Poznaj zalety jakie skrywają zabawki erotyczne

Zabawki erotyczne mają wiele zalet. Na pewno do tych, które są bardzo ważne należy fakt, iż dzięki nim presja partnera jest o wiele mniejsza.

Takie gadżety erotyczne jak na przykład pierścień na penisa czy lasso, pomagają w łatwiejszym osiągnięciu erekcji, do tego trwa ona dłużej. Z kolei zabawki takie jak pulsatory, wibratory czy dilda, pomogą zaspokoić Ci partnera w sytuacji, gdy Ty szczytowanie masz już za sobą i brak Ci sił na dalszą penetracyjną zabawę.

Być może masz już w swojej sypialni zabawki erotyczne, którymi pragnąłbyś podzielić się ze swoim partnerem. A może to on posiada kolekcję gadżetów erotycznych, czy też razem chcielibyście przestali być prawiczkami świata zabawek erotycznych.

Zapytaj partnera jakie zabawki erotyczne go interesują

Bez względu na to, jaka jest Wasza sytuacja, mamy nadzieję, że nasz poradnik okaże się dla Was bardzo przydatny. Przede wszystkim musisz pamiętać o tym, aby nie zaskakiwać partnera.

Zabawki erotyczne ze sklepu erotycznego - 10 top gadżetów erotycznych 1
zapytaj partnera jakie zabawki erotyczne go interesują

Chyba, że Twój partner lubi być zaskakiwany i taki rodzaj zabawy erotycznej będzie dla niego przyjemny, pozostawiamy to już do Twojej decyzji bo kto zna lepiej Twojego partnera niż ty sam.

Wyobraź sobie następującą sytuację: oboje jesteście nadzy, temperatura w sypialni jest bliska wrzenia, a on nagle sięga pod poduszkę i wyciąga spod niej ogromne różowe coś, o czym nawet nie wiedziałaś, że istnieje. Romantyczny nastrój pryska jak bańka mydlana, partner czuje się zniechęcony do dalszych zabaw. Zachęcamy więc, abyś wcześniej, jeszcze zanim wprowadzisz erotyczne zabawki do sypialni, porozmawiał o tym z partnerem.

Jest wielce prawdopodobne, że druga strona nie ma nic przeciwko wprowadzeniu do sypialni erotycznych zabawek, ale niekoniecznie są to te, które zostałyby wybrane przez Ciebie.

Dlatego też zanim zdecydujesz się na zakupy zabawki erotycznej, porozmawiaj z partnerem. Dobrym pomysłem jest nie tylko rozmowa, ale także wspólne przejrzenie oferty wybranego razem sex shopu.

Dzięki temu możecie wybrać te gadżety, które Wam najlepiej się spodobały i które chętnie wypróbujecie.

Jakie zabawki erotyczne są w sklepie erotycznym

Wirtualną wycieczkę po naszym sklepie erotycznym eroprezent.pl możecie sobie urządzić każdego dnia. Zapraszamy do niego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (w naszym sklepie erotycznym nie ma wolnych niedziel 🙂 ), przez okrągły rok!

Zabawki erotyczne do masowania

Zabawę z erotycznymi gadżetami możesz rozpocząć od zabawek niepenetracyjnych. Należą do nich aromatyczne kosmetyki do masażu, opaski na oczy, erotyczne kości do gry, piórka do łaskotania.

Są to zabawki, które nie tylko bardzo mocno działają na zmysły i dodają zabawom w łóżku szczypty pikanterii, ale także pobudzają erotyczną wyobraźnię. Pomagają także zbudować większe poczucie bliskości między partnerami.

Może się tak zdarzyć, że gadżet, który został przez Ciebie wybrany, mimo że ma twój ulubiony kolor, nie spełnia Twoich potrzeb i oczekiwań. Jeśli chcesz uniknąć takich sytuacji – zadaj nam pytanie i poznaj opinię sklepu erotycznego na temat produktu, taka opinia może być bardzo pomocna i rozwiać wątpliwości co do zabawki erotycznej.

