Kobieca masturbacja nie jest już tabu. Oto, jak poprawić swoją technikę i robić to z partnerem, który patrzy…

Kobieca masturbacja nie jest już tematem tabu. Cóż, tak w każdym razie lubimy myśleć. Jasne, czasem może wydawać się nieco krępująca, ale dla kobiet jest zdecydowanie wzmacniająca. Dlatego też zawsze zachwycamy się najlepszymi wibratorami lub twierdzimy, że każda kobieta powinna mieć wibrator w kształcie królika.

Ale nawet jeśli jesteś już otwarta na temat kobiecej masturbacji, może być kilka rzeczy, o których jeszcze nie pomyślałaś. To może obejmować jak poprawić swoją technikę, lub nawet zacząć robić to przed swoim partnerem.

A kobieca masturbacja jest nie tylko dobra dla twojego życia seksualnego. „Badania pokazują również, że kobiety, które masturbują się, mają tendencję do bycia bardziej pewnymi siebie zarówno w sypialni, jak i poza nią” – mówi Annabelle Knight, ekspert ds. Seksu i relacji z marką seksualnego wellness Lovehoney. „Plus, mają lepsze ogólne zdrowie pochwy i rzadziej cierpią z powodu przeziębień i błędów”.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kobiecej masturbacji, ale być może były zbyt przestraszone, aby zapytać …

DLACZEGO KOBIECA MASTURBACJA JEST WZMACNIAJĄCA DLA KOBIET?

Wykazano, że masturbacja poprawia zarówno zaufanie do ciała, jak i seksualne” – mówi Annabelle. „Im bardziej jesteś zaznajomiona z własną istotą, tym bardziej komfortowo będziesz dzielić się sobą z inną osobą”.

I to nie wszystko. „Dowiesz się również o własnej seksualności i preferencjach dotyczących stymulacji, co oznacza, że będziesz w stanie łatwiej komunikować się z partnerem, co lubisz, zwiększając szanse na osiągnięcie szczytowania” – dodaje Annabelle.

KOBIECA MASTURBACJA: OTO, CO ROBIĆ, JEŚLI NIGDY WCZEŚNIEJ TEGO NIE ROBIŁAŚ

Nigdy wcześniej się nie masturbowałaś i nie wiesz, co robić? W rzeczywistości jest to łatwiejsze, niż myślisz, ponieważ nie ma żadnych „zasad”, a jedynie dobre miejsce do rozpoczęcia.

Stymulacja łechtaczki jest kluczem„, mówi Annabelle. „W samym czubku łechtaczki znajduje się ponad 8000 zakończeń nerwowych. To dwa razy więcej niż tych w penisie. Łechtaczka składa się z 18 odrębnych części – mieszanki tkanki erekcyjnej, mięśni i nerwów. Wszystkie te małe kawałki współpracują ze sobą, aby stworzyć niesamowite doznania, które każdy posiadacz łechtaczki odczuwa podczas orgazmów.”

Czujesz się gotowa, aby dać mu spróbować? „Kluczem do stymulacji łechtaczki jest rozpoczęcie od miękkiego i powolnego, a następnie zastosowanie większego nacisku lub prędkości, gdy ciało o to prosi”, mówi Annabelle. „Trochę drażnienia może zwiększyć przyjemność i zaoszczędzić na skurczach rąk. Zacznij, zatrzymaj się na kilka sekund, a potem znów się w nią zagłęb. Powtarzaj w miarę potrzeby.”

„Umieszczenie lustra przed sobą, aby obserwować, jak dotykasz swoich najbardziej intymnych części, może być dość erotyczne, ale także terapeutyczne” – mówi Annabelle. „Masturbacja sama w sobie jest potężną formą intymności i udowodniono, że zwiększa poczucie własnej wartości. Z lustrem doznania stają się jeszcze silniejsze, ponieważ wszystkie czynniki rozpraszające są usunięte, a ty i twoja przyjemność zajmujecie centralne miejsce.”

