tenga sex zabawki z japońską fantazją

W 2005 roku powstała firma, którą dziś można spokojnie nazwać gigantem gadżetów erotycznych. Prosto z Japonii powędrowała idea zabawek erotycznych dla mężczyzn. Obecnie produkty TENGA to najlepiej sprzedające się akcesoria erotyczne dla mężczyzn. Jajka TENGA owiane są podobną sławą jak Japońscy „wojownicy miecza” – Samuraje. Podobnie w przypadku jajek TENGA doprowadzają Twój miecz do końca szybko i skutecznie. Precyzyjne wykończenie produktów gwarantuje głębokie i różnorodne doznania. Zależnie od wybranych modeli możesz mieć całkiem inne przyjemności.

Zabawki erotyczne TENGA tworzone z myślą o mężczyznach i ich zadowoleniu. Jednak i panie dbające o jakość pożycia seksualnego swoich partnerów z uśmiechem na twarzy spoglądają w kierunku produktów TENGA. Ich przystępna cena i dobra jakość wykonania pozwala notować kolejne wzrosty sprzedaży.

TENGA to akcesoria erotyczne takie jak

  • masturbatory męskie ręczne
  • masturbatory męskie automatyczne
  • pierścienie erotyczne dla par
  • lubrykanty
  • wibratory

anonimowa paczka

Kupując zabawki erotyczne w eroprezent.pl, możesz być pewien, że przesyłka została spakowana w dyskretny sposób. Przesyłka jest anonimowa i nie zdradza swojej cennej zawartości.

bezpieczne zakupy

Twoje zamówienie jest chronione jak operacje bankowe. Dosłownie w sklepie erotycznym eroprezent.pl, zamówienie jest szyfrowane za pomocą takich samych mechanizmów chroniących.

szybkie płatności

Dzięki szybkim płatnością online możecie zapłacić wygodnie z waszego konta bankowego. Płacisz online? Wiemy o płatności natychmiast po jej wykonaniu i szybko możemy realizować zamówienie.

wysyłka 24 h

Wiele akcesoriów erotycznych mamy dostępnych od ręki. Wysyłka realizowana jest niezwłocznie po otrzymaniu płatności. Dlatego większość przesyłek wysyłanych jest w 24 godziny.

0

Sklep erotyczny eroprezent.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji najlepszych usług i zgodnie z polityką prywatności. Masz kontrolę i sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies, zrobisz to w Twojej przeglądarce.