W eroprezent.pl jesteśmy do dyspozycji swoich klientów, chętnie odpowiadamy na każde ich pytanie. Śmiało możesz więc pytać, a my ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w wybraniu erotycznej zabawki, która nie przyniesie Ci rozczarowania.

Wysoka jakość gadżetów erotycznych

Zabawki erotyczne ze sklepu erotycznego - 10 top gadżetów erotycznych 2
kupuj zabawki erotyczne wysokiej jakości w sprawdzonym sklepie erotycznym

Wszystkie erotyczne zabawki, które znajdują się na półkach naszego sklepu to produkty renomowanych producentów, a więc bardzo wysokiej jakości. Do ich produkcji zostały użyte tylko certyfikowane materiały i nowoczesne technologie.

Są to więc zabawki erotyczne bezpieczne dla użytkowników. W ofercie znajdziesz także akcesoria dzięki, którym możesz zatroszczyć się o swoje zdrowie intymne.
Czyli podsumowując w naszym sklepie erotycznym znajdziesz wszystko co jest potrzebna do zdrowego, bezpiecznego i przyjemnego seksu. Ważne są opinie o sklepie erotycznym, dlatego po zakupach nie wahaj się i zostaw nam opinię o zakupach lub o zabawce erotycznej jaką już masz.

Uważasz, że znaczna część gadżetów erotycznych powstała z myślą o singlach, a pary nie mają szans na znalezienie dla nich ciekawego zastosowania? Okazuje się, że jest to podejście błędne.

Uruchom wyobraźnię i rozpal swoją sypialnię, można nie tylko wprowadzić zabawki erotyczne do swojego życia, ale również sprawić, że zostaną tam na dłużej.

W języku Eskimosów seks to nic innego, jak czas śmiechu. Dlatego warto na zawsze porzucić myślenie o tym, jak o zadaniu do wykonania bądź obowiązku. Seks ma być przede wszystkim świetną zabawą.

Zabawki erotyczne do zabawy erotycznej

Co najlepiej pomaga w zabawie? Oczywiście zabawki a już najlepiej zabawki erotyczne! Gadżety erotyczne zaprojektowano po to, aby dostarczały przyjemności podczas użytkowania. Najgorsze, co możemy zrobić dla własnego życia seksualnego, to stwierdzić, że urozmaicenia sprawiają, że nasza uwaga od samego aktu zostaje odwrócona. Tymczasem nie ma nic złego w tym, aby za pomocą niewielkich urozmaiceń seks z dobrego zamienił się na nieziemski.

Gadżetowe stereotypy: czas je przełamać

Zabawki erotyczne ze sklepu erotycznego - 10 top gadżetów erotycznych 3
odkrywamy i obalamy mity na temat zabawek erotycznych

Mnóstwo osób, które dopiero wkraczają na ścieżkę z gadżetami erotycznymi jest naprawdę zaskoczonych w momencie, kiedy zdają sobie sprawę z tego, jak powszechne jest obecnie ich użytkowanie, zwłaszcza wykorzystywanie ich przez pary.

W naszym sklepie erotycznym od zawsze podkreślamy, że gadżety erotyczne to rozwiązanie nie tylko dla singli. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgał po nie każdy bez względu na to, jakiej jest płci, jaka jest jego orientacja seksualna czy ile ma lat (warunek: pełnoletniość).

Gadżety erotyczne są dla każdego niezależnie od tego, gdzie znajdują się jego strefy erogenne. Gwarantujemy, że nawet osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gadżetami erotycznymi w sklepie erotycznym eroprezent.pl znajdą coś odpowiedniego dla siebie.

Jeśli nadal się nie zdecydowałeś, rozwiejemy Twoje obawy.

Celem stosowania gadżetów erotycznych nie jest zmiana partnera na lepszy model. Wprawdzie nowoczesne gadżety erotyczne mają funkcje, których nie posiada ludzkie ciało, to trzeba być świadomym tego, że w nawet niewielkim stopniu nie zastąpią realnego kontaktu z drugim człowiekiem. Nie przytulą, nie pocałują, nie dają intymności.

Zabawki erotyczne ze sklepu erotycznego - 10 top gadżetów erotycznych 4
znajdź swoją ulubioną zabawkę i dobrze ją dosiądź

Gadżety erotyczne to niezwykle przyjemny dodatek (i powinien być traktowany jako dodatek), który sprawia, że seksualność można rozwijać zarówno solo, jak i w duecie. Trzeba jednak pamiętać, że nawet największe starania producentów nie sprawią, że zastąpią nam one żywy organizm.

Pojawia się pytanie czy od stosowania gadżetów erotycznych można się uzależnić? Odpowiadając na to pytanie, zadamy prostą zagadkę: czy to, że większość z nas rozpoczynała swoje życie seksualne od masturbacji oznacza, że seks z kimś jest dla nas mniej ważny?

Powszechne jest przekonanie, że ci partnerzy, którzy są ze sobą naprawdę blisko nie muszą sięgać po zabawki erotyczne. Oczywiście nie są one im potrzebne, ale nie jest to równoznaczne z tym, że nie mogą chcieć spróbować czegoś nowego, co ostatecznie przypadnie im do gustu.

Gadżety erotyczne to świetny sposób na urozmaicenie swojego życia seksualnego. Skłaniają do próbowania nowych pozycji, miejsc, skłaniają do przebieranek, a więc wszystkiego tego, bez czego bardzo łatwo wpaść w rutynę. Tymczasem w seksie trudno znaleźć coś gorszego niż nuda!

Zabawki erotyczne ze sklepu erotycznego - 10 top gadżetów erotycznych 5
koniec nudy w sypialni dzięki sex zabawkom

Zabawki erotyczne cieszą się coraz większą popularnością, a korzystanie z nich jest coraz powszechniejsze. W sprzedaży znaleźć można całe mnóstwo gadżetów, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Seks gadżety tworzą ludzie i to właśnie ludziom mają one służyć. Trzeba jednak pamiętać, aby sięgać wyłącznie po te akcesoria erotyczne, które wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości, które przeznaczone są do kontaktu z ciałem. Używanie takich erotycznych zabawek jest zdrowe, ale należy zdawać sobie sprawę z tego, że nie wszystkie takie są. Dobrze jest unikać tych gadżetów, które wykonano z porowatych materiałów, żelu, a także tych, które mają elementy trudne do utrzymania w czystości.Trójkąt idealny, czyli Ty, on i Wasze gadżety

Jak obsługiwać zabawki erotyczne?

Nawet jeśli docelowo zamierzasz korzystać z gadżetów erotycznych wspólnie z partnerem, najpierw wypróbuj je solo. Zabawkę należy oswoić. Trzeba zapoznać się z jej funkcjonowaniem zanim sięgniemy po nią w sytuacji intymnej. Warto przekonać do tego partnera.

Obsłużenie wibratora czy dildo nie jest zbyt skomplikowana, ale zdecydowanie rozsądniej jest przetestować wybrane zabawki na sucho. Koniecznie trzeba zapoznać się z ich instrukcją obsługi, dzięki czemu uda się odkryć wszystkie funkcje, jakie ma dana zabawka. Wówczas w sytuacji intymnej będzie można korzystać z niej naprawdę pewnie.

Jeśli jedno z Was ma już gadżety erotyczne, warto zaprosić swoją drugą połówkę, wprowadzając ją do tego świata. Koniecznie trzeba pokazać co i jak można zrobić z daną zabawką.

Odgrywanie scenek z zabawkami erotycznymi

Akcesoria erotyczne to doskonała inspiracja do nowych scenariuszy, w których zostaną wykorzystane. Wprowadzenie seks gadżetów do sypialnia to doskonały krok ku temu, aby życie seksualne było lepsze.

Zabawki erotyczne ze sklepu erotycznego - 10 top gadżetów erotycznych 6
scenariusze z zabawkami erotycznymi mogą być bardzo ciekawe

Błyskawicznie można przekonać się, na jak wiele sposobów można wykorzystywać akcesoria erotyczne. Warto pamiętać przy tym, że co dwie głowy to niejedna. Te same zabawki erotyczne w rękach partnera mogą być wykorzystywane zupełnie inaczej.

Wprowadzenie do sypialni gadżetów erotycznych to dobry sposób na poszukiwanie nowych punktów przyjemności. W przypadku jednych będzie to punkt G, dla innych łechtaczka, dla jeszcze innych sutki bądź główka penisa.

W czasie gry wstępnej zaczynać należy od najbardziej delikatnej stymulacji, a jej intensywność należy stopniowo zwiększać. Podobnie ze stopniem nacisku gadżetem na wybrany obszar.

Z zabawkami erotycznymi zaczynaj delikatnie sex zabawy

Jeśli będziemy atakować ciało partnera z maksymalną mocą bez właściwego przygotowania, musimy liczyć się z tym, że nie będzie to przyjemne. Stosowanie gadżetów erotycznych to także wydłużenie czasu gry wstępnej, a także czasu igraszek. Dzięki temu można powoli rozpalać kochanka, co sprawia, że jego ciało jest jeszcze bardziej podatne i jeszcze bardziej gotowe na naprawdę intensywne przeżycia.

delikatne pieszczenie zabawkami erotycznymi
delikatne pieszczenie zabawkami erotycznymi

W czasie seksu penetracyjnego warto sięgać po gadżety do stymulowania tych części ciała, do których dostęp z uwagi na przykład na pozycję jest trudniejszy.

Niewielkich rozmiarów wibratory łechtaczkowe można bez przeszkód umieścić między ciałami. Z kolei wibratory penetracyjne to świetny sposób na przedłużenie dłoni. W efekcie na przykład podczas pozycji od tyłu można stymulować łechtaczkę.

Podczas stosunku można również wykorzystywać stymulatory prostaty, a także korki analne. Te ostatnie mogą stosować także kobiety. Zapewni to dodatkową stymulację.

Szczególnie godne uwagi jest dildo Pure Wand marki njoy (zabawki erotyczne njoy). To gadżet, który wykonany został ze stali nierdzewnej. Bez wątpienia docenią go zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ergonomiczny kształt zabawki sprawia, że znalezienie punktu G bądź gruczołu prostaty nie stanowi najmniejszego problemu. Dodatkowym plusem są takie cechy gadżetu, jak gładkość, twardość materiału, a także możliwość eksperymentowania z temperaturą. Wszystko to sprawia, że gadżet pozwala na odkrycie nieznanych dotąd pokładów rozkoszy.

Zabawki erotyczne dla par

Dostępne są zabawki, których stosowanie polega na zamontowaniu gadżetu na jednej osobie. Przykładem jest na przykład pierścień na penisa, a także zabawki erotyczne We-Vibe w pochwie. Dzięki temu – za sprawą właściwej struktury bądź trybom wibracji – można stymulować nie tylko siebie, ale również partnera.

Zabawki erotyczne dla par to dziedzina, która rozwija się naprawdę prężnie. Producenci są dzisiaj świadomi tego, jak wiele osób chce wprowadzić gadżety erotyczne do zabaw z partnerem. Wśród modeli, które dostępne są na rynku znaleźć można nawet takie zabawki erotyczne, w przypadku których w ogóle nie trzeba wykorzystywać rąk.

Zabawki erotyczne sterowane aplikacją

Dostępne są także te zabawki erotyczne, którymi steruje się za pomocą aplikacji. Niektórymi zabawkami można sterować w czasie rzeczywistym, wykorzystując WiFi.

zabawki erotyczne sterowane aplikacją
zabawki erotyczne sterowane aplikacją

Grupa ta obejmuje między innymi dilda do uprzęży, dilda dwustronne, a także gadżety typu Share bądź Share Vibe. Przeznaczone są one zarówno dla par mieszanych, jak i lesbijek. Sprawdzają się w przypadku seksu penetracyjnego waginalnego oraz analnego.

Decydując się na ich stosowanie, należy jednak pamiętać, aby postawić na odpowiedni rozmiar dopasowany do indywidualnych potrzeb, a także przeznaczenia.

Osoby, które preferują intensywną stymulację z pewnością będą zadowolone z dilda Share XL. Ci, którzy dopiero wkraczają na drogę stymulacji analnej powinni natomiast wybrać wariant zdecydowanie mniejszy.

Dobór zabawki erotycznej jest bardzo ważny i powinno się kontaktować ze sklepem erotycznym.

Ogromną popularnością są także akcesoria Lelo. Są one sterowane za pomocą pilota. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać je w miejsca publiczne. Kobieta wprowadza do swojej pochwy pasywną część zestawu. Odbiera ona sygnały wysyłane przez pilota. Następnie partner może przejąć kontrolę nie tylko nad rodzajem wibracji, ale również intensywnością wrażeń, które odczuwać będzie kochanka.

Takie zabawki erotyczne potrafią dostarczyć wiele niespodziewanej przyjemności.

Zabawki erotyczne dla dwojga, jak je wybrać?

Akcesoria erotyczne, które przeznaczone są do jednoczesnego stosowania przez dwoje partnerów są w dalszym ciągu mniejszością na rynku gadżetów erotycznych. Mamy jednak nadzieję, że udało się nam przekonać Cię do tego, że tak naprawdę każdy gadżet erotyczny, który ma być wykorzystywany podczas zabaw solo, sprawdzi się również w przypadku zabaw we dwoje.

Jedynym ograniczeniem okazuje się być wyobraźnia, a także chęci. Wybór zabawek erotycznych jest obecnie tak duży, że każdy bez problemu znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swojego partnera. Zabawki erotyczne występują w wielu wariantach na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Szukając odpowiednich dla siebie zabawek erotycznych, warto jednak pamiętać o jednym. Muszą one nie tylko wpisywać się w gust obojga partnerów, ale również być dla nich naprawdę bezpieczne.

zabawki erotyczne wymagają porozmawiania z partnerem
zabawki erotyczne wymagają porozmawiania z partnerem, może być przy kawie

Dlatego nie powinno się kupować zabawek erotycznych z niepewnego źródła, a także takich, które wykonano z kiepskiej jakości materiałów. Tylko wtedy zabawa z ich udziałem będzie nie tylko prawdziwą przyjemnością, ale nie będzie stanowiła również żadnego zagrożenia dla zdrowia.

To jedna z ważniejszych zasad, jaką należy się kierować, wybierając zabawki erotyczne niezależnie od tego, czy mają być używane przez jedną osobę czy przez parę. Nie należy tego nigdy lekceważyć.

Subiektywna lista top 10 zabawek erotycznych ze sklepu erotycznego

Coraz więcej jest w naszym kraju osób, które kupują erotyczne gadżety i dlatego te erotyczne zabawki przestają być traktowane jako produkty, które kupuje się w ukryciu, coraz częściej traktowane są jako sposób na to, aby zerwać z rutyną w sypialni i urozmaicić swoje życie intymne.

Rosnąca popularność erotycznych zabawek sprawiła, że na rynku jest ich nie tylko coraz więcej. Są one także coraz bardziej różnorodne, a o tym jak można je wykorzystać decyduje tylko nasza wyobraźnia. Oto stworzony przez nas ranking erotycznych zabawek, które doskonale sprawdzają się, gdy zależy Wam na tym, aby wypędzić nudę z sypialni.

Wbrew pozorom erotyczne zabawki nie są wynalazkiem ostatnich lat. Ludzkość zna je od przynajmniej dwóch tysięcy lat. Archeolodzy znaleźli sztuczne penisy w grobowcach pochodzących z czasów chińskiej dynastii Han. Wykonano je z kości słoniowej, drewna i brązu. Przypuszczalnie wykorzystywały je liczne konkubiny cesarza Han Gaozu, my przygotowaliśmy listę bardziej współczesną

Oto 10 zabawek erotycznych z naszego sklepu erotycznego

Zabawki erotyczne – kulki gejszy

Występują także pod nazwą kulek waginalnych. Na rynku erotycznych zabawek już dawno przestały być nowością, wciąż jednak jeśli chodzi o popularność, to zajmują dość wysokie pozycje.

