Komunikaty ze sklepu erotycznego eroprezent.pl

Jesteśmy ciekawi sami siebie i pewnie będzie bardzo fajnie zaglądnąć na ten wpis i dowiedzieć się jak to się pisało na sklepie erotycznym przed laty i tak to postanowione, sklep erotyczny zostawia po sobie ślad w postaci historii komunikatów z sex shopu 🙂

Komunikaty ze sklepu erotycznego w roku 2020

Szanowni Panowie (drogie Panie prosimy o nie czytanie tego tekstu)
Sklep erotyczny uprzejmie przypomina naszym znamienitym klientom, że zbliża się nieubłaganie międzynarodowe święto o znaczeniu strategicznym, znane jako Dzień Kobiet. Tak tak, to już wkrótce i pora już pomyśleć o tym jak można uczcić tenże oto dzień.

Oczywiście, można kupić goździka, wręczyć i mieć z głowy. Ale czyż nie lepiej porwać się na prawdziwy gest? W dodatku taki, który zaskoczy, zszokuje i może zakończyć się wspólnym świętowaniem już nie tyle Dnia Kobiet co Nocy Kobiet?

Zatem kto odważny niech rusza w zasoby naszego sklepu erotycznego i spośród dostępnych gadżetów erotycznych niechaj wybiera te, które najlepiej dopasują się do partnerki i sprawią, że Dzień Kobiet zblaknie przy Nocy Kobiet. Niechaj nasz sklep erotyczny jak najlepiej przyczyni się do niezapomnianej Nocy Kobiet, w której Waszej Panie docenią nie tylko wysiłek włożony w znalezienie idealnego prezentu ale będą pod wrażeniem tego jak dobrze je znacie oraz jak uważnie wsłuchujecie się w ich potrzeby.

A potem możecie sprawić im największą przyjemność – sprawiając im przyjemność. A, że i Wam będzie przyjemnie, no cóż… Kto powiedział, że Noc Kobiet jest tylko dla Kobiet?

UWAGA! UWAGA! Panowie (i Panie)… zbliżają się Walentynki. Wasz ulubiony sklep erotyczny przypomina, że już pora nie tylko pomyśleć o czymś dla ukochanej osoby (gadżety lub zabawki erotyczne świetnie się sprawdzą jako prezent na Walentynki) ale pora także zacząć już działać i nie zostawiać zakupów na ostatnią chwilę!

Co będzie stanowić dobry prezent na Walentynki? Nasz sklep erotyczny jak zawsze służy pomocą. Na pewno wszystko co pozwoli się Wam cieszyć sobą: feromony, afrodyzjaki, lubrykanty lub seksowna bielizna stanowią dobry wstęp. Ale może coś mocniejszego sprawi, że wieczór walentynkowy będzie jeszcze bardziej niezapomniany? Może korek analny lub jakieś gadżety BDSM albo inne zabawki erotyczne.

Cokolwiek Wam potrzeba, na pewno znajdziecie to w naszym sklepie erotycznym z gadżetami erotycznymi! Zapraszamy!

Szukasz prezentu na walentynki? Nasz sklep erotyczny przygotował mały poradnik jaki prezent kupić.

Komunikaty ze sklepu erotycznego w roku 2019


Święta, święta i znów paczka z gadżetami erotycznymi nie doszła… Okres świąteczny to okres magiczny, zwłaszcza jeśli chodzi o terminowość doręczania paczek przez kurierów. W związku z tym naszym Klientom życzymy cierpliwości i wyrozumiałości a kurierom dyskretnie lekkich paczek. I chociaż nasz sklep erotyczny w okresie świątecznym (za wyjątkiem samych świąt ma się rozumieć) będzie pracować normalnie to niestety mogą wystąpić opóźnienia w doręczaniu paczek. Jeśli zakup jest naprawdę pilny to polecamy dostawę bezpośrednio od Św. Mikołaja 🙂

sklep erotyczny i jego historyczne komunikaty 1
sklep erotyczny składa życzenia świąteczne na rok 2020


Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 

Życzy sklep erotyczny eroprezent.pl