Koraliki analne

Waginalne zabawki erotyczne bardzo szybko znajdują swoje odpowiedniki w świecie analnym. Korale analne podobnie jak inne gadżety erotyczne rozpoczęły swoją drogę od waginki do tyłeczka. Po odpowiednim dopasowaniu do warunków to, co dobrze sprawdzało się w jednej dziurce, zaczyna pasować do drugiej. Wszystko po to, by dostarczyć przyjemności podczas erotycznych zabaw z partnerem lub w samotnej pieszczocie ciała. Koraliki analne to świetny wybór, jeżeli zaczynacie przygodę z zabawkami analnymi. Niezależnie od tego, czy jesteś odważną kobietą, która chce otworzyć dotychczas niedostępną drugą dziurkę czy mężczyzną znającym swoje potrzeby. Koraliki analne i kulki analne są dobre na początek analnej przygody.

Sklep erotyczny posiada szeroki wybór gadżetów erotycznych przeznaczonych do analnej pieszczoty. Kulki analne mimo swojego pozornie niewielkiego rozmiaru, potrafią dostarczyć wiele przyjemności i rozkoszy. Możliwe, że czytałeś o takich zabawkach lub zainspirował Cię film „Fifty Shades of Grey” i właśnie dlatego zawitałeś na stronę sex shopu. Tylko co wybrać i co będzie dla Ciebie odpowiednie? Koraliki analne mogą się różnić od siebie, w zależności od tego, z czego zostały wykonane. Mogą mieć różną wielkość lub ilość kulek. Trzeba wybrać takie, jakie najlepiej będą spełniały Twoje oczekiwania i właśnie pracownicy sklepu eroprezent.pl pomogą Ci podjąć właściwą decyzję. Wybranie koralików analnych będzie przyjemnością. Podobnie jak późniejsze ich wykorzystywanie. Nie zwlekaj, jeżeli jeszcze nie wybrałeś swojego modelu, skontaktuj się z nami. Doradzimy jakie kulki analne wybrać i jak z nich korzystać, by osiągać jak największą przyjemność podczas orgazmu.

Wyświetlanie 1–12 z 38 wyników

KORALIKI ANALNE W OFERCIE EROPREZENT.PL

Kulki analne

Przeglądając ofertę eroprezent.pl, znajdziecie korale analne w różnych odsłonach i przeznaczone do osiągnięcia różnych celów. Dobrze jest zapytać pracowników sklepu erotycznego eroprezent.pl jakie kulki analne będą najlepsze. Pracując w sex shopie mamy okazję wiedzieć jakie koraliki analne najlepiej nadają się do jakich rodzajów zastosowań. Mamy też własne życiowe doświadczenie i możemy się nim chętnie podzielić. Poniżej znajdziecie najważniejsze punkty, według jakich wybierać kulki analne. Wydaje się niewiele do sprawdzenia, jednak jeżeli chcemy, aby pierwsze analne doznania erotyczne były przyjemne i otwierały nas na kolejne odczucia. Miejmy na uwadze to, że kulki analne powinny mieć odpowiedni rozmiar i być wykonane z dobrego materiału. To najważniejsze!

Kiedy wybieracie koraliki analne warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych rzeczy.

  • z jakiego materiału wykonane są kulki analne,
  • jaka jest wielkość, bo koraliki analne mimo minimalistycznej nazwy mogą być całkiem spore,
  • z ilu kulek składają się koraliki analne, będzie to kluczowe przy szczytowaniu, kiedy je wyciągasz.

Koraliki analne doskonale nadają się do zabawy we dwoje i do erotycznych igraszek solo. Solo jest dość proste w wykonaniu, bo kiedy partnerka dochodzi, to trzeba wyciągać stopniowo kulki z tyłeczka. Będzie to potęgowało odczucie orgazmu. Erotyczne przyjemności nie kończą się jednak na seksie kobieta — mężczyzna. Kulki analne doskonale sprawdzają się we wszystkich możliwych kombinacjach. Nawet jeżeli seks uprawia dwóch mężczyzn, to koraliki analne są nie tylko miłą igraszką na początek. Doskonale komponują się w trakcie seksu. Napierają zarówno na penisa, jak i na wnętrze odbytu i zależnie od tego, gdzie zostaną umieszczone mogą dostarczać erotycznych doznań obojgu partnerom.

KORALIKI I KULKI ANALNE

Korale analne

Dobre praktyki, jeżeli zdecydujecie się na pieszczoty analne! Zanim dojdziecie do seksu analnego, czekają was inne erotyczne doznania związane z analem. Zacznijcie od mniejszych rozmiarów, koraliki analne powinny być śliskie, dlatego rekomendujemy zastosowanie żelu analnego. Odpowiedni żel analny to taki, który będzie znieczulał delikatnie wasz odbyt. Pozwoli to na miłe wejście do tyłeczka. Odbyt bardzo szybko się rozciągnie i przyzwyczai do tego, że koraliki analne goszczą w jego wnętrzu. Stopniowo, kiedy przyzwyczaicie się do obecności kulek analnych, możecie iść w większe rozmiary. Koniecznie za każdym razem korzystając z dobrej jakości żelu analnego. Taka rozgrzewka będzie dobrym sposobem, jeżeli chcecie się zdecydować na sex analny. Bo odbyt będzie bardziej rozciągliwy, a Ty nauczysz się rozluźniać tyłeczek. Jest to kluczem do przyjemnego uprawiania seksu analnego!

Koniecznie pamiętajcie o higienie! Jeżeli macie tylko jeden zestaw kulek analnych. Zanim zmienicie dziurki. Koniecznie użyjcie odpowiedniego płynu do dezynfekcji zabawek analnych.

KORALIKI ANALNE – ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE

Koraliki analne

W naturze ludzkiej leży poszukiwanie nowości. W różnych aspektach życia. Wielu parom przydałyby się jakieś gadżety, które mogłyby wspomóc ich łóżkowe starania. Czasem w sypialni potrzeba czegoś, co doda trochę pikanterii ich związkowi. I nic w tym dziwnego. Ludzie lubią poznawać nowe rzeczy. Niewielu jednak z nas wie o tym, że prawdziwą rozkosz mogą przynieść również zabawy analne.

A do nich potrzeba nam specjalnych akcesoriów, takich jak korale analne i kulki analne.

Czerwone korale, czerwone niczym róże…. Nie, wcale nie muszą być czerwone. Koraliki analne i kulki analne, które tu znajdziecie, są do wyboru, do koloru. Tylko brać i wkładać… gdzie wolicie. No i już zaczyna się robić pikantnie, nieprawdaż? A swoją drogą to mam taką teorię odnośnie koralików analnych… Zasłużeni podróżnicy i odkrywcy (jak Kolumb i Cook) pakując się do drogi. Ładowali do bagażu jakieś potężne ilości koralików. Mógł taki zapomnieć o kompasie (a tam – i tak nie wiem dokąd mam trafić), ale o koralikach nigdy. Dla zmyłki celników zapewne nazywali je też „paciorkami”. Mówią o koralikach wszystkie kroniki. Ale jakie to koraliki – ani słowa! A może to były właśnie korale analne?

To wyjaśniałoby, dlaczego miały takie wzięcie u tubylców! Chwytał taki dziki za sznurek kulek analnych i pędził do swojej dzikiej baby, zapominając o ukatrupieniu obcych intruzów. Zatem wcale nieprzesadne byłoby dumne stwierdzenie:

TO KULKI ANALNE I KORALIKI ANALNE ZDOBYŁY AMERYKĘ!

Spróbuj sam ! Może i w Tobie obudzi się coś dzikiego! Zwłaszcza że od czasów Kolumba technika poszła do przodu, a gromady mądrali pracowały nad tym, żeby koraliki analne wchodziły i wychodziły równie gładko!

Wyświetlanie 1–12 z 38 wyników