Nie jest żadną tajemnicą, że rozmiar członka stanowi kwestię honoru dla niejednego faceta. Pokaźna ilość centymetrów to gwarancja pewności siebie i wysokiej samooceny. Także zdaniem wielu kobiet wielkość penisa ma istotny wpływ na satysfakcję odczuwaną z seksu. Być może jesteś jednym z wielu mężczyzn zastanawiających się, czy są jakieś skuteczne sposoby na powiększenie posiadanego przyrodzenia. Czy jedynym rozwiązaniem jest skomplikowana i obarczona ryzykiem powikłań operacja chirurgiczna? A może istnieją jakieś alternatywne metody? Poznaj niektóre efektywne sposoby na powiększenie penisa i wybierz jedną z nich.

Czy powiększenie penisa jest możliwe?

Martwi cię rozmiar Twojego członka i zastanawiasz się, czy pogrubienie lub wydłużenie penisa jest w ogóle możliwe? Co zrobić, aby osiągnąć ten efekt w bezpieczny i łatwy sposób? Powyższy temat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród mężczyzn. I chociaż specjaliści nieustannie zapewniają, że najważniejszy nie jest rozmiar a umiejętności, to panowie wciąż szukają efektywnych sposobów na to, jak powiększyć swojego penisa. Mają z tyłu głowy przeświadczenie o tym, iż „sprzęt” polaźnych rozmiarów to zarówno bardziej zadowolona partnerka jak i spore grono spoglądających z zazdrością facetów. Jak zatem powiększyć członka?

Czy powiększenie penisa jest możłiwe

Poniżej przedstawiamy pięć najpopularniejszych i najbardziej skutecznych sposobów: interwencja chirurgiczna, zastosowanie kwasu hialuronowego, tabletki, naturalne ćwiczenia oraz specjalne pompki powiększające. Poznaj zalety i wady każdej z tych metod i wybierz tą, która wydaje się być stworzona dla Ciebie. Chcąc skorzystać z danej metody, dobrze jest zasięgnąć jak najwięcej informacji na jej temat oraz postępować dokładnie tak, jak podają wytyczne. Takie działanie zapewni zarówno skuteczne jak i przede wszystkim bezpieczne powiększenie penisa.

Interwencja chirurgiczna

Analizując budowę męskiego ciała łatwo dojść do wniosku, iż część męskiego członka łączy się z kością łonową, w związku z czym znajduje się wewnątrz ciała i jest niewidoczna gołym okiem. Interwencja chirurga sprowadza się do nacięcia wędzidełka, które łączy penisa ze wspomnianą kością, co skutkuje wyłonieniem się na zewnątrz skrywanej wcześniej części prącia. Wiele osób żyje w mylnym przekonaniu, iż operacja chirurgiczna to najskuteczniejsze rozwiązanie na efektywny wzrost penisa. Zabieg nie trwa długo, a jeśli nie wystąpią żadne powikłania, pacjent może opuścić placówkę medyczną zwykle na następny dzień po jego wykonaniu.

Warto jednak nadmienić, iż są to bardzo kosztowne sprawy, ponadto niosą ze sobą spore ryzyko wystąpienia powikłań w postaci późniejszych zaburzeń erekcji. Zabieg co prawda gwarantuje wzrost nawet o 5 centymetrów długości, należy jednak pamiętać, iż jest to efekt widoczny jedynie w warunkach stanu spoczynku członka. Podczas wzwodu zauważalna różnica to jedynie jeden dodatkowy centymetr długości. Porównując więc stosunek rezultatów do ponoszonych kosztów, dla wielu mężczyzn zdecydowanie lepszym rozwiązaniem okażą się pozostałe metody na wydłużenie bądź pogrubienie penisa.

Kwas hialuronowy

Powiększenie penisa za pomocą kwasu hialuronowego jest znacznie mniej inwazyjną metodą aniżeli operacja chirurgiczna. Ciekawostką jest jednak, że związek ten jest biodegradowalny a efekty wprowadzenia go do prącia są widoczne przez maksymalnie 2 kolejne lata. Dobrą wiadomością jest fakt, iż owy zabieg medycyny estetycznej można bezproblemowo powtarzać. Na plus przemawia także wykonywanie go w znieczuleniu miejscowym, co sprawia iż pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu związanego z wprowadzeniem substancji do organizmu. Rezultaty są widoczne od razu po zabiegu, ważne jest jednak to, aby w początkowym okresie po nim wykonywać regularne masaże mające na celu równomierne rozprowadzenie wprowadzonego preparatu.

Powiększenie penisa

Kolejna zaleta jest taka, że powiększenie penisa kwasem hialuronowym nie wpływa na pogorszenie jakości erekcji oraz nie przynosi żadnych skutków ubocznych. Poza tym kwas hialuronowy umożliwia wzrost członka nawet o 3 centymetry długości oraz 5 centymetrów grubości. W przeciwieństwie do poprzedniej metody, efekt ten jest widoczny zwłaszcza podczas wzwodu. Są jednak i gorsze strony owego przedsięwzięcia. Mężczyźni, którzy zdecydowali się na zastosowanie kwasu hialuronowego powinni zrezygnować z aktywności seksualnej przez pierwszy miesiąc po wykonaniu zabiegu. Kolejną odstraszającą informacją jest także koszt powyższej „imprezy”, wahający się w przedziale od 4 do 6 tysięcy złotych.

