Filtruj wg ceny
PROMOCJE
DOSTĘPNOŚĆ
MARKA

» przeczytaj wszystkie opinie

Dilda szklane

Jak sama nazwa wskazuje, tutaj znajdziecie dildo wykonane ze szkła. Dildo szklane to coś, co jest gadżetem erotycznym, ale jest też czymś więcej. Świadczy o statusie kupującego. Podkreśla dobry smak i przeznaczenie tej sex zabawki ze sklepu erotycznego, będzie coś więcej niż zaspokajanie potrzeb erotycznych. Chociaż projektanci sex gadżetów wykonanych ze szkła zadbali i o to by pieszczota erotyczna stała na najwyższym poziomie. Oczywiście nie jest to szkło weneckie, a dildo nie zrobiono w sławnej hucie szkła w Murano, ale… Śmiało, można powiedzieć, że te kolorowe cacka, to małe przykłady sztuki (jakże) użytkowej! Na przykład ręcznie robione śliczne dildo w romantycznym, lawendowym kolorze – aż się prosi, aby go nie chować do szuflady. Tak, jego miejsce jest na szafce, gdzie będzie pięknie tworzyć nastrój razem z lampką nocną.

Albo eleganckie w kształcie dildo koloru zieleni butelkowej – kojarzy się butelką szampana, prawda? Od razu powracają miłe wspomnienia. I dlaczego ukrywać tak piękny przedmiot? A niech stoi sobie za szkłem, razem z reprezentacyjnymi kieliszkami i filiżankami! Albo jako bibelot na biurko – może szlachetne dildo złote? Gładkie, mile przejmujące ciepło ciała dildo szklane, wręcz mówią „weź mnie, przydam Ci się, jestem ładne i pracowite”. No, nie, chyba to jeszcze nie czas na taką ekspozycję, chociaż w modzie było już wiele zaskakujących trendów. Może więc i moda na piękne, szklane dildo, jako element wystroju wnętrza, kiedyś nadejdzie.

Dildo szklane – elegancja i styl

Dildo szklane możecie kupić w sklepie erotycznym eroprezent.pl. Jednak wybór nie jest tak szeroki, jak w przypadku innych gadżetów erotycznych. Jest to spowodowane tym, że szklane dildo jest towarem dość ekskluzywnym. Jest czymś w rodzaju ozdoby i jest uwieńczeniem kolekcji zabawek dla dorosłych. Dodatkowo musi być wykonany ze szkła odpornego na stłuczenia i o bardzo niskiej kruchliwości. Dlatego jego cena jest też odpowiednia do jakości. Projektanci gadżetów dla dorosłych wkładają wiele zaangażowania, w to by produkty wykonane ze szkła były piękne. Ich walory estetyczne dorównywają doznaniom erotycznym, jakich dostarczają.

  • dildo wykonane ze szkła są hipoalergiczne!
  • dildo szklane jest wytrzymałe!
  • dildo zrobione ze szkła można stosować z dowolnymi żelami, lubrykantami!

Dildo

Kiedy kontaktujecie się z nami odnośnie tego, jakie dildo wybrać. Czasem pada pytanie odnośnie takiego wykonanego ze szkła. Pojawiają się obawy czy taka sex zabawka będzie wystarczająco wytrzymała i czy przetrwa próby penetracji analnej. Oczywiście pracownicy sklepu wiedzą, że szklane zabawki muszą być wykonane, tak by były bezpieczne. Oczywiście założenie jest takie, że dildo służy do tego, do czego zostało stworzone i do wbijania gwoździ do ściany szanowna Pani użyje innej sex zabawki, być może tej wykonanej ze stali! O zabawkach wykonanych z innych materiałów dowiecie się w innych kategoriach. Raz jeszcze, kupując przezroczyste dildo ze szkła o pięknych zdobieniach i cudownej jakości wykonania. Kupujesz nie tylko bezpieczną sex zabawkę, kupujesz wspaniałe małe dzieło sztuki. Może ono cieszyć zarówno Twoje oczy, jak i inne części ciała.

