

Analne kontakty mogą się okazać trudne szczególnie dla osób, które nie są na tym polu doświadczone i przystępują do tego bez odpowiedniego przygotowania. Pojawia się bariera psychiczna, ale także może pojawić się problem z bólem, jaki może się pojawiać w trakcie takich kontaktów. Może pojawić się podrażnienie mięśnia i również krwawienie w trakcie takiego stosunku.

Korek analny na rozluźnienie pupy

Używanie korków analnych pozwala uniknąć takich nieprzyjemności, ale również należy pamiętać, że ich stosowanie niekiedy także może powodować pojawienie się problemów zdrowotnych. Jednak zastosowanie podstawowych zasad higieny i zasad zdrowego rozsądku zabezpieczy was przed tym. Korek analny stosowany zgodnie z jego przeznaczeniem będzie nie tylko przyjemnością dla Ciebie ale też otworzy dodatkową dziurkę dla Twojego Partnera.

Korek analny pozwala „wyćwiczyć” odbyt i przygotować na penetrację większym sprzętem lub penisem partnera. Zainteresował Cię wstęp o korku analnym? Dalej będzie jeszcze ciekawiej.

Dobry korek analny

dobry korek analny
Dobry korek analny

Jak wygląda korek analny?

Korek analny będzie przypominał swoim wyglądem inne erotyczne gadżety, szczególne sztuczne członki czy też wibratory, jednak najczęściej będzie krótszy i jednocześnie ma bardzo charakterystyczny stożkowaty kształt, który zwęża się na jednym z końców i dzięki temu można taką zatyczkę wsunąć do odbytnicy.

Kształt korka analnego ma znaczenie

Rozmiar, a także zaokrąglone czubki sprawiają, że ryzyko uszkodzeń wrażliwych części ciała będzie minimalizowane. Nie będzie obaw o odbyt, odbytnicę czy esicę, najbardziej krętego odcinka jelita grubego, który rozpoczyna się na wysokości grzebienia biodrowego a kończy się w krążku międzykręgowym.

Z czego wykonany jest korek analny

Korki analne wykonuje się z materiałów, które będą gładkie a więc takich jak silikon, plastik, metal, drewno, kamień, szkło. Chodzi o to, by unikać niebezpieczeństwa urazu i podrażnienia odbytnicy. Koniec, który nie będzie odpowiadał za penetrację jest spłaszczony i dzięki temu zwieracz będzie otrzymywał go na odpowiednim miejscu, nie będzie dopuszczał do wysunięcia się zatyczki.

Jaki korek analny na co dzień?

korek analny na każdy dzień tygodnia
korek analny na każdy dzień tygodnia

Korki analne są przez wielu miłośników stosowane nie tylko w czasie zabawy seksualnej, ale również są noszone na co dzień i wyjmowane jedynie w trakcie pobytu w toalecie, współżycia czy na czas masturbacji. Zdaniem niektórych jest to sposób na dużą dawkę pobudzenia oraz przyjemności.

Korki analne stosowane na co dzień najlepiej jeśli będą wykonywane ze szkła, stali aluminium albo innego materiału, co do którego nie musimy się obawiać, że będzie powodował podrażnienia czy reakcje alergiczne, co może się pojawiać w momencie stosowania zatyczek gumowych albo silikonowych.

Korek analny robiony domowym sposobem

korek analny robiony domowym sposobem
korek analny robiony domowym sposobem

Zdecydowanie unikamy tez stosowania korków analnych, które robione są w domowych warunków z surowców, które akurat uda się pod ręką znaleźć.

Niektórzy odlewają je samodzielnie z silikonu, ale taki materiał niewiadomego pochodzenia jeśli będzie stosowany w tak delikatnych miejscach ciała może spowodować problemy zdrowotne, doprowadzić do stanów zapalnych czy zakażenia.

Zamiast robić korek analny w domu kup go w sklepie erotycznym, będziesz miał pewność, że taki korek analny jest dla Ciebie bezpieczny.

Nadmierne stosowanie korka analnego

Jeśli korka będzie się długotrwale używać to również może powodować dolegliwości, rozwiać się może taki problem jak tak zwana szczelina odbytu, która będzie się objawiać bólem i krwawieniem w trakcie oddawania stolca, świądem, pieczeniem, wrażeniem dyskomfortu w okolicach krocza i odbytu, uczuciem ciągłego parcia na stolec.

Korek analny a w zasadzie jego nadmierne stosowanie może doprowadzić do tego, że zwieracz odbytu zmieni swoje funkcjonowanie. To mięśnie, które odpowiadają za blokowanie wydostawania się kału i mogą one doprowadzić do tego, że stolec nie będzie utrzymywany.

Korki analne powodować mogą także naprężenie się naczyń żylnych w okolicach odbytu co będzie powodować obrzęk oraz ucisk na nerwy, a to dalej powoduje pojawienie się hemoroidów, które określa się żylakami odbytu. Powodować będą silny ból przy oddawaniu stolca i swędzenie, ciągłe uczucie wilgoci w okolicach odbytu. Osoba chora ma wrażenie, że cały czas nie jest w pełni wypróżniona.

Rodzaje korków analnych w sklepie erotycznym

Korek analny z diamentem

korek analny z diamentem
plug analny z diamentem

Korki analne, które maja kolorowe kryształki imitujące diament mogą być tak naprawdę ciekawą formą biżuterii erotycznej. O walorach takich zatyczek powinien decydować nie tylko ich wygląd, ale głównie to jak wpływają na zdrowie.

Najbardziej przyjazny skórze oraz niepowodujący podrażnień będzie taki korek, który wykonany jest ze stali nierdzewnej, ewentualnie także ze szkła. Musi mieć odpowiednią wielkość a także ergonomiczny kształt, który będzie pozwalał na jego dopasowanie się do odbytnicy i jednocześnie nie będzie powodował dyskomfortu.

Korek analny z ogonem

Oferowane obecnie korki analne są proponowane w wielu kształtach, kolorach oraz rozmiarach. Jeśli ktoś rozpoczyna przygodę z takimi gadżetami erotycznymi to najlepsze będą raczej małe zatyczki, które nie będą powodować urazów w tych okolicach.

Jest jednak także grono zwolenników, którzy np. cenią sobie sado-masochistyczne doświadczenia i oni wybierają korki z ogonem, a dokładniej zatyczki, które maja puszysta kitę, która będzie imitować ogon świni, królika, lisa, konia.

Takie akcesoria erotyczne to sposób na to, by życie seksualne sobie urozmaicić, jednocześnie jednak tak jak w przypadku samych korków analnych trzeba pamiętać, że musimy przestrzegać zasad higieny i po każdym użyciu przyrząd należy myć w ciepłej wodzie z mydłem.

Pompowany korek analny

pompowany plug analny
pompowany plug analny

Czasami jest tak, że korki analne wykonywane z lateksu mają specjalną ręczną pompkę a także zawór spustowy co sprawia, że bez trudności będzie można dopasować rozmiar takiej zatyczki do siebie. Pompowany korek analny doskonale nadaje się do rozszerzenia odbytu i stopniowego przygotowywania go na inne zabawki erotyczne.

Czasami mogą mieć też przyssawkę, która pozwala na umocowanie na gładkiej powierzchni. Wybierając korek analny, który będzie miał wibrację użytkownik może oczekiwać, dodatkowych większych doznań seksualnych.


BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS KORZYSTANIA Z KORKA ANALNEGO!

W okół seksu analnego narosło wiele mitów i nieporozumień korzystając z korka analnego warto poznać też mity odnośnie tego rodzaju seksu. Więcej w temacie znajdziecie na stronie korek analny i mity na temat seksu analnego.

O czym trzeba pamiętać korzystając z korka analnego

o czym trzeba pamiętać korzystając z pluga analnego
o czym trzeba pamiętać korzystając z pluga analnego

Należy pamiętać, że jakiekolwiek przekroczenie zasad bezpieczeństwa w trakcie korzystania z tych gadżetów może doprowadzić do poważnych problemów.

Pojawić się mogą podrażnienia, uszkodzenia odbytu, każde nie powołane zaburzenie w opróżnieniu czy bóle odbytu od razu powinno się także konsultować z lekarzem.

Dlatego właśnie tak bardzo istotne będzie przestrzeganie pewnych zasad w trakcie wykorzystywania korków analnych. Warto pamiętać o pewnych sprawach.

Z korkiem analnym nic na siłę

Na pewno nie robimy nic na siłę, czasami będzie trzeba nieco więcej czasu. Jeśli partner nie chce kontynuować zabawy to warto odpuścić i po prostu próbować kiedy indziej, każdy może mieć gorszy dzień.

Warto pamiętać, że obydwoje partnerów powinno chcieć takiej zabawy. Nie można podchodzić do tego, że jedna osoba tego chce to druga też to zrobi. Zabawy z korkiem powinny sprawiać przyjemność i jednej i drugiej stronie. Do używania korka analnego powinno się także dopasować odpowiednie lubrykanty.

Korzystając z korka analnego pamiętaj o higienie

Bardzo istotna zawsze jest higiena, jak każdy gadżet erotyczny korek analny musi być dokładnie myty przed i po zabawie. Do tego celu powinniśmy wykorzystywać mydło antybakteryjne. Jeśli ktoś dopiero zaczyna to na pewno powinien na początek wybierać zatyczki z mniejszymi rozmiarami przeznaczone dla początkujących.

Zabawa korkiem analnym ze sklepu erotycznego

Korki analne mogą być dobrym gadżetem erotycznym, który poszerzy horyzonty w sferze zabaw erotycznych. Jednak najważniejsze to bycie rozsądnym przy ich stosowaniu, tak by faktycznie w trakcie zabawy obu stronom było przyjemnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *