Wibratory to bardzo popularne zabawki erotyczne. Wielu o nich wie, ale nie wszyscy decydują się na zakup. Istnieje wiele mitów otaczających te intymne przedmioty.

Wibratory kupują tylko samotne kobiety?

Najczęściej wibratory są kupowane przez pary, które chcą urozmaicić seks. Kobiety w związkach także chcą nowych wrażeń na osobności. Innymi słowy, zakup wibratora nie mówi nic o życiu osobistym pojedynczej kobiety. To błędne przekonanie, że tylko samotne kobiety kupują wibratory. Oczywiście są kobiety, które chcą doznać nowych bodźców, ale często są już w związku i szukają dodatkowych wrażeń. Wibrator jest nie tylko źródłem orgazmów, ale także asystentem w odkrywaniu nowych stref erogennych, zwiększających wrażliwość ciała.

Czy wibrator jest niebezpieczny?

Wibratory to bezpieczne zabawki erotyczne. Są zaprojektowane tak, aby nie były w stanie zranić użytkownika. Nie wybuchają, nie porażają prądem. Modele wysokiej jakości są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, producenci traktują swoją reputację bardzo poważnie i monitorują swoje bezpieczeństwo. Oczywiście podróbki lub bardzo tanie modele mogą nie spełniać międzynarodowych standardów jakości. Aby tego uniknąć, wybierz zabawki erotyczne znanych marek, kupuj je w zaufanych sklepach.

Czy wibrator może pozostać w środku?

Taki problem może spotkać tylko tych, którzy uprawiają seks analny. Jeśli całkowicie wepchniesz wibrator, nie będziesz miała możliwości samodzielnego usunięcia go. W przypadku zabawek dopochwowych w zasadzie tak się nie dzieje.

Wibrator a seks

Możesz przyzwyczaić się do wibratora i przestaniesz lubić seks

Gry z wibratorem i żywą osobą to zupełnie inne procesy i wrażenia. Wibrator nigdy nie zastąpi komunikacji, przytulania i wspólnych orgazmów. Jest tylko asystentem, który łagodzi napięcia seksualne, ale nie zastępuje mężczyzn. Kochanie się jest procesem emocjonalnym, nigdy nie zadziała z urządzeniem. Zainteresowanie seksem po użyciu zabawek erotycznych nie zanika. I możesz spróbować użyć urządzenia wibracyjnego w parach.

Wibratory obniżają czułość stref erogennych

To jest częściowa prawda. Jeśli użyjesz wibracji w maksymalnych trybach, czułość spadnie. Jednak to efekt tymczasowy. Konieczne jest odstawienie wibratora przez 3-4 tygodnie, a napięcie stref erogennych wróci do pierwotnego kształtu. Zabawka seksualna może sprawić, że kobieta będzie bardziej podatna na wszelkie uczucia.

Mężczyźni są przeciwni zabawkom erotycznym

To nie jest prawda. Wiele par używa intymnych przedmiotów. Może pewna liczba ludzi jest temu przeciwna, ale to nie jest nadal większość. Wątpliwości często kojarzą się z faktem, że dana osoba nigdy nie miała okazji stosować wibratora. Ważne jest, aby znaleźć właściwe podejście do konkretnej osoby, a także wybrać wibrator, który wizualnie nie wygląda jak penis, aby nie wywoływać zazdrości.

Wibratory w służbie seksu

Wibrator powoduje choroby „kobiece”

To klasyczny mit. Wibrator powoduje przypływ krwi do genitaliów. Choroby występują jedynie, jeśli zabawka seksualna nie zostanie umyta po wcześniejszych zabawach. Wtedy bakterie mogą się rozwijać na swojej powierzchni i następnym razem dostaną się do pochwy. Jeśli za każdym razem czyścisz swoje zabawki erotyczne, nie będzie takich problemów. Właściwe stosowanie zapewnia bezpieczeństwo produktów erotycznych.

Wibratory są tylko dla zboczeńców

Zabawki erotyczne są zaprojektowane dla tych, którzy kochają siebie, swoje ciało i partnera. Wibratory pomagają cieszyć się, zwiększają wrażliwość. Z ich pomocą kobieta może częściej doświadczać orgazmów. Regularne rozładowanie seksualne jest korzystne, zmniejsza stres. Ponad 60% Europejczyków używa zabawek erotycznych, a odsetek tych, którzy używają w Polsce, rośnie każdego roku. Ludzie nie są zboczeńcami, tylko szukają różnych sposobów na czerpanie przyjemności.

Wibratory to dopiero początek drogi

Zatem nie przejmujcie się więcej tymi mitami, tylko zajrzyjcie do kategorii wibratory i poszukajcie tam czegoś co pomoże Wam odkryć nowe przyjemności oraz nowe doznania. Dla początkujących polecamy wibratory klasyczne, wibratory ze stymulacją punktu G lub wibratory dla par.

Nasza kolekcja wibratorów może stać się początkiem przygody z własną seksualnością oraz nowymi doznaniami. Może też otworzyć drogę do jeszcze szerszego spektrum przyjemności jakie zapewniają pozostałe gadżety erotyczne dostępne w naszym sklepie.

W końcu od wibratora już prosta droga, żeby spróbować czegoś zupełnie nowego np. bardziej wyszukanych masażerów lub nawet zabawek analnych. Nie wahajcie się więc, od czegoś trzeba zacząć swoją przygodę z własną seksualnością!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *