Koszt dostawy ze sklepu erotycznego

 Wszystkie paczki jakie wysyłamy są zapakowane z zachowaniem pełnej dyskrecji. Dzięki temu można być pewnym, że akcesoria erotyczne zostaną tajemnicą bezpiecznie ukrytą za dyskretnym pudełkiem. Wszystko to z zachowaniem rozsądnych cen transportu. W jasny sposób oznaczamy dostępność produktów dla dorosłych, możesz łatwo określić kiedy paczka do Ciebie dotrze.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 19:00 w tym czasie jesteśmy do dyspozycji i możemy doradzić  jakie zabawki dla dorosłych będą sprawiały radość i przyjemność.

Zamówienia złożone do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia, zamówienia złożone po godzinie 13:00 będą zrealizowane dnia następnego. Dlaczego? Ponieważ kurierzy przyjeżdżają o godzinie 14:00 i zabiorą tylko paczki spakowane 😉

Jeżeli zależy Ci na konkretnym dniu dostarczenia przesyłki, przykładowo ma być to intymny prezent erotyczny dla bliskiej Ci osoby lub żarcik na wieczór panieński 🙂 napisz lub zadzwoń a dołożymy starań aby przyspieszyć realizację.

paczka z sex shop jedzie do ciebie jeszcze chwila i będziesz miał upragnione gadżety erotyczne

Koszt dostawy tabela opłat

SPOSÓB WYSYŁKI CENA BRUTTO
Kurier Płatność online lub przelew na konto 15,99 PLN
InPost Paczkomat Płatność online lub przelew na konto 12,99 PLN

anonimowa paczka

Kupując zabawki erotyczne w eroprezent.pl, możesz być pewien, że przesyłka została spakowana w dyskretny sposób. Przesyłka jest anonimowa i nie zdradza swojej cennej zawartości.

bezpieczne zakupy

Twoje zamówienie jest chronione jak operacje bankowe. Dosłownie w sklepie erotycznym eroprezent.pl, zamówienie jest szyfrowane za pomocą takich samych mechanizmów chroniących.

szybkie płatności

Dzięki szybkim płatnością online możecie zapłacić wygodnie z waszego konta bankowego. Płacisz online? Wiemy o płatności natychmiast po jej wykonaniu i szybko możemy realizować zamówienie.

wysyłka 24 h

Wiele akcesoriów erotycznych mamy dostępnych od ręki. Wysyłka realizowana jest niezwłocznie po otrzymaniu płatności. Dlatego większość przesyłek wysyłanych jest w 24 godziny.