Kulki gejszy służą do trenowania mięśni dna miednicy, tak zwanych mięśni Kegla. Regularne ćwiczenia sprawiają także, że ścianki pochwy stają się bardziej elastyczne. Efekt jest taki, że można czerpać znacznie większą przyjemność z seksu. Kulki waginalne mogą być stosowane w trakcie zabaw we dwoje, ale można wykorzystać jest także do ćwiczenia mięśni samodzielnie.

Włożone do pochwy są bardzo dyskretne, nie wydają dźwięków, które byłyby słyszalne dla innych. Mięśnie Kegla można więc ćwiczyć wychodząc na spacer czy po zakupy.

W eroprezent.pl zabawki erotyczne takie jak kulki gejszy znajdziecie w kategorii kulki gejszy czy koraliki dopochwowe.

Kulki gejszy to nie tylko erotyczna zabawka. Silne mięśnie Kegla ułatwiają poród, zapobiegają nietrzymaniu moczu i wypadaniu narządów rodnych. Mogą ich używać kobiety w każdym wieku. Kulki gejszy dostępne są w sklepach erotycznych w dwóch wersjach. Dla kobiet początkujących oraz dla tych o drobnej budowie ciała przeznaczone są kulki pojedyncze. Dla pań o normalnej lub tęższej budowie oraz dla tych, które używają kulek już od pewnego czasu, przeznaczone są te podwójne. Wybierając te zabawki erotyczne koniecznie dopytaj sprzedawcę jaka jest polecana do Twojej budowy ciała.

Zabawki erotyczne – masażer łechtaczki

Większość z nich to modele wodoodporne, a więc mogą być używane również w trakcie kąpieli. W sklepach z zabawkami erotycznymi sprzedawane są także pod nazwą wibratorów łechtaczkowych. Nie są wprowadzane do pochwy.

Służą one do pobudzania łechtaczki, warg sromowych od zewnątrz oraz wejścia do pochwy. Są bardzo proste w obsłudze, włącza się je naciskając tylko jeden przycisk. To bardzo niewielkich rozmiarów erotyczna zabawka, którą można schować do torebki.

Wibratory łechtaczkowe dostępne są w różnych rodzajach. Są wśród nich także i takie zabawki erotyczne o kształcie, który idealnie dopasowuje się do kobiecego ciała – można nosić go w majtkach. Masażer łechtaczki jest nieoceniony w trakcie gry wstępnej.

Zabawki erotyczne – majtki i wibratory elektroniczne

zabawki erotyczne majtki
zabawki erotyczne majtki

Parom, które na co dzień mieszkają w różnych miejscowościach polecamy wibratory i majtki, które są sterowane elektronicznie. Aby można było sterować wibratorem na odległość, wystarczy na smartfona ściągnąć specjalną aplikację.

Dzięki temu kobieta może odczuwać rozkosz bez względu na to, czy jej partner znajduje się w sąsiednim pokoju czy na drugim końcu świata. Na rynku pojawiły się także majtki dla kobiet, w które zostały wszyte elektroniczne masażery. Steruje się nimi poprzez funkcję Bluetooth. Takie zabawki erotyczne potrafią wytworzyć przyjemne wibracje.

Zabawki erotyczne – pierścień erekcyjny

Tym razem prezentujemy gadżet erotyczny dla mężczyzn. Wzmaga on doznania obojga partnerów. Pierścień erekcyjny może składać się ze stożka stymulującego oraz do dwóch otworów – każdy z nich ma różną wielkość. Pierścień mężczyzna może założyć na penisa wybierając mniejszy lub większy otwór. Stożek stymulujący wkłada się do drugiego otworu. Służy on do stymulowania łechtaczki partnerki. Są zabawki erotyczne proste i złożone a pierścień erekcyjny zalicza się zdecydowanie do tych prostych gadżetów erotycznych.

Stosowanie pierścienia to sposób na bardziej długą i zarazem bardziej intensywną erekcję. W sex shopach można kupić również pierścienie erekcyjne, w których jest tylko jeden otwór. Zakłada się je na nasadę penisa. One także służą do tego, aby wzmocnić erotyczne doznania obojga partnerów.

Zabawki erotyczne – dildo dla dwojga

zabawki erotyczne dildo
zabawki erotyczne dildo

Dildo dla kobiet są znane już od bardzo dawna, wibratory, które zapewniają przyjemność obojgu partnerom są jeszcze nowością. Od tych tradycyjnych różnią się tym, że mają dwa zakończenia. Krótszą część kobieta wprowadza do pochwy. Część dłuższa służy do stymulowania partnera lub partnerki. Dildo dla par umożliwia analną penetrację. Warto tylko dodać, że krótsza końcówka stymuluje łechtaczkę, która ma założone dildo.

Zabawki erotyczne – farbki do malowania ciała

zabawki erotyczne farbki
zabawki erotyczne farbki

Dowolne wzory na ciele partnerki/partnera można namalować tylko przy pomocy farby i pędzelka. Są one świetnym sposobem na urozmaicenie gry wstępnej – można je bowiem bez obaw zlizać z ciała partnera/partnerki. W składzie niektórych z nich znajdują się feromony lub/i afrodyzjaki. Dostępne są w wielu smakach, na przykład truskawkowym, waniliowym, czekoladowym. Można więc wybrać farbkę w swoim ulubionym smaku.

Zabawki erotyczne – żele wzmagające doznania

zabawki erotyczne żele
zabawki erotyczne żele

Produktów, których rolą jest uintensywnienie przyjemności pań, panów czy obojga partnerów jest coraz więcej. Dla pań przeznaczone są między innymi żele, które wmasowuje siew łechtaczkę. Działają one naprzemiennie: rozgrzewają, chłodzą, łaskoczą. Są także żele, które zmniejszają suchość pochwy. Żele to też zabawki erotyczne i dzięki nim w trakcie stosunku nie dokucza dyskomfort. Produkty dedykowane dla par mają w swoim składzie substancje pobudzające. Często w ich składzie jest kofeina. Żela te mają zapach czekolady lub owocowy. Mogą być przeznaczone do całego ciała lub tylko do intymnych części ciała.

Zabawki erotyczne – pod prysznic lub do wanny

Erotyczne gadżety przeznaczone do zabaw w wodzie dostępne są w wielu, różnorodnych rodzajach. Do wyboru są takie przeznaczone do zabaw na co dzień czy też takie, które można zabrać ze sobą w podróż. Do wyboru są aromatyczne herbatki do kąpieli, tampony do seksu, masażery łechtaczki, które można stosować w wannie czy pod prysznicem. Można kupić również specjalne uchwyty montowane na ścianie czy wibrujące gąbki.

Zabawki erotyczne – plug analny inaczek korek analny

zabawki erotyczne plug analny
zabawki erotyczne plug analny

Sklepy erotyczne prześcigają się w coraz to nowych zabawkach erotycznych a tymczasem triumfy święci stary dobry korek analny do stymulacji anusa. Taka pieszczota może być bardzo przyjemną rozkoszą dla i zdecydowanie polecamy tą zabawkę erotyczną. Szerzej o korku analnym przeczytacie na blogu sklepu erotycznego eroprezent.pl – Korek analny – jaki wybrać dla siebie?

Zabawki erotyczne – wibratory ze sklepu erotycznego

zabawki erotyczne wibrator
zabawki erotyczne wibrator

Wibrator jako zabawka erotyczna to coś co przyprawia ludzi o drżenie, bywa, że o drżenie rąk 😉 Jak oprzeć się przyjemnemu urządzeniu, drży w trosce o naszą rozkosz i doprowadza nas do kolejnego uniesienia. Dlatego wibratory znajdują coraz to nowych wyznawców i wyznawczynie. Nie jest już nowością to, że wibratory z nowszych wersji mają możliwość sterowania za pomocą aplikacji telefonicznej. Weź zabawkę erotyczną i podkręć jej obroty na maksa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *