Opublikowano Dodaj komentarz

Zabawki analne TOP 13

Zabawki analne top 13

Zagadnienie greckiej miłości budzi wiele kontrowersji. Niektórzy uważają ją za formę największej bliskości i przejaw bezgranicznego zaufania, innym kojarzy się z czymś niemoralnym i brudnym. Jeśli pragniesz postawić pierwsze kroki w obsłudze „tylnego wejścia”, zabawki analne okażą się strzałem w dziesiątkę. Dziś przedstawiamy listę TOP 13 polecanych zabawek analnych wzbogacających życie erotyczne.

Zabawki analne: dla kogo?

Czy zabawki analne są przeznaczone jedynie dla homoseksualnych mężczyzn? Nic bardziej mylnego! Po owe gadżety sięgają osoby każdej płci oraz orientacji seksualnej. Dodatkowa stymulacja odbytu to niemała pokusa dla osób spragnionych nowych wrażeń. Ci, którzy pragną otworzyć się na ten rodzaj przyjemności, lecz  jednocześnie mają pewne obawy, mogą zacząć od wprowadzenia delikatnych zabawek analnych. Należy pamiętać, że kontakty seksualne między dwojgiem ludzi powinny opierać się na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Sytuacja, w której jedna ze stron ulega naciskom partnera, może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego.

Czy zabawki analne są bezpieczne?

Trzeba przyznać, iż odbyt nie został naturalnie przystosowany do penetracji, w związku z czym trzeba o niego odpowiednio zadbać. Podstawa to właściwa lubrykacja. Dzięki obfitemu nawilżeniu zdołamy uniknąć nieprzyjemnego bólu oraz niebezpiecznych urazów. Kolejną istotną kwestią jest utrzymanie zabawek w czystości, co stanowi zabezpieczenie przed groźnymi infekcjami. I słowo przestrogi: należy bezwzględnie unikać nadużywania zatyczek analnych! Uzależnienie od tego typu gadżetów może prowadzić do zaburzeń motoryki odbytu bądź hemoroidów. Jak to zwykle bywa, kluczem do sukcesu jest zachowanie umiaru i rozsądku.

Poniżej przedstawiamy listę TOP 13 sprawdzonych zabawek analnych, dzięki którym Twoje życie erotyczne może wkroczyć w zupełnie nowy wymiar.

Zabawki analne TOP 13

1. Anal Bottle Plug Silicone Small

Nasz ranking otwiera absolutny must have początkujących adeptów seksu analnego. Ten niewielki korek pozwoli odpowiednio rozmasować i rozluźnić wejście od zaplecza, by przygotować je na dalsze pikantne przygody.

2. True Black Vibrating Anal Plug

Miękka, wibrująca zatyczka analna True Black posiada aż 7 poziomów przyjemnych wibracji oraz możliwość potrojenia pierwotnej objętości za pomocą wygodnej i praktycznej pompki!

3. Stymulator prostaty Rocks-Off Bad-Boy

Jeden przycisk dzieli mężczyzn od silnego i pobudzającego masażu prostaty i krocza za pomocą jednego z 7 programów wibrujących. Pobudzanie osławionego męskiego punktu G jest źródłem niezwykłej rozkoszy i niezapomnianych doznań.

4. Menzstuff Open Wide Tunnel Plug

Jeśli zwykłe zatyczki już Wam spowszedniały, wypróbujcie innowacyjny korek analny z pustym tunelem w środku. Zabawka daje spore możliwości, może być wykorzystana do aplikacji lubrykantu czy pieszczenia anusa przy pomocy innych gadżetów bądź palców.

5. Basic Essentials Beaded Probe Smoke

Przyszedł czas na 19-centymetrowy plug w formie połączonych czarnych koralików. Produkt charakteryzuje praktyczna stożkowa końcówka, która zapewnia łatwe wejście oraz stopniowanie przyjemności.

6. Pretty Love Special Anal Stimulation 12 Function

Ten wyjątkowy korek analny został wykonany z gładkiego i miłego w dotyku silikonu. Połączenie nowoczesnego kształtu, klasycznej czerni oraz wielofunkcyjnego mechanizmu wibrującego doprowadzi Cię do nieziemskiej rozkoszy!

7. Diogol Anni Butt Plug Round Silver Plated

Kolejna pozycja to olśniewający gadżet, który został pokryty warstwą srebra i ozdobiony kryształkami Swarovskiego. Zabawka zadba o nieprzeciętny wygląd Twojego tyłeczka. Zatyczka ozdobi “tylne wejście” i zapewni przyjemne wypełnienie anusa, które spotęguje erotyczne doznania.

8. Lelo Loki Prostate Massager Obsidian Black

Jeśli jesteś facetem i chciałbyś zaznać niezwykle silnej stymulacji prostaty, sięgnij po to luksusowe cacko. Silne wibracje, bezbłędny design, wodoodporna konstrukcja i jeszcze większe wypełnienie czynią ten męski masażer bezkonkurencyjnym produktem na rynku.

9. Dildo Anale Colorato Soft Game

Colorato Soft Game to dildo analne od Toyz4Lovers o zachwycającym designie. Żywe kolory, plastyczny materiał i nowoczesny kształt skutecznie zachęcą do erotycznych igraszek niejedną osobę.

10. Plug Fox Tail Brown XL

Ten wyjątkowy gadżet zadba o zalotny i podniecający wygląd kuperka. Lisia kita została przytwierdzona do wtyczki analnej wykonanej z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zapewniającej maksymalną wygodę i bezpieczeństwo.

11. BMW Srebrne kuleczki analne

Kolejnym wariantem na subtelne pieszczoty analne jest użycie tych pięciu eleganckich kuleczek, które z łatwością wślizgną się do tyłeczka, zapewniając tym samym ciekawe urozmaicenie gry wstępnej lub klasycznego seksu.

12. Rider Butt Plug Set

Nie wiesz na jaki rozmiar korka się zdecydować? Wybierz atrakcyjny zestaw trzech czarnych zatyczek o różnych grubościach (średnica: 3, 4 i 5 cm) i sprawdź, która wielkość zapewni najlepsze doznania.

13. Nexus Douche Bulb

Nasz ranking zamyka produkt, który zabawką być może nie jest, ale bez niego ani rusz… Gruszka do lewatywy to obowiązkowa pozycja miłośników seksu analnego. Czystość i higiena to niewątpliwie najwięksi sprzymierzeńcy udanej miłości greckiej.

Dodaj komentarz