Przezroczyste dildo ze szkła

Piękny prezent dla dobrej przyjaciółki? Dlaczego nie iść odważniej i kupić jej przezroczyste dildo ze szkła? Taki prezent jest jak najbardziej na miejscu, jeżeli wiesz, że przyjaciółka lubi sex gadżety. Oczywiście możesz wręczyć jej ten prezent, tak by pozostał bardziej anonimowy niż inne upominki. Możesz być pewna, że jakość wykonania tego szklanego prezentu dogłębnie ją zadowoli. Dosłownie będzie zadowolona, jeżeli odważy się użyć tej zmysłowej zabawki. A może kupisz dildo podwójne wykonane ze szkła i prezent będzie powiększony o Twoją osobę i wspólną zabawę z przyjaciółką?

Szklane dilda

Panowie też możecie pomyśleć o ciekawym prezencie na walentynki lub inne okazje. Czekoladki i kwiaty, chociaż są dość oklepane, to będą miłym uzupełnieniem do dildo przezroczystego, jakie skrywać może się w bukiecie. Tak zapakowane dildo może zostać zapakowane w inne miejsce i być początkiem wspaniałej gry wstępnej. Miejcie na uwadze to, że dildo przezroczyste jest przezroczyste i dopilnujcie, by zostało zauważone 😉 Prezent taki jest miłą odmianą i otwiera nowe możliwości na poznawanie sex doznań.

Dildo szklane zawsze pod ręką

Jakie sex zabawy są możliwe z wykorzystaniem dildo przezroczystego wykonanego ze szkła? Mimo tego, że dilda wykonane z tego materiału są rzadsze niż te zrobione z silikonu. To znajdziecie takie dedykowane do różnych zabaw.

  • dildo szklane waginalne
  • dildo analne wykonane ze szkła
  • dildo podwójne wykonane ze szkła

Dildo szklane

Oczywiście dilda tworzone przez projektantów z myślą o konkretnej zabawie erotycznej. Będą, najlepiej sprawdzały się właśnie w tym, do czego są ukształtowane. Jednak przecież nam nie brakuje fantazji i możemy wyjść, poza sztywne ramy tego, co można robić. Dildo przezroczyste zrobione ze szkła, będzie dobrze prezentowało się zarówno w waginie. Jednak warto zobaczyć je też podczas zabaw oralnych, kiedy sięga w głąb gardła. Dildo analne wykonane ze szkła będzie w ciekawy sposób pieściło zarówno anus partnerki, jak i męskie okolice analne. Może nawet uda się doprowadzić do dojenia prostaty! Dodatkowo takie dildo zamontowane w odbycie będzie pokazywało wnętrze. Oczywiście, jeżeli didlo przezroczyste jest wykonane z odpowiednio czystego szkła.Te kolorowe nie dadzą tego rodzaju doznań. Dildo podwójne w dość oczywisty sposób może zaspokajać albo dwie partnerki. Jednak doskonale nadaje się też do pieszczoty erotycznej, kiedy bawi się kobieta i mężczyzna. Dildo szklane podwójne nie zegnie się jak to wykonane z silikonu. Więc mówimy tu o zabawie wagina — odbyt lub odbyt — odbyt.

Niezależnie od tego, jaka zabawa zostanie wybrana, to możecie być pewni dildo przezroczyste wykonane ze szkła. Będzie cieszyło was przez długi czas. W gadżetach erotycznych wykonanych ze szkła warto podkreślić to, że są bezpieczne dla zdrowia. Są hipoalergiczne i nie wchodzą w reakcje chemiczne z lubrykantami lub żelami. Możesz korzystać z nich dłużej i z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa!

0

Sklep erotyczny eroprezent.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji najlepszych usług i zgodnie z polityką prywatności. Masz kontrolę i sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies, zrobisz to w Twojej przeglądarce.