Tabletki na powiększenie penisa

Jak jeszcze można powiększyć członka i to w całkowicie naturalny sposób? Z pomocą przychodzą tabletki na powiększenie penisa. Jest to metoda najprostsza, najszybsza a zarazem daje świetne rezultaty. Unikalny dobór składników naturalnych wpływa na lepsze ukrwienie penisa oraz zdecydowanie większą chłonność i sprawność ciał jamistych prącia, co skutkuje dodatkowymi centymetrami, większą sztywnością oraz znacznie silniejszą erekcją. Dodatkowym plusem jest także zaobserwowane znaczne wydłużenie odbywanych stosunków i większa kontrola nad wytryskiem.

Najlepsze rezultaty są jednak widoczne podczas trwającej nieco dłużej kuracji. Tabletki należą do grona metod, na których efekty należy nieco dłużej poczekać. Na nic zda się zwiększenie dawki dziennej przyjmowanych preparatów, gdyż wszelkie nadwyżki substancji odżywczych zostaną niestety wydalone. Substancją, która w dużej mierze stoi za skutecznością tabletek na wzrost penisa są naturalne stymulanty tlenku azotu, takie jak l-arginina, odpowiadające za zwiększone napełnianie się mięśni krwią. Pozostałe składniki to najczęściej wartościowe wyciągi roślinne, które mają wpływ na większy poziom energii i poprawę jakości życia seksualnego u mężczyzn. Poniżej wykaz niektórych roślin wykorzystywanych w produkcji męskich tabletek.

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Najważniejszą kwestią w temacie ćwiczeń na pogrubienie czy wydłużenie penisa jest systematyczność, samozaparcie i odrobina wolnego czasu. Wybierając tą metodę warto mieć na uwadze, iż zauważalne efekty są możliwe dopiero po pewnym czasie. Oczekiwanie rzędu miesiąca, dwóch czy nawet trzech dla niejednego mężczyzny może być zniechęcające i dość uciążliwe. Jeżeli mogłoby być tak również w Twoim przypadku, wówczas warto zastanowić się nad wyborem techniki wymagającej zdecydowanie mniejszego zaangażowania swojego czasu i uwagi. Jeżeli mimo wszystko uważasz, że naturalne ćwiczenia na powiększenie penisa to metoda trafiającą w Twoje oczekiwania, warto byś miał świadomość tego, że początki nie zawsze bywają proste.

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Największa trudność polega na nabyciu wyczucia w optymalnej sile ucisku. Jedynie poprawnie wykonywane ćwiczenia nie pójdą na marne oraz przyniosą wymierne korzyści bez jakichkolwiek urazów. A jakie są efekty wykonywania ćwiczeń manualnych? To przede wszystkim lepsze ukrwienie penisa, które skutkuje jego wydłużeniem i pogrubieniem. Prócz tego regularna gimnastyka umożliwia jeszcze lepsze i bardziej intensywne doznania seksualne oraz wzmocnioną erekcję. Wadą omawianego rozwiązania jest natomiast długie oczekiwanie na pierwsze widoczne efekty oraz czas potrzebny na codzienne wykonywanie ćwiczeń. Dla niejednego faceta kolejną przeszkodą może być niezbędna regularność.

Pompki na pogrubienie i wydłużenie penisa

Wielu mężczyzn przeglądających w sieci sposoby na to, jak wydłużyć penisa natrafia na ciekawe urządzenie zwane potocznie pompką do penisa. Ten powiększający aparat próżniowy jest także świetną pomocą dla panów borykających się z problemami z erekcją. Mechanizm działania urządzenia jest niezwykle prosty i opiera się na natychmiastowym powiększeniu ciał jamistych prącia. Jest to możliwe dzięki powstałemu w cylindrze podciśnieniu, które wpływa na:

Zdecydowaną zaletą owej metody jest szybki i skuteczny efekt. Zdaniem niektórych specjalistów regularne i długotrwałe używanie pompki pozwala w niewielkim stopniu zwiększyć długość i grubość penisa na stałe. Aby podczas stosowania aparatów próżniowych uchronić się przed podrażnieniami, należy zaopatrzyć się w pompki wysokiej jakości, wyprodukowane przez sprawdzonych producentów. Jak wiadomo, wyższa jakość to i większa cena, w tym temacie nie warto jednak oszczędzać. Jedynie porządny i solidny sprzęt spełni oczekiwania wymagających mężczyzn i zadba o ich przyrodzenie w całkowicie bezpieczny sposób.

Powiększenie penisa – czy warto?

Prawdą jest, iż każde działanie mające na celu zwiększenie poczucia własnej wartości jest jak najbardziej wskazane. Mężczyźni, którzy czują się atrakcyjnie we własnym ciele są w stanie czerpać o wiele więcej satysfakcji z intymnych zbliżeń oraz mają bardziej udane życie seksualne. Faceci zadowoleni z własnego przyrodzenia z pewnością w jeszcze większej mierze będą w stanie zadowolić zarówno fizycznie jak i emocjonalnie swoją partnerkę. Poczucie własnej wartości i atrakcyjności to bowiem większa odwaga w inicjatywach seksualnych oraz ochota na seks niezakłócona żadnymi wstydliwymi kompleksami.

Pompki do powiększenia penisa

Faktem jest, że rozmiar członka dla jednego może być powodem do dumy, dla drugiego natomiast skutecznym hamulcem w odważnych relacjach damsko-męskich. Wniosek jest jeden. Korzystanie z bezpiecznych i efektywnych metod na wzrost penisa to idealny sposób na budowanie pewności siebie oraz poczucie satysfakcji wynikającej z udanego życia seksualnego. To także udana relacja między kochankami oraz jeszcze większe spełnienie. I chociaż prawdą jest, że w dużej mierze braki w centymetrach można zniwelować odpowiednią techniką oraz właściwą pozycją seksualną, to nie zaszkodzi podjąć działania, których efektem będzie dodatkowe kilka kreseczek na centymetrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *