Eskapady seksualne pod prysznicem nie muszą prowadzić do wypadków!

Wszyscy wiemy, że nie powinno się biegać po basenie, ponieważ może to prowadzić do obrażeń. Ale, ręce do góry, kto z nas znalazł się w łazience, aby zakończyć się katastrofą?

Tak, to może być żenujące, ale dobrze, że spróbowałeś czegoś nieco pikantnego. I z pewnością nie jesteś sama. A to dlatego, że nowe badanie przeprowadzone przez specjalistów łazienkowych wykazało, że 79% Brytyjczyków przyznaje się do uprawiania seksu pod prysznicem.

Ale to nie wszystkie dobre wieści. Okazuje się, że woda i zabawa mogą prowadzić do jednej rzeczy, niezależnie od tego, ile masz lat. Nie oznacza to jednak, że musisz już teraz zacząć instalować nieseksowne poręcze i antypoślizgowe maty bezpieczeństwa. Nadal możesz ożywić zabawę w łazience za pomocą najlepszych wibratorów i królików, o ile będziesz przestrzegać prostych zasad.

A jeśli zrobisz to dobrze, może to być coś, co pobudzi twój związek, zwłaszcza że większość łazienek ma zamki w drzwiach, aby nie dopuścić do niepożądanych zakłóceń. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak bezpiecznie uprawiać seks w łazience:

TOP 6 URAZÓW BRYTYJCZYKÓW UPRAWIAJĄCYCH SEKS W ŁAZIENCE

Nowe badania wykazały, że jesteśmy zdecydowanie niezdarnym narodem – 19% z nas przewróciło się podczas uprawiania seksu w łazience. Dodatkowo, kolejne 25% przyznało się do obrażeń z tego powodu. Oto najczęstsze urazy, jakich doświadczamy:

TOP 6 ZŁAMAŃ SPOWODOWANYCH PRZEZ BRYTYJCZYKÓW UPRAWIAJĄCYCH SEKS W ŁAZIENCE

I nie tylko my sami ulegamy uszkodzeniom w wyniku zabaw w łazience – wydajemy również fortunę na naprawę poniższych uszkodzeń:

Najlepsza pozycja do seksu pod prysznicem

NAJLEPSZA POZYCJA DO BEZPIECZNEGO SEKSU POD PRYSZNICEM, NIEZALEŻNIE OD WZROSTU

Chcesz bezpiecznie uprawiać seks w łazience? Wybór właściwej pozycji może zdecydowanie pomóc. Ale kiedy ledwo jest miejsce, by się schylić po mydło, sprawy mogą stać się niezręczne – szybko.

„Dla większości z nas prysznice naprawdę nie dają nam dużo miejsca lub wygodnych uchwytów na ręce do akrobatycznego seksu” – mówi ekspert Sammi Cole z marki seksualnego wellness Lovehoney. „Więc pozycje, które działają najlepiej, to te, które wykorzystują ściany do dodatkowego wsparcia. Stojący piesek jest zdecydowanym faworytem, ponieważ możesz pochylić się lekko do przodu i oprzeć ręce na ścianie, gdy twój partner penetruje cię od tyłu. Możesz też chwycić się uchwytu do ssania, który da ci coś dodatkowego do przytrzymania, jeśli będziesz tego potrzebować.”

CO ZROBIĆ, JEŚLI MIĘDZY TOBĄ A PARTNEREM JEST DUŻA RÓŻNICA WZROSTU

Seks na stojąco może być zdradliwy, zwłaszcza w śliskim środowisku prysznica.A jeśli twój partner jest wyższy niż facet z Pointless, podczas gdy ty walczysz, aby dostać się na przejażdżki w Thorpe Park, może to pogorszyć sytuację.Ale są sposoby, dzięki którym możesz cieszyć się jakąś rozbrykaną zabawą pod prysznicem, niezależnie od różnicy wzrostu.

Jeśli jesteś niższa niż twój partner, możesz użyć czegoś, co pozwoli ci podnieść jedną nogę i ułatwi penetrację od tyłu„, mówi Sammi. „Jeśli jesteś wyższa, spróbuj oprzeć się plecami o ścianę. Następnie owiń jedną nogę wokół ich bioder dla wsparcia, gdy wchodzą w ciebie”.

I nie zapomnij o kreatywnym podejściu do przestrzeni, którą masz. „Alternatywnie, jeśli twój prysznic jest nad twoją wanną, ma ławkę lub ma wystarczająco dużą podłogę, twój partner może usiąść, gdy ty je rozsiądziesz i ujeżdżasz”, mówi Sammi. „Wtedy twój problem z wysokością jest rozwiązany!”

JAK WYBRAĆ IDEALNĄ TEMPERATURĘ WODY DO SEKSU POD PRYSZNICEM

Kto nie lubi kąpieli tak gorącej, że topi twoją skórę? Niestety, nie wszyscy. Turn’s out, niektórzy ludzie mogą być bardziej pikantne niż Goldilocks, jeśli chodzi o uzyskanie temperatury JUST prawo.

Temperatura robi wielką różnicę w sesji pod prysznicem” – mówi Sammi. „Zbyt zimno, a to będzie rozpraszać i potencjalnie trudno będzie utrzymać podniecenie. Ale zbyt wysoka temperatura może być bolesna dla twojej skóry lub sprawić, że poczujesz się oszołomiona i bardziej podatna na poślizgnięcia. Więc upewnij się, że znajdziesz temperaturę, która jest wygodna dla was obojga, zanim zaczniesz.”

UPEWNIJ SIĘ, ŻE NAJPIERW STWORZYSZ NASTRÓJ

Spójrzmy prawdzie w oczy, łazienki nie zawsze są najbardziej erotycznym z ustawień, ale są rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc Ci się zrelaksować przed seksem. Myślenie o oświetleniu w pierwszej kolejności może być świetnym sposobem, aby sytuacja stała się o wiele bardziej zmysłowa.

„Naturalne światło dzienne prawie zawsze będzie bardziej pochlebne niż sztuczne oświetlenie górne”, mówi Sammi. „I tak samo jest ze świecami – i punkty bonusowe, jeśli świece są pachnące dla dodatkowych wrażeń zmysłowych”.

Makijaż a seks pod prysznicem

DLACZEGO NIE POWINNAŚ SIĘ MARTWIĆ O MAKIJAŻ PRZED SEKSEM POD PRYSZNICEM

Jeśli planujesz się zmoczyć, nie ma sensu spędzać zbyt wiele czasu na nakładaniu makijażu. Idź au natural, to jest łatwiejsze. „Nikt nie powinien czuć, że musi nakładać makijaż przed seksem z kimś”, mówi Sammi. „Ale jeśli wolisz nie iść całkowicie naturalnie, wodoodporny tusz do rzęs nie powinien zostawić cię panda-eyed lub ze smugami na ręczniku”.

ZABAWKI, KTÓRE DOBRZE SPRAWDZAJĄ SIĘ W WODZIE

Wspaniałą wiadomością jest to, że niezależnie od tego, czy jesteś z partnerem, czy na własną rękę, istnieją tony zabawek, którymi możesz cieszyć się pod prysznicem. „Praktycznie wszystko bez silnika, takie jak dildo, może być używane bezpiecznie”, mówi Sammi. „Plus, nawet niektóre wibratory są bezpieczne do użytku podwodnego. Upewnij się tylko, że w opisie online lub na opakowaniu jest napisane, że są one zanurzalne, a nie tylko odporne na zachlapanie. Dildo z przyssawką może być również przyklejone do płytek lub podstawy prysznica, pozwalając Ci cieszyć się nim praktycznie pod każdym kątem!”

Nie masz zabawki? Nie ma zmartwień. „Niektórzy ludzie lubią kierować strumień wody z głowicy prysznica na swoje wrażliwe obszary zewnętrzne” – mówi Sammi. „To może być przyjemna forma stymulacji. Nie jest to jednak doznanie, które podoba się każdemu, więc może warto je najpierw odkryć na własną rękę. Jeśli ty lub twój partner w którymkolwiek momencie stwierdzicie, że ten rodzaj zabawy jest niekomfortowy, to przestańcie.”

DLACZEGO KOBIETY MUSZĄ BYĆ OSTROŻNE MIESZAJĄC WODĘ Z LUBRYKANTEM

Podczas gdy woda jest zabawą, wprowadzenie jej w niewłaściwe miejsca może spowodować problemy. „Wprowadzenie dużej ilości wody do pochwy może wypłukać wszystkie dobre bakterie, które pomagają utrzymać twój ogród damski w zdrowiu” – mówi Sammi. „Więc nie jest wskazane, aby skierować wąż prysznicowy prosto tam. Może to również zmyć naturalną lubrykację ciała, co może powodować dyskomfort, a czasem uszkodzenia.”

Najlepsze rozwiązanie? Spróbuj zamiast tego użyć lubrykantu. „Z tego powodu warto mieć pod ręką butelkę silikonowego lubrykantu” – mówi Sammi. „W przeciwieństwie do rodzaju na bazie wody, ten nie rozpuszcza się w wodzie i trwa dłużej, co oznacza, że twoja gra będzie bardziej komfortowa. Może jednak sprawić, że wszystko będzie o wiele bardziej śliskie. I dotyczy to również samego prysznica, więc uważaj, aby niczego nie rozlać!”

BYĆ MOŻE BĘDZIESZ MUSIAŁA ZMIENIĆ SWOJĄ OCHRONĘ

Czy ty i twój partner polegacie na prezerwatywach dla ochrony? „Warto zauważyć, że nie zostały one jeszcze zatwierdzone jako odporne na prysznic, a one mogą się ześlizgnąć lub ciepło może spowodować ich pęknięcie” – mówi Sammi. „Więc pamiętaj, aby podjąć inne kroki antykoncepcyjne. Możesz też poczekać, aż wyschniesz i udać się do sypialni, gdzie będziesz mogła bezpiecznie użyć ich ponownie”. Choroby przenoszone drogą płciową mogą być również łatwiej przenoszone podczas seksu pod prysznicem, więc nie licz na to, że woda zapewni Ci bezpieczeństwo i czystość.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *