Prowadząc sklep erotyczny eroprezent.pl czasem dochodzi do sytuacji gdzie trzeba klientowi coś wyjaśnić i są takie sytuacje gdzie dochodzimy do wniosku, że może lepiej napisać artykuł na temat, który trzeba wyjaśnić.

Do napisania tego wpisu zmobilizował nas jeden z klientów, który miał inne oczekiwania niż mógł zaproponować mu krem na powiększanie penisa.

Kremy do powiększania penisa są dostępne na naszym sklepie erotycznym w kategorii DROGERIA EROTYCZNA Kremy i żele powiększające penisa mają swoje konkretne działanie.

jak osiągnąć efekt i mieć większego, dłuższego penisa
Jak osiągnąć efekt i mieć większego, dłuższego penisa

Powiększanie penisa za pomocą kremu

Powiększenie penisa można rozumieć na różne sposoby, może być oczekiwanie, że penis będzie dłuższy, grubszy albo i jedno i drugie. Czy smarując swojego przyjaciela kremem albo żelem sprawisz, że będzie dłuższy?

smarowanie kremami nie pomoże przedłużyć penisa
Smarowanie kremami nie pomoże przedłużyć penisa, może go powiększyć

Niestety nie. Brak na rynku środka o takim spektrum działania.

Jednak co ma na myśli producent reklamując swój produkt jako żel powiększający penisa albo krem powiększający penisa? Producent daje nam w ten sposób do zrozumienia, że poprawi się ukrwienie penisa i jego sztywność. Czyli powiększenie jest fizyczne do granic możliwości tkanki, jaka ogranicza maksymalną długość i średnicę przyrodzenia.

Czyli prostymi słowy wielkość erekcji po zastosowaniu kremu jest maksymalna lub bliska maksimum. Tak producent przedstawia nam powiększanie penisa.

Jak powiększyć penisa, jak go wydłużyć?

Powiększenie penisa w rozumieniu jego wydłużenia, czy jest to możliwe aby osiągnąć efekt i mieć penisa dłuższego nawet o kilka centymetrów? Odpowiedź brzmi TAK.

Nasz sklep erotyczny stara się dostarczyć klientowi wiedzy i potrzebnych sprzętów do osiągnięcia efektu „maczugi Herkulesa” 😉

Sama wiedza i sprzęt z naszego sklepu erotycznego to jeszcze nie wszystko, potrzebna jest jeszcze szczypta determinacji i regularności w ćwiczeniach.

Sklep erotyczny nie pokaże jak osiągnąć efekt powiększenia penisa ale opiszemy jak zrobić to na dwa sposoby. Trzeci sposób jaki jest dostępny na rynku nie jest oferowany w naszym sex shop-ie.

Jest nim zabieg chirurgiczny i niesie ze sobą, jak każda interwencja chirurgiczna, ryzyko niepowodzenia. Jeżeli się nie powiedzie to zostaje strap on. Dlatego nasz sklep erotyczny poleca dwa sposoby opisane poniżej.

Wydłużenie penisa dzięki pompce i ćwiczeniom

Pierwszym ze sposobów na przedłużenie przyrodzenia, jest wykorzystanie pompki i jej możliwości do ssania.

powiększanie penisa za pomocą pompki specjalistycznej
Powiększanie penisa za pomocą pompki specjalistycznej

Co tam macie na powiększenie penisa?

Sklep erotyczny ma na stanie wiele pompek, znajdziecie je w kategorii pompki do penisa. Czyli wiecie gdzie kupić ale jakie jest ich działanie? Pompka odsysa powietrze z przestrzeni wewnątrz pompki co powoduje, że na penisa wywierane jest odwrócone ciśnienie. Tak potraktowany członek nabrzmiewa natychmiast i krew dosłownie rozpycha go od wnętrza. Powoduje to rozciąganie tkanki skórnej.

Powiększanie penisa, regularnie ćwicz

Wielokrotne i regularne powtarzanie ćwiczenia daje efekt w dłuższej perspektywie czasowej. Do ugrania jest od 1 do 2 cm długości.

Przedłużanie penisa za pomocą zestawu do powiększania penisa

powiększanie penisa za pomocą sprzętu naciągającego
Powiększanie penisa za pomocą sprzętu naciągającego

Zapewne widok tego sprzętu może przerazić niejednego faceta. Na myśl o noszeniu takiego sprzętu, codziennie przez kolejne trzy miesiące, można się zniechęcić.

Załóż sprzęt ze sklepu erotycznego i naciągnij przyrodzenie

Powiększanie penisa za pomocą specjalnego urządzenia naciągającego przyrodzenie, daje efekty i nie jest aż tak bardzo niekomfortowe aby omijać to rozwiązanie. Co możemy ugrać stosując zestaw do powiększania penisa? Nawet 3 cm na długości. Całkiem sporo jak na kilka miesięcy noszenia czegoś tak spektakularnego.

Gdyby wystarczyło smarowanie to … 😉

Opisane powyżej działania mogą być wspomagane suplementami lub żelami, dodatkowe ukrwienie penisa będzie pozytywnie wpływało na jakość ćwiczeń. Smarujcie więc ale jako dodatek do wybranej metody walki o długość przyrodzenia.

Może jednak nie jest tak źle

Zmierz i sprawdź, że jednak nie odstajesz aż tak bardzo od normy, oczywiście możesz zastosować sposoby na powiększenie penisa i mieć przewagę nad konkurencją. Aby wiedzieć ile musisz osiągnąć sprawdź jaka jest długość penisa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *