sklep erotyczny masz to w kieszeni

Sklep erotyczny to jedno z miejsc odwiedzanych w sieci, które wolelibyśmy, żeby pozostało prywatne. Czy to ponieważ nie zamierzamy chwalić się sąsiadom czy też nie chcemy, żeby nawet nasza druga połówka dowiedziała się przedwcześnie co może zepsuć niespodziankę. Niezależnie od powodu, są sposoby, aby ograniczyć do minimum ryzyko, że ktokolwiek się domyśli co nabyliśmy w zaciszu sieciowego, erotycznego sklepu.

Co nas może zdradzić?

W całym procesie robienia zakupów w Internecie jest kilka newralgicznych punktów, które mogą spowodować, że ktoś niepowołany mógłby się domyślić jakież to zdrożne produkty erotyczne zakupiliśmy lub jakie niecne radości i uciechy nas czekają gdy tylko otworzymy paczkę. Do „zdradliwych” punktów należą:

Płatność w sklepie erotycznym

bezpieczne zakupy w sklepie erotycznym dowiedz się jak to zrobić

Oczywistym jest, że za zakupy trzeba jakoś zapłacić. Płatność kartą kredytową może się wydawać najprostsza i najszybsza, ale któż może wiedzieć jaka nazwa sklepu pojawi się na billingu miesięcznym? Co będzie jeśli druga połówka przejrzy z jakiegoś powodu billing i zobaczy wpłatę na konto zbereźnego sklepu erotycznego?

Więc może pobranie? Ma to swoje zalety, nie zostawia śladu ani w banku ani w Internecie. Ale z kolei płacąc kurierowi przy odbiorze paczki teoretycznie możemy narazić się na przedłużającą się rozmowę z nim lub niewygodne pytania. A co jeśli na paczce będzie jakiś napis, który ujawni niechcący za co płacimy? Co jeśli będziemy musieli znieść niewygodne, milczące i oceniające spojrzenie przypadkowego kuriera?

Cóż więc zrobić? Czy nie da się dyskretnie zrobić zakupów w ulubionym sklepie erotycznym, bo sam fakt zapłaty za towar może nas zdradzić?

Niezupełnie. Są formy płatności znacznie lepiej maskujące źródło zakupu. Na przykład BLIK. Blik szybko staje się bardzo popularny, głównie z uwagi na bezpieczeństwo (nie wymaga podawania żadnych szczegółów dotyczących karty lub konta bankowego) oraz, w przypadku sklepów erotycznych oferuje dodatkową zaletę – na wyciągu bankowym pojawia się zazwyczaj jako pozycja „płatność Blik” oznaczona serią nic nie mówiących przypadkowej osobie numerów! Nie ma prostego sposobu by na podstawie wyciągu z konta łatwo i szybko rozpoznać czego dotyczyła wpłata.

Jeśli jednak nie chcemy lub nie możemy zapłacić za pomocą Blik, nie musimy się również obawiać „zwykłych” płatności. W przypadku naszego sklepu, nawet robiąc tradycyjny przelew, przy którym trzeba podać odbiorcę wpłaty, masz pewność, że nazwa sklepu nie pojawi się w opisie transakcji. To samo dotyczy oczywiście tzw. szybkich przelewów elektronicznych oraz pobrań. Nazwa odbiorcy płatności nie ma nic wspólnego z nazwą sklepu i w żaden sposób nie zdradza erotycznego charakteru zakupów.
Ani najbliżsi ani przypadkowy kurier nie będzie miał żadnych powodów by podejrzewać, że paczka pochodzi z „niegrzecznego” sexshopu.

Tak więc choć BLIK niewątpliwie ma pewną przewagę, praktycznie każda dostępna w naszym sklepie online forma płatności gwarantuje bezpieczeństwo i dyskrecję! Nie musisz się obawiać.

Sklep erotyczny dyskretne pakowanie

Przesyłka i paczka ze sklepu erotycznego

Choć powszechne nauki marketingowe mocno sugerują, żeby wykorzystać każde dostępne miejsce na umieszczenie swojej reklamy, informacji o firmie lub chociaż nazwy sklepu, w nadziei, że chociaż przypadkowa osoba ją zauważy i zapamięta, zdajemy sobie sprawę, że w branży erotycznej byłoby to niedopuszczalne. Dlatego też wbrew marketingowcom zrezygnowaliśmy ze wszelkich oznaczeń firmowych na paczkach i czegokolwiek, co mogłoby choćby zasugerować zawartość przesyłki.

Na naszych paczkach nie znajdziesz nigdy firmowej taśmy klejącej z nadrukowanymi nagimi kobietami lub choćby różowym kolorem, tradycyjnym znakiem rozpoznawczym branży erotycznej. Wszystkie paczki z naszego sklepu są obrzydliwie nudne, brązowe i oklejone tradycyjną brązową taśmą klejącą (czasem gdy poniesie nas fantazja używamy szarej (!) taśmy 🙂 ). Absolutnie nic w sposobie pakowania paczki nie zdradzi ani jej miejsca pochodzenia ani „grzesznej” zawartości. W dodatku, tak samo jak w przypadku płatności, nawet w polu „Nadawca” nie pojawia się nazwa sklepu!

Dzięki temu możemy zagwarantować, że nawet częste zakupy w naszym sklepie erotycznym nie wzbudzą nie tylko podejrzeń ale nawet zainteresowania osób postronnych.

Zatem moi mili, kupujcie bez obaw, cieszcie się zakupami i nie martwcie się nadmiernie dyskrecją. Po pierwsze, nasz sklep erotyczny dokłada wszelkich starań, żeby żadna osoba niepowołana nie wtrącała się w Wasze prywatne sprawy. A po drugie – nawet gdyby ktoś się domyślił to co z tego? Nie robicie nic złego ani nic wstydliwego. Każdy ma prawo do przyjemności i każdy marzy o odrobinie rozkoszy w tym nudnym świecie. Bawcie się więc dobrze i nie pozwólcie aby ktoś Wam tą zabawę popsuł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *