Koszt dostawy ze sklepu erotycznego

 Wszystkie paczki jakie wysyłamy są zapakowane z zachowaniem pełnej dyskrecji. Dzięki temu można być pewnym, że akcesoria erotyczne zostaną tajemnicą bezpiecznie ukrytą za dyskretnym pudełkiem. Wszystko to z zachowaniem rozsądnych cen transportu. W jasny sposób oznaczamy dostępność produktów dla dorosłych, możesz łatwo określić kiedy paczka do Ciebie dotrze.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 18:00 w tym czasie jesteśmy do dyspozycji i możemy doradzić  jakie zabawki dla dorosłych będą sprawiały radość i przyjemność.

 

Termin wysyłki przypisany jest na wszystkich produktach znajdujących się w naszym sklepie erotycznym. 

 

Produkty oznaczone jako „Wysyłka jeszcze dziś” są wysyłane w dniu złożenia zamówienia, o ile zamówienie zostało złożone i opłacone przed godziną 13:00.

 

Produkty oznaczone jako „Wysyłka w najbliższym dniu roboczym” zostaną wysłane następnego dnia (pon-pt, nie dotyczy świąt i weekendów)

 

Produkty oznaczone jako „Produkt sprowadzana z zagranicy” to towary sprowadzane na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę do sklepu to zazwyczaj 7-10 dni i towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po tym terminie.

 

 

 

Produkty wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich DPD, DHL oraz Inpost Paczkomaty.

 

Firmy kurierskie DPD i DHL doręczają paczki zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysyłki.

Paczki nadane do paczkomatów są doręczane zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysyłki.

 

W żadnym wypadku nie otrzymasz paczki później niż 30 dni od daty zamówienia.

paczka z sex shop jedzie do ciebie jeszcze chwila i będziesz miał upragnione gadżety erotyczne

Koszt dostawy tabela opłat

SPOSÓB WYSYŁKICENA BRUTTO
Kurier (DPD, DHL) Płatność online lub przelew na konto, czas dostawy zazwyczaj 1-2 dni robocze od daty wysyłki, maksymalnie 30 dni15,99 PLN
InPost Paczkomat Płatność online lub przelew na konto, czas dostawy zazwyczaj 1-2 dni robocze od daty wysyłki, maksymalnie 30 dni9,99 PLN

anonimowa paczka

Kupując zabawki erotyczne w eroprezent.pl, możesz być pewien, że przesyłka została spakowana w dyskretny sposób. Przesyłka jest anonimowa i nie zdradza swojej cennej zawartości.

bezpieczne zakupy

Twoje zamówienie jest chronione jak operacje bankowe. Dosłownie w sklepie erotycznym eroprezent.pl, zamówienie jest szyfrowane za pomocą takich samych mechanizmów chroniących.

szybkie płatności

Dzięki szybkim płatnością online możecie zapłacić wygodnie z waszego konta bankowego. Płacisz online? Wiemy o płatności natychmiast po jej wykonaniu i szybko możemy realizować zamówienie.

wysyłka 24 h

Wiele akcesoriów erotycznych mamy dostępnych od ręki. Wysyłka realizowana jest niezwłocznie po otrzymaniu płatności. Dlatego większość przesyłek wysyłanych jest w 24 godziny.