„Skorzystaj z okazji, aby wpatrywać się w siebie w całej swojej okazałości. Bądź otwarty na odkrywanie tego, co jest tam dla ciebie. Bądź otwarta na doświadczanie siebie w całym swoim surowym pięknie i pamiętaj, aby zostawić wszystkie osądy i wstyd za drzwiami. To jest twoja bezpieczna przestrzeń.”

Kobieca masturbacja i zabawki erotyczne

DLACZEGO ZABAWKI SEKSUALNE SĄ KLUCZOWE, JEŚLI CHODZI O KOBIECĄ MASTURBACJĘ

Zabawki seksualne naprawdę są lukrem na torcie, jeśli chodzi o masturbację” – mówi Annabelle. „Istnieją tysiące dostępnych zabawek, więc jeśli jesteś początkującym, może to być dość zniechęcające. Moja rada jest taka, aby zacząć od małego i pracować nad swoją drogą w górę, jeśli chcesz.”

Nie jesteś pewien, od czego zacząć? „Smuklejsze wibratory są idealne dla tych, którzy są nowi w zabawkach seksualnych, a te z uszami królika zapewniają podwójną stymulację zarówno łechtaczki, jak i punktu G” – mówi Annabelle. Lovehoney Jessica Rabbit Slimline to świetny, filigranowy wibrator, który ma wiele ustawień zaprojektowanych tak, aby odpowiadały każdemu. Dla nieco bardziej doświadczonych użytkowników, polecam Lovehoney Magic Wand – masażery różdżki są jednym z najszybciej rozwijających się kategorii zabawek erotycznych, rywalizując z tradycyjnymi wibratorami w popularności. Dają one bardzo silne wibracje i wiele kobiet zgłasza bardziej intensywne orgazmy przy ich użyciu. Inną zabawką wartą wypróbowania dla stałych użytkowników jest Desire Clitoral Vibrator – uznany za najlepszy wibrator na świecie.”

JAK MASTURBOWAĆ SIĘ PRZED PARTNEREM

Zawsze byłeś zbyt nieśmiały, aby masturbować się przed swoim partnerem? Teraz nadszedł czas, aby to zmienić.

„Mimo że przeszliśmy długą drogę w naszej podróży do seksualnego upodmiotowienia, wiele kobiet nadal ma piętno związane z masturbacją” – mówi Annabelle. „To prywatna aktywność, o której z pewnością się nie mówi, nie mówiąc już o wykonywaniu jej przed inną osobą, więc rozumiem, dlaczego niektóre kobiety mogą czuć się don’t a bit self-love-shy”.

Więc nie martw się, jeśli czujesz się w ten sposób. „Tak, dając swojemu partnerowi miejsce w pierwszym rzędzie do tak intymnego doświadczenia, może na początku czuć się nieco onieśmielająco”, mówi Annabelle. „Ale pamiętaj, że to nie jest tylko gratka dla nich; dzielenie się swoimi solowymi sesjami seksualnymi z partnerem może w rzeczywistości być zmysłowym i stymulującym doświadczeniem również dla ciebie”.

Masturbacja może być świetnym narzędziem do tworzenia większej intymności między tobą a twoim partnerem seksualnym.

„Mężczyźni są stworzeniami wizualnymi”, mówi Annabelle. „Widząc cię w throes of takiego zmysłowego aktu, da mu voyeurystyczny pęd, jakby był świadkiem czegoś, czego żaden inny mężczyzna nie dostaje do zobaczenia. Przyznanie mu przywileju pozwalania mu na oglądanie z pewnością sprawi, że soki wszystkich będą płynąć, pomagając wam poczuć się bliżej i bardziej połączeni niż kiedykolwiek wcześniej.”

A to nie wszystko. „Na szczycie licznych korzyści erotycznych, dając swojemu partnerowi sneak peek do swojej rutyny self-love może być całkiem świetnym doświadczeniem edukacyjnym”, mówi Annabelle. „Jeśli celem seksu jest posiadanie najgorętszego i najbardziej satysfakcjonującego doświadczenia, jakie możesz mieć, to kto lepiej nauczy ich, jak cię zadowolić, niż ty?”.

DLACZEGO NIEKTÓRZY LUDZIE WCIĄŻ UWAŻAJĄ, ŻE KOBIECA MASTURBACJA JEST ZŁA?

„Kobiety miały tak szorstką umowę, jeśli chodzi o przyjemność seksualną”, mówi Annabelle. 'W szkole nie uczy się nas o masturbacji, a wszystko, co ma związek z seksem, jest omawiane z poglądem, że służy to prokreacji i niczemu innemu. To daje kobietom potencjalnie szkodliwy przekaz, że ich przyjemność jest nie tylko nieważna, ale też nie należy jej oczekiwać. Oznacza to, że wiele kobiet zmaga się z takimi kwestiami jak wstyd wokół seksu i przyjemności, który przenosi się na intymne relacje, jakie mają ze sobą.”

Ale najwyższy czas, aby to wszystko się zmieniło. „Faktem jest, że przez większość swojego życia będziesz uprawiać seks dla zabawy, dla przyjemności i tak… dla orgazmów!” mówi Annabelle. „Właśnie dlatego masturbacja jest ważna, jest tak samo niezbędna do szczęśliwego i zdrowego życia seksualnego, jak limonka do G&T! Pozwala ci odkryć własną seksualność i poznać swoje ciało.”

Najlepsze techniki kobiecej masturbacji

NAJLEPSZA TECHNIKA KOBIECEJ MASTURBACJI

Podczas gdy istnieje wiele sposobów na masturbację, istnieje kilka ruchów, które są świetne do stymulowania łechtaczki.

„Istnieją niezliczone sposoby na skuteczną masturbację i zachęcam wszystkich do wypróbowania tak wielu, jak tylko mogą” – mówi Annabelle. „Prawdopodobnie osiedlisz się na pięciu lub sześciu metodach, które wiesz, że dostarczają dla ciebie. Ale masturbacja może stać się nudna, jeśli za każdym razem będziesz używać tych samych technik. Różnorodność naprawdę jest przyprawą życia, jeśli chodzi o seks. Więc wymieszaj to. Może grać z seks-zabawką jeden dzień, następny spróbować trochę literatury erotycznej, a następnie wymieszać go dalej przy innej okazji, pamiętając niektóre z twoich najbardziej pamiętnych spotkań seksualnych podczas pocierania łechtaczki ręką.”

I nie przejmuj się, jeśli coś nie działa dla ciebie. „Masturbacja jest jak cały seks: jest to kwestia prób i błędów” – mówi Annabelle. „Eksperymentuj z różnymi technikami i zabawkami i ustal, co działa lepiej dla ciebie. Żadne dwie kobiety nie są takie same”.

NIE MASZ ZABAWEK SEX TOY? OTO, CZEGO JESZCZE MOŻESZ UŻYĆ

Nie masz seks zabawki do ręki? Wtedy twoja, er, ręka jest następnym najlepszym zakładem!

„Najlepszym substytutem dla twojej zabawki seksualnej są twoje palce”, mówi Annabelle. „Znasz swoje ciało lepiej niż ktokolwiek inny i możesz zastosować dokładnie odpowiednią ilość przyjemności, aby wywołać najbardziej intensywną przyjemność. Wibratory Magic Wand są jednym z najbardziej popularnych nowych typów seks-zabawek – mają dużą główkę, idealną do najlepszej stymulacji łechtaczki. Ale te zabawki rozwinęły się z masażerów, które były używane przez sportowców do leczenia bólu kończyn. Tak więc, tak, przedmioty gospodarstwa domowego mogą być dostosowane do wykorzystania jako zabawki seksualne. Lovehoney sprzedaje przystawkę do elektrycznej szczoteczki do zębów, która zamienia ją w świetną zabawkę seksualną.

Więc, na co czekasz? Daj sobie spokój…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *